Ing. Ladislava Kordíková - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna České Budějovice
Výživová poradna Třeboň
Výživová poradna České Budějovice
Senovážné náměstí 232, České Budějovice 37001
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Třeboň
Nádražní 641, Třeboň 37901
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Ing. Ladislava Kordíková

Výživová poradna České Budějovice Výživová poradna Třeboň

Mnoho let jsem pracovala jako finanční poradce. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weigh Plan jsem se dozvěděla od kamarádky. Její známá zhubla 15 kg právě s produkty The 1:1 Diet. Okamžitě jsem si vyhledala webové stránky The 1:1 Diet. Byla jsem nadšená z toho, že tělo zareagovalo na změnu stravování a rychle se zbavovalo tuku. Moje dcera se ke mně po 3 týdnech připojila, a tak jsme se jedna druhé staly oporou. Já jsem zhubla 13 kg, dcera 20 kg. Netušila jsem, že hubnutí může probíhat tak příjemným způsobem. 

Rozhodla jsem se otevřít poradenské centrum. Je to pro mne naplňující práce, protože jsem se svými klientkami a klienty mnohokrát prožila a prožívám radost z toho, jakou proměnou procházejí. Snažím se být jim oporou od počátku až do konce hubnutí. 

 

Vzdělání:

  • VŠE Praha

Kurzy:

  • Certifikovaný poradce CWP
  • Poradce pro výživu - rekvalifikační kurz akreditován MŠMT
  • Kvantový skok I-III- kurz osobního rozvoje

Jitka Štojdlová

S pomocí The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem zhubla 14kg a jsem šťastná. Už po 2 týdnech byly patrny první úbytky váhy a to pro mě byl rozhodující moment. Vidíte, že opravdu něco funguje! V mém případě proběhly první dny bez pocitu hladu či únavy, naopak jsem se cítila lehčeji a živěji. S ubývajícími kily se mi vrátila chuť do sportování, a výsledky tak byly ještě výraznější. Strašně velká podpora přicházela od poradkyně The 1:1 Diet Ing. Ladislavě Kordíkové, která s vámi sdílela radost z dosažených výsledků, a tím vás motivovala k dalším. Samozřejmě se dobře poslouchá chvála z vašeho blízkého okolí na vaši postavu, hlavně od těch nejbližších☺. Tento program bych doporučila všem ženám, které nejsou spokojeny se svou postavou, a chtějí s tím něco udělat. Zatím jsem přišla na jednu chybičku, a to je, že si musíte komplet vyměnit šatník  …☺ 

Andrea Doudová, 23 let, -10 kg

-10 kg

Jsem studentkou vysoké školy a zároveň vyučuji v jazykové škole. Můj životní styl je tedy celkem hektický. Pro tento způsob nového stravování jsem se rozhodla po 2 měsících letních prázdnin, kdy jsem se snažila zhubnout úpravou stravy a výsledkem byla 2 kila navrch místo dolů. Váha navíc mě omezovala v mém aktivním životě a celkově jsem se necítila příliš dobře. Začátky byly opravdu úsměvné, jídla mi přišlo na celý den příliš mnoho, a i v současnosti si musím dávat pozor na dostatečný příjem tekutin a pravidelnou stravu. Na začátku šla váha dolů velmi pomalu, zejména kvůli mému pitnému režimu. Když jsem si ale zvykla na nový stravovací i pitný režim, vše šlo hladce. Pohyb se stával snazším než předtím a zlepšovala se mi i kvalita vlasů a pleti. Největší zlepšení kondice jsem ale vypozorovala při tanci. 

B. M., 67 let, -13 kg

Ve svém věku (67 let) jsem nerezignovala na to, jak vypadám, a vzhledem ke zdravotnímu omezení ve směru intenzivnějších fyzických aktivit, jsem vyhledala informace o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a rozhodla se, že to zkusím.
S poradkyní jsem probrala svůj zdravotní stav, stravovací návyky, a začala. Ráno a odpoledne vždy jeden produkt CWP, ranní svačina – mléčný – většinou nízkotučný jogurt, oběd a večeře – bílkovina - většinou maso a zelenina. První dva týdny byly opravdu krušné, měla jsem i problém vypít doporučené množství tekutin. Pak se vše srovnalo, tělo se přizpůsobilo a váha, ale především vnitřní tuk šel pomalu, ale jistě dolů. Zvykla jsem si žít bez uzenin, bílého pečiva. Nyní mám o 13 kg méně, obleču velikosti jako před třiceti lety a můj zdravotní stav se zlepšil, a to včetně kvality pleti. 
Nadále se snažím jíst zdravě, menší porce, bez smažených potravin, uzenin, naopak více zeleniny, luštěnin a ryb. Prostě se cítím skvěle a je to první dieta, která skutečně u mě zafungovala.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.