Ing. Viktorie Handrychová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Karlovy Vary
Výživová poradna Praha 5
Výživová poradna Karlovy Vary
Lidická 595/64, Karlovy Vary 36001
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Praha 5
Seydlerova 3, Praha 5 15800
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Ing. Viktorie Handrychová

Výživová poradna Karlovy Vary
Výživová poradna Praha 5

Říkají mi Viki, je mi přes 40 let a jsem absolventkou Vysoké školy hotelové, obor lázeňství. Často jsem se v životě setkávala s lidmi, které trápila obezita a s ní spojené problémy. Vysoký tlak, cukrovka, gynekologické potíže, neustálá únava, špatná nálada, téměř žádný sexuální život… 

Mnozí mi byli velmi blízcí. Již na vysoké škole jsem se zajímala o dietní stravování v lázeňství. Sama jsem sportovala a váhu si musím celý život hlídat. Jinak jde hned nahoru. V roce 2011 jsem se setkala s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a jeho výsledky mě ohromily.  Můj tehdejší manžel shodil bez hladu a sportu 27 kg, maminka a tchýně po klimakteriu každá 10 kg.  

Neměla jsem nadváhu, ale po Vánocích nějaké to kilo navíc bylo, a tak jsem se pustila do detoxikačního programu, abych ten zázrak na sobě zkusila. A cítila jsem se skvěle! Shodila jsem 6kg, byla jsem plná energie, zlepšila se mi pleť a vrátila jsem se znova ke studiu ke zdravého stravování a životního stylu. Každý rok absolvuji několik seminářů a kurzů zabývajících se problematikou zdravého stravování. Spolupracuji s lékaři a sleduji moderní trendy ve výživě. 

Od roku 2013 jsem akreditovanou výživovou poradkyní, certifikovanou poradkyní The 1:1 Diet, lektorkou STOBu a členkou Aliance výživových poradců. Provozuji poradnu v Praze a K.Varech. 

Jsem průkopníkem hubnutí na základě teorie 3P: Potrava + Psychika + Pohyb. 

Tvořím vlastní videa a píšu články, které najdete vč. e-booku zdarma ke stažení na www.fitsviki.cz, na IG a FB Fit s Viki. 

Má touha pomoci blízkým překonat neustálý boj s nadváhou mi změnila život. Z mnohých klientů se stali přátelé. Náš vztah byl založen na mém profesionálním přístupu, samozřejmé diskrétnosti a oboustranné důvěře. To nabízím i vám. 

Pokud hledáte pomocnou ruku, ozvěte se, spolu to zvládneme! 

A pokud ještě váháte, přečtěte si reference mých klientů, skoukněte videa, jak to u mě chodí a ozvěte se, až přijde ten správný čas.

VZDĚLÁNÍ, CERTIFIKÁTY A KURZY:

 • Konference Dietní výživa – Společnost pro výživu, 2020
 • Konference o výživě – Institut moderní medicíny – Ing.L.Roubík, MUDr. M.Skalská, 2019
 • Konference Léky, potraviny a naše zdraví – Čes. asociace sester, 2018
 • Přednáška Umění být zdráv – K.Vary – MUDr. J.Vojáček, 2018
 • STOB – Relaxační techniky užití v KBT obezity, 2018
 • Esence Justu – vliv aromaterapie na tělo i duši, 2018
 • Konference - Potraviny, zdraví a výživa - Společnost pro výživu, 2018
 • Body Wrap – bylinné tělové lymfatické zábaly, 2018
 • Nejčastější diagnózy související s výživovými obtížemi – CEFF, 2018
 • Detoxikace a její využití v praxi výživového poradce – CEFF, 2018
 • Toxiny a jejich vliv na metabolismus – Mgr. M.Vilánková, 2017
 • Výživový poradce akreditace MŠMT – Ing. L.Vrána, Bc. D.Vítová Dis, 2017
 • STOB – Behaviorální teorie obezity – PhDr. Iva Málková, 2016
 • Certifikát konference FOOD 21, 2016
 • Vliv stravy na psychiku člověka – MUDr. Radkin Honzák, 2016
 • Certifikát Poradce pro výživu – Nutris s.r.o. – Ing. Ivan Mach, 2016
 • Certifikát Odborný poradce Just a Nahrin, 2016
 • Certifikát poradce Cambridge Weight Plan Česká republika, 2013 
 • STOB - Psychologie hubnutí (principy KBT), Výživa při hubnutí, Kognitivně behaviorální metodika skupinových kurzů zdravého hubnutí - PhDr. Iva Málková, 2021

