Aktuality

The 1:1 Diet v pořadu Tlouštíci na TV Prima

I letos jsme se stali partnerem pořadu Tlouštíci, který bude na obrazovkách TV Prima. Účastníci pořadu Tlouštíci si nesou do začátku natáčení jako vklad nejen velkou nadváhu, ale také silný životní příběh, se kterým se více, či méně úspěšně pere. A také proto nehubne. Od října budeme sledovat jejich osudy, z toho 2 budou redukovat svoji hmotnost s naším programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan za podpory našich výživových poradců a našich komplexních jídel. V pořadu se objeví Ing. Lukáš Vrána, jehož komentář k nové sezóně si můžete přečíst v článku níže.

Výživový poradce Lukáš Vrána o pořadu Tlouštíci

Po premiéře loňské řady budeme letos svědky zajímavé změny. Dříve byl divákům pokaždé nabízen stejný postup u všech účastníků, sledovali jsme pouze osudy jednotlivých lidí, jak se s danou výzvou poprali. Možností, jak redukovat nadbytečnou hmotnost je ale celá řada. Je pravda, že některé jsou pro řadu lidí nevhodné nebo příliš radikální, jiné si člověk vybere na základě osobních preferencí. Pravdou ale je, že svoje místo na poli řešení nadváhy a obezity mají.

V nové řadě se tak můžeme setkat i s přístupy, které se aplikují pouze v dietologických poradnách pod vedením lékaře. Diváky čeká nahlédnutí do čtyř způsobů redukce hmotnosti – klasického jídelníčku, redukce hmotnosti pomocí speciálních produktů, léků na léčbu obezity a bariatrické chirurgie. 

Každý preferujeme jiné postupy, osobně jsem spíše pro varianty související s úpravou příjmu (jídelníčky, speciální produkty). Další dvě metody ale přesto svůj význam mají. Letos tedy bude velmi zajímavé sledovat všechny účastníky, jak se s různými přístupy redukce poperou. 

Dva účastníci, kteří byli svěřeni do péče The 1:1 Diet, absolvovali standardní program The 1:1 Diet, tedy kombinaci speciálních produktů s běžnou stravou, za podpory výživového poradce. Do redukce nezasahuje jen fyzika a její zákony, zejména zákon o zachování energie, ale i psychika, síla vůle, motivace a situace v životě účastníků. Otázkou, na kterou neprozradím odpověď, bude, jak si se vším každý z nich poradí a zda dosáhnou vytyčeného cíle. Pokud chcete odpověď znát, nebo porovnat jednotlivé metody, tak mohu jen doporučit pořad Tlouštíci sledovat od 25. října ve 21:30 na TV Prima.

Podívejte se na ukázku z první řady Tlouštíků, kde Lukáš Vrána mluví o cukrovce. 

Vydejte se s pořadem Tlouštíci a s The 1:1 Diet za vysněnou postavou

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami, zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě. Protože právě chaos v životě i vztazích je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy. Přidejte se k bojovníkům z pořadu Tlouštíci a vydejte se na cestu za vysněnou postavou s The 1:1 Diet!

Archiv jednotlivých dílů první řady najdete na webu TV Prima.

 

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.