Výživový poradce Praha 10 | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 10
Výživová poradna Praha 10
U Vesny 3, Praha 10 10000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Hana Ondrušová

Výživová poradna Praha 10

Jmenuji se Hana Ondrušová a můj příběh spojený s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan začal již v roce 2004. Jsem nejen odborný a certifikovaný výživový poradce, ale také životní optimista a vím, že i pomalé, ale jisté kroky jsou vždy tou správnou cestou k úspěchu. 
Kromě toho, že společně projdeme redukčním programem vás naučím vnímat potřeby vašeho těla a naučím vás správně se stravovat. Po celou dobu programu budu vše směrovat k tomu, abyste shozená kila nenabrali zpět. Pokusím se vám najít takový druh stravování, který pro vás bude ideální a bude vás bavit. 
Každý den pracuji s desítkami klientů a řešíme nejen redukci z kosmetických důvodů, ale především z těch zdravotních. Spolupracuji také s lékaři a dalšími odborníky, kteří jsou na této cestě důležitými partnery. Profesionalita a individuální přistup ke každému klientovi má pro mne nejvyšší prioritu a s tím je spojené také neustálé vzdělávání, které se pro mne stalo nedílnou součástí. Změna nepřijde sama od sebe – první krok je vždy jen na nás. 

Nikol Kahlenová, 31 let, -30 kg

-30 kg

Jmenuji se Nikol Kahlenová. Je mi 31 let. Váha byla můj celoživotní boj. Program The 1:1 Cambridge Weight Plan mi doporučila kamarádka - lékařka, která jím sama, velmi úspěšně, prošla. 
Poprvé jsem do programu The 1:1 Diet šla v roce 2017 společně se svým tatínkem. Tenkrát jsem nešla z takové váhy. Začátek byl hodně těžký. Byla jsem nervózní, nepříjemná. Po třech dnech se vše začalo srovnávat. Váha šla rychle dolů. Díky programu jsem se naučila dodržovat pitný režim …konečně.. Začala jsem sportovat, bylo to skvělé. Po 3 měsících jsem měla svou vysněnou váhu! A ta krásně držela. Pak jsem otěhotněla. Začátek byl fajn, až na nevolnosti. Ke konci se přidalo dost zdravotních problémů. Do toho jsem hodně přibrala - mojí i ne mojí zásluhou. Kila při bývala i po porodu… Psychika mi šla dolů, začala jsem být se sebou hodně nespokojená. Lidi na mě koukali, nevešla jsem se do ničeho, bylo mi trapné jít do obchodu koupit si něco na sebe. Ženil se mi brácha a já chtěla mít něco hezkého na sobě. Děs a hrůza! Bylo mi stále do breku. Snažila jsem se se sebou něco dělat. Cvičila jsem, když syn spal. Mamka ho hlídala, abych mohla chodit do fitka. Jasně, trochu to spadlo, ale žádná sláva to nebyla. Chyběla mi disciplína, neuměla jsem si nastavit jídelníček.
Po roce a půl jsem konečně mohla do programu (prokletý covid) , kde jsem měla to štěstí a poznala jsem mou úžasnou poradkyni Hanu Ondrušovou, která mi se vším pomohla. Já si srovnala priority. Po každé schůzce jsem odcházela spokojená a šťastná, že váha jde dolů…Tenhle rok jsem byla hodně na chalupě. Mohla jsem být se synem pořád venku a běhat s našimi psy. O víkendech přicházeli kamarádi a naše rodinka. Hrály se turnaje v ping pongu, každý něco uvařil a upekl, dobré pití. To pro mne byla zkouška vůle!!! Uf! Nakonec, protože sama hodně ráda peču, jsem pro ně vždycky něco dobrého vytvořila. A ani neochutnala! Super!
Všichni mě podporovali a stále podporují jak psychicky, tak po sportovní stránce. Můj skvělý den zase přišel, když jsem se opět vešla do mé oblíbené bundy č. 38. Skákala jsem radostí. Začala jsem se cítit jako ženská, která by se mohla líbit. Je to skvělý pocit, mít 30 kg dole a když vám všichni okolo říkají, že vypadáte dobře! Ještě musím vydržet, ale své vysněné váze se už blížím. Jsem šťastná, že jsem dostala tip na tento program. Změnil mi život k lepšímu!
A hlavně, že mám tu nejlepší poradkyni - Hanu😀.