Monika Barvíková, 23 let, -38 kg

-38 kg

Dostala jsem od přítele k narozeninám značkovou bundu velikosti XXL, podle něj dostatečně velkou abych ji zapnula. Přece nemůžu být tak tlustá! No asi jo, no. Když jsem si svůj dárek měla přede všemi na oslavě zkusit, myslela jsem, že se hanbou propadnu. Přes pas jsem měla co dělat, přes prsa to bylo úplně špatné, v rukou a v ramenou praskaly švy. Ten den jsem se sama na sebe naštvala a řekla si dost! 
Začátkem ledna jsem se od kolegy z práce dozvěděla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Dietám jsem nikdy moc nevěřila a byla velmi skeptická, ale moje alarmující váha a rostoucí obvod pasu mě donutily, abych jej vyzkoušela. 

Vyhledala jsem si na stránkách nejbližšího poradce, Viki Handrychovou a sjednala si schůzku. Jsem člověk netrpělivý, a když se pro něco rozhodnu, potřebuji mít vše hned, takže jsem k Viki zavítala ještě ten den. Byla jsem velmi natěšená a zároveň nervózní, bála jsem se, jaké budu mít výsledky a měla jsem proč. 

Výsledky byly strašidelné, váha 106 kilo, viscerální tuk na takové úrovni, že jsem se ani nevešla do tabulky na monitoru... O vodě v těle ani nemluvím. Katastrofa! Viki mě ale uklidnila, nabyla pozitivní energií a chutí se do toho pustit. Zároveň však správně odhadla, že bych si měla nechat vyšetřit štítnou žlázu. 

Odcházela jsem od Viki nadšená a namotivovaná. Ostatně jako vždy po našem sezení. Je to ta nejlepší poradkyně! Na druhý den jsem se do programu pustila. Budu upřímná, prvních pár dní to pro mě nebylo vůbec jednoduché. Když se tím ale člověk prokouše, je to pak hračka. Kila jdou dolů velmi rychle, což je opravdu motivující. 

Hlad jsem neměla a chutě na jídlo byly nic ve srovnání s touhou po štíhlé postavě. Měla jsem najednou energie na rozdávání, veškerá mlha v hlavě zmizela a já se cítila každým dnem lépe a lépe. S rostoucí energií jsem měla chuť se víc hýbat. Začala jsem tedy každý večer běhat. Později jsem k tomu přidala ještě silové tréninky pod dozorem trenéra. A v tom jsem se našla! 

Bohužel vyšetření potvrdilo nedostatečnou funkci štítné žlázy. Vyděsila jsem se, když mi Viki řekla, že musíme program přerušit. Tak mě to bavilo a váha krásně klesala… Zůstala jsem však pod jejím dozorem, chodila na pravidelné kontroly, dodržovala domluvený jídelníček a denně sportovala. Po dalším vyšetření sem znova najela na sáčky a šlo to jako po másle. 

Dny a měsíce uplynuly a já jsem po půl roce na své ideální váze, 68 kilo! Jsem o 38kg lehčí a i se tak cítím! Matně si vybavuji, kdy jsem takovou váhu měla naposledy a musela bych zabrouzdat až do období základní školy. Cítím se skvěle, jsem ve fantastické fyzické kondici a chlapi se za mnou zase otáčí, jak vypadám, ale z úplně jiného důvodu než vloni J. 

Za svůj nový vzhled, za svou nynější váhu, za vynikající zdravotní stav a za nový koníček v podobě fitness vděčím The 1:1 Diet a hlavně báječné poradkyni Viki Handrychové, která mi byla po celou dobu velkou oporou. 

A jestli bych do programu šla znovu? Stoprocentně! Bylo to to nejlepší rozhodnutí.

