Hana Ondrušová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 10
Výživová poradna Praha 10
U Vesny 3, Praha 10 10000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Hana Ondrušová

Výživová poradna Praha 10

Jmenuji se Hana Ondrušová a můj příběh spojený s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan začal již v roce 2004. Jsem nejen odborný a certifikovaný výživový poradce, ale také životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu. 
Kromě toho, že společně projdeme redukčním programem vás naučím vnímat potřeby vašeho těla a naučím vás správně se stravovat. Po celou dobu programu budu vše směrovat k tomu, abyste shozená kila nenabrali zpět. Pokusím se vám najít takový druh stravování, který pro vás bude ideální a bude vás bavit. 
Každý den pracuji s desítkami klientů a řešíme nejen redukci z kosmetických důvodů, ale především z těch zdravotních. Spolupracuji také s lékaři a dalšími odborníky, kteří jsou na této cestě důležitými partnery. Profesionalita a individuální přistup ke každému klientovi má pro mne nejvyšší prioritu a s tím je spojené také neustálé vzdělávání, které se pro mne stalo nedílnou součástí. Změna nepřijde sama od sebe – první krok je vždy jen na nás. 

Eva Bednářová, 67 let, -18 kg

-18 kg

Vzhledem k rodinné dispozici celý život bojuji s nadváhou. Po šedesátce jsem to vzdala a kila rostla závratným tempem. Když jsem dosáhla 83 kg a potkala štíhlou kamarádku, která zhubla díky The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, okamžitě jsem se rozhodla, že to ještě naposledy zkusím. Dalším důvodem byly i zdravotní důvody. Velmi mne bolel pravý kyčel a lékaři stanovili artrózu 3. stupně.

Začala jsem 1.1.2018 a za krátký čas jsem zhubla 18 kg. Dosáhla jsem kýžených 65 kg a byla šťastná. Bolesti v kyčli zmizely, že už nemusím jít na endoprotézu, dokonce jsem i přestala brát prášek na štítnou žlázu. Také ostatní zdravotní parametry se zlepšily.

Od té doby uběhl rok. Stále si hmotnost držím a když 2-3 kg přiberu, okamžitě nasadím program, abych to vyrovnala. Jím běžná jídla, jen jsem zvýšila příjem zeleniny.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.