Aktuality

Kristýna z oblíbeného pořadu Tlouštíci: Nemůžu zapomenout na zájem výživových poradců, děkuju!

Kristýna, milá maminka na mateřské dovolené, kterou jste mohli vidět v posledním dílu oblíbeného pořadu Tlouštíci, zatočila se svými nadbytečnými kily a plní si teď své sny. Její cesta za zdravějším životním stylem nebyla jednoduchá, proto jí s hubnutím pomáhal i program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a také výživový poradce a školitel programu, Ing. Lukáš Vrána. „Základem byla kompletní změna životního stylu. Bylo nutné Kristýnu naučit novým návykům, z jídelníčku odstranit některé nevhodné potraviny a jiné zase přidat. Nedílnou součástí byl i pohyb – a to byla významná změna, kterou Kristýna udělala. Snažila se najít čas pro sebe, dodržovat správnou psychickou hygienu a pravidelně se hýbat,“ říká Lukáš Vrána.

Věčná dietářka

Protože nebyla Kristýna se svou postavou spokojená, už od střední školy začala držet diety. „Vyzkoušela jsem toho hodně – mléčné diety, nebo jsem naopak nejedla vůbec, dokonce jsem se po jídle zkoušela vyzvracet, nebo jsem jedla tabletky, které měly podporovat hubnutí. Vždy jsem měla pocit, že jsem tlustá. A když vidím zpětně fotky, vím, že jsem byla opravdu pěkně hloupá,“ říká mladá maminka, kterou nakonec ke změně a k přihlášení do pořadu Tlouštíci vedlo to, že se necítila vůbec dobře, přestala se sama sobě úplně líbit a přestala stíhat své děti. Navíc ji trochu poškádlil její partner s tím, že by účast v takovém pořadu nezvládla!

Podpora od výživového poradce

Když se Kristýna dozvěděla, že bude v pořadu hubnout s pomocí programu The 1:1 Diet, měla obavy a smíšené pocity, jak vše zvládne. Nejvíce se obávala toho, jak zkrotí svou touhu po sladkém, což se ukázalo jako jeden z větších problémů v průběhu hubnutí. „Nemůžu ale zapomenout na zájem výživových poradců – Lukáše Vrány, který se opravdu zajímal po celou dobu, co jsme spolupracovali, ale také v první řadě na paní Ladislavu Kordíkovou, výživovou poradkyni programu The 1:1 Diet, ke které jsem ve svém okolí měla nejblíže a která mě několikrát zachránila, když jsem měla opravdu chuť se vším praštit,“ upozorňuje mladá maminka na důležitou roli výživových poradců, opravdových parťáků během shazování jejích kil.

Hledání motivace

Tak jako u každého, kdo chce ztratit více, kilogramů, i u Kristýny se střídaly období, kdy šlo vše ideálně, s obdobími, kdy byla motivace hodně nízko a hledaly se cesty, jak se dostat zpátky do rytmu. „Jedna z větších krizových situací nastala, když Kristýna nevěděla jak dál, neměla motivaci. Zde pomohlo několik delších telefonátů a zároveň návštěva psycholožky. Bylo nutné, aby se věnovala i sama sobě a nedávala veškerý čas pouze rodině. Pomáhaly i pravidelné návštěvy a kontroly,“ vysvětluje Lukáš Vrána s tím, že redukce hmotnosti je běh na dlouhou trať a motivace je jedním ze zásadních faktorů. Kristýna ji vždy našla, na kontroly chodila pravidelně, a i když ne vždy bylo vše ideální, nakonec dosáhla výrazného zlepšení zdravotního stavu a je odhodlána pokračovat a svoji hmotnost dále snížit.

Přechod na zdravý životní styl

Maminka na mateřské se během účasti v programu naučila jíst především pravidelně a pořad ji motivoval k pokračování ve zdravém životním stylu. Její aktuální váha je 101 kilogramů. „Nová váha mi přinesla více energie, větší chuť do života, nebolí mě klouby, nezadýchávám se a zlepšila se mi cukrovka! Kromě toho moje okolí na proměnu reaguje skvěle a všichni mě nadále podporují v dalším hubnutí,“ uzavírá Kristýna.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.