Jiří Foltýn, 39 let, -11 kg

-11 kg

Stejně tak to bylo, když jsem se rozhodl, že chci něco udělat se svou postavou. Poradců je na internetu pomalu stejně jako rad, a ty jednoduše řečeno, nefungují. Přečetl jsem si recenze na Viki, prohlédl její webové stránky www.fitsviki.cz a Viki tedy byla jasná volba. 

 Splňovala vše, co mě ujistilo o její odbornosti a kvalitě. A neudělal jsem chybu. Dohodli jsme se, že celé mé hubnutí budeme natáčet a stal jsem se jejím on-line videoklientem. Naše videa a jak konzultace chodí a i mé úspěchy tedy můžete shlédnout na jejím webu.

Už za první měsíc 10 kg dole, bez hladu, bez trápení a prakticky bez pohybu. To proto, že mi moje práce moc pohybu neumožňuje a zabere velkou spoustu času.

Vyhovovalo mi prakticky vše, nemusím nic nakupovat, nemusím v podstatě nic vařit. Vše dostanu a o nic se nestarám. Pro mě ideální cesta. Pravda, první týden byl těžký, ale zbytek ??? Jinak jsem si psal i deník, takže kdybyste někdo chtěli, mám ho k dispozici a část je zmíněná i ve videích.

11 týdnů bez jakéhokoli problému. Dnes jsem se dostal na váhu, která mi vyhovuje, vypadám o dost lépe, cítím se dobře a celkově se změnil můj postoj ke stravování, takže je zde velký předpoklad, že se to nevrátí tam, kde to bylo. Co mě nejvíce překvapilo je ale fakt, že při takto rychlém hubnutí není nikde nic povislého. Naopak mě pochválil můj lékař a hodnoty krevních testů mám jak školák 😊

Když jsme v jednom z posledních dílů prováděli měření na přístroji MaxPulse, překvapilo mě, že i tam jsme naměřili o 40% zlepšení mého cévního systému a to jsem shodil „jenom“ 11kg.

 Tímto chci Viki moc poděkovat a na závěr říct jednu pravdu. Když chceš zhubnout nebo jen shodit pár kil, nebuď na to sám, jdi za Viki. Od počátku až do konce ví přesně co dělá a dělá to dobře. 

 

Miluška Palečková, 35 let, -27 kg

-27 kg

Žila byla… 

Kdysi dávno před 35ti lety se narodila krásná, zdravá holčička a nic nenasvědčovalo tomu, jaký jednou bude mít těžký a složitý život. Doslova a do písmene obrovské životní zkoušky. V 5ti letech jsem měla ošklivou angínu a krátce po této nemoci se objevila kožní nemoc známá jako lupénka. Kdybych tenkrát tušila, jak mi změní život, asi bych se chovala jinak, ale kdyby, nemá smysl psát. Najednou jsem byla vůči všem „jiná“. Děti v mém věku se mi smály, ukazovaly si na mně a mnohdy i štítily…..a proč? Asi jim nikdy nikdo nevysvětlil, nikdo jim neřekl, co to je lupénka, i učitelkám i mým rodičům nedocházelo, jak začínám psychicky trpět. 

Tak jsem se začala uzavírat do sebe, sebevědomí na bodu mrazu, začala jsem se stranit a vyhýbat lidem. Nedokázala jsem sama v sobě jinak reagovat. A hlavně jsem byla dítě a taky jsem pořádně všechno nechápala. Najednou mi bylo 15 a já měla za největší kámošku lednici. Jídlem jsem řešila svoje psychické problémy, ale to jsem opravdu netušila, že mně to vlastně uspokojuje. Takže nejen, že jsem byla „jiná“, ale ještě ke všemu tlustá J Co myslíte, že to udělá s puberťačkou? 

Vztek, nechápavost, otázky tipu proč zrovna jáááá??? Extrémní stydlivost a sebevědomí minus 200 % a neustále jsem poslouchala od rodičů nadávky, že jsem tlustá. Nikdo mně neposlal k psychologovi, nikdo mně nechápal, byla jsem na to „sama“ a HLAVNĚ jsem se o tom styděla mluvit. Proto jsem možná vystudovala zdrávku. Chtěla jsem pomáhat. 

