Aktuality

Jak se stát výživovým poradcem The 1:1 Diet

Možná jste někdy přemýšleli o tom, že byste rádi měli vlastní podnikání. Přesto jste se nikdy nedostali k tomu nějakou činnost zahájit. Nebo už v nějakém oboru podnikáte, ale rádi byste změnu. Každé podnikání přináší rizika, která mnoho lidí odradí. Pokud však hledáte větší flexibilitu a chcete si svůj čas plánovat sami, podnikání pro vás může být to pravé.

První otázky

Co kdyby ale existovala cesta, která je vyzkoušená, která má jasná pravidla, postup a kde už někdo důležité otázky vyřešil za vás? 

  • Jaké jsou náklady?
  • Co k této činnosti potřebuji?
  • Kolik klientů měsíčně potřebuji?
  • Je pro podnikání moje lokalita vhodná? 

Pokud jste navíc člověkem, který rád pomáhá ostatním lidem, můžete směle pokračovat ve čtení a dozvíte se na vše odpověď.

Osobní zkušenost dělá skvělé poradce

Protože jste na stránkách The 1:1 Diet, předpokládáme, že o tom, jak probíhá náš redukční program, už víte. Zatím však možná jen jako klient, který sám potřeboval pomoci s redukcí hmotnosti a třeba už této změny i dosáhl. Možná jste právě vy inspirovali několik lidí v okolí, kteří se ptají, jak jste dosáhli takové změny? Co kdybyste jim třeba pomohli, protože v základu už vlastně víte, jak na to?

Stát se poradcem The 1:1 Diet je jednoduché. Máme s tím už dlouholeté zkušenosti. Jak se samotným nastavením programu, který má prokazatelné účinky nejen v samotné redukci hmotnosti, ale i v jejím udržení pomocí jídelníčků z běžných potravin, tak s nastartováním nových poraden.  

Jak začít

  1. Prvním krokem je zájem o lidi. Poradce má vlastní poradnu, pečuje o své klienty, kontroluje jejich změny hmotnosti a nastavuje plán. Je třeba řešit i klasické náležitosti podnikání, ale tato nezbytná administrativa je vyvážena časovou svobodou, kdy si jednotlivé schůzky plánujete podle sebe. Ve výsledku tak máte více času na koníčky a rodinu. 
  2. Dále je třeba nás kontaktovat na stránce pro poradce. Tak se můžeme spojit a začít spolu řešit vaše podnikání. Čeká vás hledání lokality pro zřízení poradny, absolvujete školení pro nutriční specialisty a složíte zkoušku. Poté můžete začít vybavovat svůj prostor.
  3. Zvolení vhodné lokality pro budoucí poradnu je důležité. S určením místa vám pomůžeme na základě našich sofistikovaných nástrojů. 
  4. Poté vás čeká úvodní školení, které slouží jako minimální přehled pro spuštění poradny. 
  5. Po úspěšném složení zkoušek se můžete pustit do vyhledání konkrétní místnosti vhodné pro poradnu. Veškeré nutné i volitelné položky máme sepsány, včetně návrhu designu, což vám velmi usnadní zařizování. Stejně tak vám pomůžeme s legislativními náležitostmi. 
  6. Po odsouhlasení už jen provedete naskladnění a čekají vás první klienti.

Jak pokračovat

Jsme v ČR programem s nejdelší tradicí, máme zkušenosti, které vám rádi předáme, abyste se mohli soustředit pouze na svoje klienty. Dokonce pořádáme pravidelná navazující školení s vlastními i s externími školiteli. Nezůstanete tak pozadu se znalostmi a bez problému udržíte tempo při objevování nových poznatků. V rámci profesního růstu je pak třeba do 6 měsíců od zahájení činnosti vstoupit do kurzu Poradce pro výživu, abyste lépe rozuměli problematice. 

To nejlepší na konec

Stanete se součástí široké rodiny poradců, která drží při sobě. Nevěříte? Je jen jeden způsob, jak to zjistit.

Chci se stát výživovým poradcem

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.