Adéla Půhonová, 19 let, -20 kg

-20 kg

Je mi 19 let a v létě roku 2012 jsem začala držet svojí první dietu. Začalo to nevinnými úpravami v jídelníčku. Pokaždé jsem něco málo zhubla, ale nikdy mi to nevydrželo déle než pár měsíců. Diety jsem držela během roku, ale hlavně o prázdninách. Celé úmorné hubnutí bylo ale k ničemu, protože návratem k rutinní stravě se vše vrátilo na začátek. Každým dalším rokem, začala nová dieta. Bylo to jak točit se v kruhu, ze kterého nemůžete ven. Došlo to do stádia, kdy jsem vážila 114 kg. To byla nejvyšší váha, kterou jsem kdy měla. Roku 2019 jsem jsi řekla: “ Tak takhle to dál nepůjde. Musím s tím něco udělat a to hned!”. Můj táta toho roku končil s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a protože s ním byl opravdu spokojený, rozhodla jsem se, že zajedu do poradny Hany Ondrušové. Velmi mě děsila představa, že by moje strava měla podobu koktejlu nebo jídla v prášku, ale potřebovala jsem něco, co by mi pomohlo. Stačila mi jediná konzultace, abych si byla jistá, že je to pro mě to nejlepší. Hana si od první chvíle získala mojí důvěru. Hodně jsme mluvili o tom, jak a s čím začít, vzhledem k mým zdravotním potížím a předchozím dietám. Taky jsme se snažili se navzájem trochu poznat, aby jsme neměli problém mluvit k sobě otevřeně. Byly mi nabídnuty dvě varianty a to buď program The 1:1 Diet nebo pouze úprava jídelníčku. Hodně jsme zvažovali jestli tento program bude pro mě vhodný, protože po tolika dietách zkrátka není nejlepší volba začínat s další. Zvláště po Ketodietě, která mi nechutnala natolik že jsem se nedokázala přinutit ji sníst. Bylo mi špatně od žaludku a cítila jsem se ještě hůř než předtím. Nečekala jsem, že po této zkušenosti do toho opravdu půjdu, ale po dlouhém zvažování jsem se nakonec rozhodla, že překonám odpor a zkusím to. Bylo to nejtěžší, ale pro moje tělo nejlepší rozhodnutí. Nyní jsem za půlkou své cesty k lepšímu životu. Zhubla jsem 20 kg a 15 kg mě minimálně ještě čeká. Ale já věřím, že to dokážu, protože mám skvělou výživovou poradkyni a podporu celé své rodiny.
Děkuji Haně Ondrušové a The 1:1 Diet za pomoc splnit si sen.

Vendula , -10 kg

Před časem jsem se dostala do bodu, kdy jsem sice cvičila denně, ale váha zůstala "na bodu mrazu" a s jídlem jsem si nevěděla rady. Diety, odpírání a následný JOJO efekt jsem rovnou zavrhla, věděla jsem vždy, že tohle není má cesta. Od svých kolegů v divadle jsem dostala doporučení na The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a na Hanku Ondrušovou, která se stala mým "koučem" v cestě k jedinému cíli a ten zněl: "Cítit se dobře ve svém těle a nehladovět!" A teď dodám s velkým vykřičníkem, že jsem si říkala, že na produkty a předepsaný jídelníček nejsem stavěná. Jo, bylo to ze začátku těžké, první týden velká změna, chce to vůli, ale vyplatilo se. Hanka je velký motivátor, konečně mi někdo vysvětlil jak to v mém těle funguje a proč jde váha nahoru a jak ji zdravě a vědomě dostávat dolů, postupně. Díky ní jsem výsledky viděla při každé kontrole a když se pro něco rozhodnu, už se nevzdám. Bez důvěry by to nešlo, ale s Haničkou jsme si sedly lidsky a to byla cesta, vedla mě v jednotlivých krocích a výsledek? Deset kilo šlo dolů, ale s tím rostl úžasný pocit. Když vidíte, že váha klesá, je to příjemné, ale s Hankou jsem taky věděla proč, jak jsou na tom jednotlivé partie těla. A když se cítíte skvěle, pak se i život ubírá směrem k vašim snům a děkuji Hance, že mi pomáhala. Kdo mi dnes řekne, že chce zhubnout, ale žádná dieta nezabírá, že zkusili nejíst to a tamto, hned doporučuji The 1:1 Diet. Jím všechno, jím s rozumem, nehladovím a jojo efekt se nekonal. Hani, děkuju!!!  

Eva Bednářová, 67 let, -18 kg

-18 kg

Vzhledem k rodinné dispozici celý život bojuji s nadváhou. Po šedesátce jsem to vzdala a kila rostla závratným tempem. Když jsem dosáhla 83 kg a potkala štíhlou kamarádku, která zhubla díky The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, okamžitě jsem se rozhodla, že to ještě naposledy zkusím. Dalším důvodem byly i zdravotní důvody. Velmi mne bolel pravý kyčel a lékaři stanovili artrózu 3. stupně.

Začala jsem 1.1.2018 a za krátký čas jsem zhubla 18 kg. Dosáhla jsem kýžených 65 kg a byla šťastná. Bolesti v kyčli zmizely, že už nemusím jít na endoprotézu, dokonce jsem i přestala brát prášek na štítnou žlázu. Také ostatní zdravotní parametry se zlepšily.

Od té doby uběhl rok. Stále si hmotnost držím a když 2-3 kg přiberu, okamžitě nasadím program, abych to vyrovnala. Jím běžná jídla, jen jsem zvýšila příjem zeleniny.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.