První pokusy zhubnout 

Když mi bylo 20-22 let, nějaké pokusy o hubnutí proběhly, klasika Adipex a různé reklamní blafy anebo jsem nejedla vůbec. Ano pomohlo to, ale pak JOJO efekt a bylo vymalováno. Pak proběhnul můj první vážný 5ti letý vztah, vyklouznutí z rodinného hnízda a já šla do světa a najednou mi bylo 27. 

Váha hrozná a jednoho dne jsem při cestě do práce skončila v nemocnici. Přestala jsem mluvit, chodit, polykat….hrůza, nepřeji nikomu. Po týdnu byla diagnóza na světě – porucha nervosvalového přenosu nebo-li myastenia gravis. BUCH !!! Další nemoc podmíněná stresem a imunitou. Nebudu to rozmazávat, dostala jsem se hrobníkovi z lopaty a to doslova. Dostala jsem druhou šanci na život a můj žebříček hodnot byl najednou úplně někde jinde. 

Rozešla jsem se s přítelem, který byl důvodem mého stresu a začala na sobě makat. Po roce jsem se vrátila do práce o 20 kilo lehčí, ale bohužel mi pro zhoršení museli nasadit hormonální léčbu a BYLO. 

Kilíčka šla nahoru a to docela hodně rychle, byla jsem oteklá a nateklá jak měsíc a 30 kilo bylo nahoře. Co se dalo dělat, ale žila jsem!!! Pak jsem potkala dalšího chlapa, se kterým jsem byla 4 roky a tak nějak jsem prostě žila, bavila se, jedla a jednou jsem si řekla DOST! 

Nový začátek 

Našla jsem si OB kliniku na netu a tam se dozvěděla o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zároveň jsem poslala k vodě dalšího chlapa…měl marihuanu raději než mně, takže jsem skončila u paní Viktorie Handrychové, fajn ženské a já začala žít. Tenkrát to bylo tuším 20 kg dolu a já chtěla pokračovat po létě, ale jak to tak bývá….s novým přítelem jsme si dovezli z dovolené v bříšku miminko. 

Myslím si, že kdybych nezhubla, tak ani žádné miminko nebude!!! Den předtím jsem byla u paní Viktorie a za 2 dny jsem jí šla produkty vrátit. Byla jsem z toho moc překvapená, ale bylo to jasné. Žádný stres, pročištěná po The 1:1 Diet programu, líbila jsem se sama sobě, pacienti mně milovali, byla jsem prostě šťastná. Nosila jsem oblečení jaké jsem chtěla a HLAVNĚ mi bylo naprosto jedno, co si o mně lidi myslí!!!! 

Asi se divíte, proč ještě nepadla nějaká hodnota kg, ale jednak si to nijak extra nepamatuju a jednak je to pro mě nepodstatné. Takže jsem se s paní Viki na nějaký čas rozloučila a šla si užívat čas příchodu miminka. I přes moje nemoci jsem zvládla všechno dobře, dokonce jsem do poslední chvíle chodila do práce, ale to víte….papáníčko, chutě, mňam mňam a doslova a do písmene v den porodu byla váha 136 kg tuším a mohu za sebe říct, že den po porodu už jsem chtěla kontaktovat Viki, abych mohla začít, ale musela jsem 3 měsíce počkat. 

Myslím, že jsem opět začala někdy v červnu 2018, byla jsem na program úplně nažhavená, chtěla jsem se dostat zatím tam, kde jsem skončila před porodem a to se mi do teď povedlo a dokonce jsem už dávno dál a jsem kousek od dvouciferného čísla. Za ten rok se mi vrátilo zpátky alespoň ten kousek sebevědomí, laborka krásná, bojuju se všemi nemocemi dál. I když bohužel cíl je daleko, snažím se. 

Kdybych nebyla tak pozitivně naladěný člověk, možná už bych to dávno vzdala, ale Viktorie to muže potvrdit, několikrát jsem musela přerušovat ze zdravotních důvodu, antibiotika, různé nové léky na moje nemoci atd. atd. Takže pomalinku se sunu k cíli, možná tam nedorazím, ale ráda bych. Záleží na mém těle a hlavně mých kamarádech diagnózách, co jsou součástí mého já. Díky The 1:1 Diet jsem si uvědomila, že jsem závislá na jídle – respektive stres řeším jídlem, proto jsem podstoupila i kineziologii na radu paní Viktorie. Docela zajímavé, co se člověk o svém „já“ dozví. 

