Cviky a tréninky

Mobilní aplikace pro domácí cvičení

Jsou lidé, kteří prostředí fitness centra doslova zbožňují a dělá jim radost návštěva posilovny i skupinových lekcí. Zároveň však jsou i takoví, které cvičení s pomůckami nebaví nebo ti, kteří přes svůj ostych nedokáží do fitka vstoupit. Ať už to máte jakkoliv, nedovolte svému strachu, aby vás brzdil na cestě k cíli. Existuje mnoho cest, jak se do toho položit naplno a dobře se cítit. Ukážeme si čtyři šikovné aplikace, které vám s tím pomohou.

Čeho chcete dosáhnout a které aplikace vám pomohou k cíli?

Pravidelnost

Při cvičení není tak důležité, abyste byli nejlepší, nejrychlejší, nejkrásnější nebo nejsilnější. Ale jde jen o to, abyste udrželi pravidelnost a aby vás to bavilo. A jak se začnete den za dnem zlepšovat, bude vás to bavit čím dál tím víc. S udržením pravidelnosti vám pomůže aplikace 30 Day Fitness Challenge, která nahrazuje osobního trenéra. Během pouhých 30 dní shodíte kila, vybudujete si svalovou hmotu a celkově budete více aktivní. Zkuste to a nejspíš nebudete chtít přestat.

                                                                                                    foto: 30dayfitness.app

Zlepšování výkonů

Za sportovní výkon můžete považovat jakýkoliv pohyb od cyklistiky, bruslení, plavání, běhu až po sekání trávníku. Aplikace Strava (ze švédského sträva = usilování, snažení) vám bude zaznamenávat sportovní výkony, jejich čas, pokořenou vzdálenost i vaše tempo. Po výkonu ukáže statistiky, ve kterých můžete sledovat, jak se postupem času zlepšujete. Sdílení výkonů s přáteli vás bude motivovat ke zlepšování vlastních výsledků, a kdo ví, třeba tu najdete i parťáka na kolo nebo na běhání.

foto: Strava.com

Příprava tréninkových plánů

Pokud tápete v tom, co, kdy a jak cvičit, pak je pro vás perfektní aplikace Nike Training Club. Nepotřebujete nic, a můžete cvičit ihned rovnou z vašeho obýváku. Na začátek je dobré zvolit 4týdenního průvodce pro zlepšení kondice. 6týdenní tréninkový plán pomáhá zlepšovat vytrvalost a celkovou fyzickou kondici. 4týdenní cvičení s váhou vlastního těla přináší skvělé výsledky v podobě prokresleného svalstva. 8týdenní trénink je určen těm, kteří chtějí posílit svaly s pomocí náčiní ve fitku. Celkem zde najdete 190 tréninků v rozsahu 15–45 minut a navíc jsou zdarma.

foto: Nike.com

Podpora změny životního stylu

Změnit životní styl může zabrat pouhých 10 až 25 minut denně. To není tak moc, viďte? Aplikace Freeletics sestavená profesionálními atlety zahrnuje propracovaná videa i animace cviků, díky kterým získáte podrobný návod k tomu, jak správně cvičit. Až 900 variant tréninku vám umožní procvičit všechny tělesné partie ve vámi zvolené obtížnosti. Používání aplikace vám zpříjemní i její přehledné rozhraní s názvy cviků, počty opakování i měřením času.

Foto: freeletics.com

 

 

 

 

 

 

            

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.