Jedu dál 

V tuto chvíli jím pouze porkovou polívku a naturální kaše, zbytek mi už prostě nechutná. Jako odměnu si dávám bublinkovou vodu s příchutí melounu a je to príma. Snažím se jíst, tak jak se má, jsem pod stálým dohledem mé poradkyně, ale samozřejmě každý občas hřeší. A kdo ne, tak lže anebo je to blázen :-D Myslím si, že nic se nemá v životě přehánět, ale hlavně všechno řešit selským rozumem a hlavou. 

Před rokem jsem měla velikost 54 – možná i víc, dneska jsem na 44! Tak asi dobrý výsledek, co myslíte? Možná třeba ne? Nevím, ale pro mě ANO a to je důležité!!! Už mně nezajímá, co si myslí okolí. Nejlepší na tom všem je, že jsem musela prodat svůj šatník, abych měla na nový. Při rodičovské peníze nejsou, ale to ví každý. A ohromě mě pobavilo, že moje velké oblečení bylo některým ženám 

malé! Ted je to prima, nosím si co chci a je mi mooooc fajn. Já nikoho nesoudím, jak vypadá, protože je to každého věc, každého vůle a každého přístup. Důležitější je, že jsou lidi spokojení. 

Nebylo pro mě lehké všechno takhle psát a jít s kůži na trh, to mi věřte, ale třeba jeden nebo dva lidi se zamyslí nad svým chováním vůči jiným nebo i sám sobě, nebo někdo se zamyslí nad tím, že se někdo někomu posmíval nebo říkal o něm hrozné věci, protože i obezita muže být a JE nemoc, ať je to z toho nebo z tamtoho důvodu. Možná kdyby si to přečetli někteří moji kamarádi z dětství, tak se chytnou za nos, jak dokázali zkazit celý život jednou jedinou větou člověku, který za to vlastně ani nemohl. Takhle bych se mohla zamýšlet X hodin! A mohla bych psát a psát, ale to by nikoho nebavilo. A se nehodlám litovat! Já jedu dál, aby můj syn měl šťastné dětství, maminku i rodinu! 

Ze srdce děkuji za mou životní proměnu a pomoc 

TAKŽE děkuji za The 1:1 Diet, děkuji za paní ING. Viktorii Handrychovou. Musím i zmínit paní Sabinu Čadkovou, která chvíli pracovala u Viktorie. Všem držím v životě palce, protože život JE BOJ !!! A já si ho krutě vybojovala! 

A malý vzkaz pro lidi, co soudí ostatní podle vzhledu: NIKDY NEVÍTE, KDY ONEMOCNÍTE A NASADÍ VÁM HORMONY. Já Vás taky pak nebudu soudit, jak vypadáte. 

Jen na závěr, měli jste čest s mojí maličkostí, jmenuji se Miluška, je mi 35 let, jsem zdravotní sestra, pracuji v jedné pražské nemocnici 10 let a pocházím z Vysočiny. Nejsem sladká a nikdy jsem na sladké nebyla, jsem masová a na The 1:1 Diet J

 

 

Jana Fialová, 50 let, -19 kg

-19 kg

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své zkušenosti s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Vždy jsem měla k výšce 170 cm mezi 60 až 65 kg. Po 3. těhotenstvích i méně, poněvadž byla jsem v jednom kole. Ale po padesátce přibylo starostí, já jedla nepravidelně, hlavně večer a nenápadně jsem se začala zakulacovat, hlavně na břichu. Začaly mě zlobit klouby, před rokem jsem nemohla pro bolest v levém koleni skoro chodit, a tak jsem si vyslechla diagnózu-prasklý meniskus. Paní doktorka se mě zeptala, proč jsem tak přibrala? Tehdy jsem se po delší úvaze rozhodla, že zhubnu a půjdu na operaci. Diety jsem nikdy neřešila, tak jsem nejdříve zkoušela, co se dalo. Ale váha se hnula jen tak o kilo, dvě. Pak jsem se dozvěděla od kolegyně, která po prázdninách vypadala jako dvacítka o programu The 1:1 Diet. A už to šlo ráz na ráz. Vyhledala jsem Ing. Renatu Štěpánovou, která mě velmi mile přijala a já k ní získala naprostou důvěru. Začátky nebyly jednoduché, hlavně víkendy, kdy jsem vyvařovala manželovi a návštěvám, byly krušné. Dlouhé podzimní večery jsem se snažila někdy i zaspat, neboť mě večer přepadal nezřízený pocit hladu. Kila začala jít ale dolů a manžel si všiml mé změny. Nejvíc mne těšil opětovně se rýsující pas a štíhlejší nohy. V listopadu r. 2015 jsem šla na operaci, která se nad očekávání povedla. V programu jsem vydržela až do jara 2016, asi jsem měla štěstí, že mi produkty, zejména kaše i koktejly chutnaly. Tyčinky jsem si nechávala jako bonus. Od té doby opět hodně a bezbolestně chodím. Vrátila se mi svižnost, chuť cvičit a celkový elán. Měla jsem konfekční velikost 44, nyní jsem opět na 40, trička XL jsem vyměnila za M.
Děkuji Renatě Štěpánové za zájem, empatii a milý přístup po celou dobu mé proměny. 

Lucie Kardová, 40 let, -16 kg

-16 kg

Děkuji Vám za zaslané fotografie, až na nich vidím skutečný rozdíl!

Moje pocity prvních 14 dní byly opravdu velice smíšené a myslela jsem si, že to vzdám 🙈.

Neustále jsem seděla na toaletě, protože se mi čistila střeva, bolela mě i pár dní hlava a tak jsem se snažila radši brzo chodit spát abych vše zaspala. Po asi dvou týdnech jsem se začala cítit o mnoho lépe a ještě se dostavil první viditelný výsledek. Řekla jsem si, že když už jsem to vydržela takovou dobu, tak to nevzdám!

Hnací motor pro mě bylo, že si okolí začalo všímat ze jsem zhubla a hlavně pochvala a detailní rozbor výsledků u výživové poradkyně Viki 😊 A to Vás ženě dal a dal! Výsledek je prostě nádherný!  Jsem tak nadšená!

Jídlo je dobré, nejvíce mi chutnají kaše, žampionová polévka, boloňské špagety, těstoviny se smetanovou omáčkou a smoothie. Nemám ráda ostré jídlo, takže toho jsem se vyvarovala, ale i tak byl výběr opravdu široký.

Mooooc děkuji Viki, jste úžasná!

PS: A budu chodit dál se nechat hlídat! 😊

Martina Pachmanová, 48 let, -15 kg

-15 kg

Jmenuji se Martina, je mi 48 let a mám dvě dospělé děti.
Nikdy jsem nebyla žádný hubeňour, vyzkoušela spoustu diet, něco zhubla a opět nabrala. Spouštěcí moment, kdy jsem se rozhodla, že už se sebou opravdu musím začít něco dělat bylo, když jsem si v říjnu 2018 chtěla obléci kabát ( koupeny předchozí rok) a nezapnula jsem ho. Když pominul největší vztek, začala jsem hledat výživové poradny a přemýšlela, jak se těch kil navíc zbavím.
O The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem slyšela a tak jsem si prohlédla web a našla mě nejsympatičtější poradkyni Viki. Měla také nejvíce pozitivních hodnocení. Jsem ráda, že moje volba padla zrovna na ni.
Začátky byly krušné, ale postupem času to začlo jít a já se cítila najednou o moc lépe fyzicky i psychicky.
Dnes už je to rok, co za Viki jednou za měsíc, dva přijedu na kontrolu a svou novou váhu si v pohodě udržuji.
Cítím se skvěle. Takže moc díky, Viki.

Libuše Sloupková, 48 let, -10 kg

-10 kg

Chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Než jsem se rozhodla skutečně podstoupit změnu jídelníčku, proběhlo velké přemýšlení o tom co jím a kolik toho jím a uplynula dlouhá doba.
Po několika neúspěšných pokusech, trampotách se sebou samou a jedné operaci, kdy jsem se nemohla už vůbec hýbat, pořádně chodit ,, natož sportovat, se má hmotnost vyšplhala na pro mě neuvěřitelných 74,2 kg a kalhoty mé největší velikosti, které jsem doma měla nešly téměř zapnout.
To byla poslední tečka v mém rozhodnutí. A dost!
Ve volných chvílích jsem hledala na internetu různé rady = Vakupress kalhoty, Body Wraps apod. Díky tomuto brouzdání po internetu jsem našla i výživovou poradkyni Viki Handrychovou. Nejprve jsem se k ní přihlásila na konzultaci výživového poradenství, aby mi pomohla se svou váhou něco udělat, sestavila jídelníček atd.
Po konzultaci jsem začala s novým plánem a cílem do léta zhubnout minimálně 10kg. Původně jsem program The 1:1 Diet vůbec neznala a nevěděla, co to obnáší, ale věděla jsem, CO CHCI. A to bylo pro mě podstatné. I přes veškeré recenze na různé výživové poradce, které jsem četla a partnera, který mne od samého začátku nepodporoval, jsem cítila, že dělám dobře.
SAMA TO NEZVLÁDNEŠ, POTŘEBUJEŠ POMOCT A PORADIT, to jsem stále slyšela v hlavě. A povedlo se!
Pod trpělivým vedením paní Viki a boji se svým zmlsaným ,, JÁ ,, se to od února do června povedlo. Pozvolna koukal můj partner a pak i okolí na mou proměnu. Přebytečná kila šla dolů, pleť se mi zlepšila, šatník se postupně měnil a kalhoty uchované ve skříni, jsem s radostí po deseti letech opět začala nosit!
Cítím se teď úplně skvěle, nic mě netlačí, záda se zlepšila a operované koleno si také odlehčilo. Moc mi to pomohlo a budu nadále s paní Viki spolupracovat a chodit na kontroly a tvrdě vybojovanou postavu a váhu nadále udržovat co to půjde.
Na každé kontrole je vidět úspěch i polevení, ale to se dá vždy napravit a úspěch se zaručeně dostaví. Vřele děkuji paní Viki Handrychové za pomoc a splněný sen a věřím, že malý detail v podobě dvou kil už po tomto úspěchu nebude problém, ale třešnička na dortu. 

Milan Müller, 56 let, -23 kg

-23 kg

Jmenuji se Milan a je mi 56 let.  Několik let jsem zkoušel zhubnout nasbíraná kila, ale nedařilo se ....

Moje amatérské pokusy mě dostaly  při mé výšce 184 cm až na váhu 121 kg,  a tak jsem usoudil, že to sám nezvládnu.  Od kamaráda jsem se dozvěděl o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který mu pomohl. I přes počáteční nedůvěru jsem si vyhledal dostupné informace a rozhodl jsem se, že do toho jdu. Oslovil jsem paní Handrychovou na Praze 5 a svěřil se do její péče. Teď jsem lehčí o neuvěřitelných 23 kg. Paní Handrychová mi radí a zakazuje :-) a já dodržuji dohodnutý postup. Jsem rozhodnutý dotáhnout to do vítězného konce a váhu si již udržet. Nebude to asi lehké, ale já to zvládnu.

Všem, kteří se rozhodují shodit kila navíc, vřele doporučuji program The 1:1 Diet. Funguje to!

 

Naďa L.

Viktorko, moc děkuji za velkou a odbornou pomoc v boji s mou dlouholetou obezitou. Váš lidský, ale i profesionální přístup mi moc pomohl a hodně mě motivoval. Jste člověk na svém místě a děláte spoustu lidí šťastnými. Moc děkuji.

Naďa

Michaela Hrabová

Když jsem viděla výsledky programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan u kamarádky, rozhodla jsem se do toho také jít.  Začátek byl pro mě hodně těžký, ale jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla. Jsem o 16 kg lehčí a cítím se úžasné. Byla to má první velká změna a teď budou následovat ty další! Chtěla bych Vám poděkovat Viki, byla jste mou rádkyní, oporou a motivací. Jste úžasná J

Děkuji a těším se, že se budeme dál potkávat a budete mě hlídat.

Míša