Iveta Skalická - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Hradec Králové
Výživová poradna Pardubice
Výživová poradna Chrudim
Výživová poradna Hradec Králové
Buzulucká 431, Hradec Králové 50003
Otevírací hodiny
Po: 08:00 - 19:00
Út: 08:00 - 19:00
St: 08:00 - 19:00
Čt: 08:00 - 19:00
Pá: 08:00 - 12:00

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Pardubice
Masarykovo náměstí 1544, Pardubice 53002
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Chrudim
Tovární 1112, Chrudim 53701
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Iveta Skalická

Výživová poradna Hradec Králové
Výživová poradna Pardubice
Výživová poradna Chrudim

Dobrý den, ráda bych vám napsala o mé cestě k The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Po 2. těhotenství byla má váha přes 140kg a já si konečně řekla dost. Začala jsem kupovat různé „zázračné pilulky“ na hubnutí, ale ono NIC. Tak jsem si uvědomila, že to sama nedám a vyhledala odbornou pomoc. Byl to nelehký boj, který trval 2 roky. JENŽE! Začala jsem podnikat a veškeré strav. návyky, které jsem se naučila, byly ta tam a moje váha byla opět hodně za 100kg. Jednoho dne, se mi dostal do ruky sáček s „amerikánským“ názvem The 1:1 Diet. Pomocí programu, jsem se opět vrátila do těla, které mi vyhovuje. Jelikož mám kosmetické studio zaměřené na tvarování postavy, lymfodrenáže, kavitace, apod., tak jsem přestala jako certifikovaný výživový poradce psát klientům jídelníčky a začala jim měnit postavy pomocí našich programů The 1:1 Diet a veškeré služby, které nabízíme, mají jako doplněk k vysněné postavě. Málo komu se stane to štěstí, že si z koníčka udělá práci a já to štěstí mám a děkuji za to. 

P.S.: „Kdo to zkusí, mít to musí“.

Těším se na Vás! 

Jana Vítková, 60 let, -50 kg

-50 kg

Mé jméno je Jana Vítková a s hubnutím jsem začala, když jsem měla 117 kg. Jedno ráno jsem se podívala do zrcadla a řekla si DOST, TAKHLE UŽ VYPADAT NECHCI. Na mém rozhodnutí mělo podíl i mé zdraví. Denně jsem brala osm prášků, které mi měly pomáhat ke zdravotnímu zlepšení, rychle jsem se zadýchávala, což mi nedělalo dobře. Navíc jsem měla  problémy i s tlakem, které nešly nijak upravit. No a v neposlední řadě se mi už nelíbily velikosti oblečení, které jsem nakupovala. Prvotním podnětem ke změně bylo však mé zdraví.
K programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dostala díky tomu, že má pedikérka sídlila ve stejné budově jako Iveta Skalická, na kterou jsem se obrátila a která se pak stala mou poradkyní přes jídlo. Už od začátku se se mnou nepárala, což bylo super, protože to my „tlustí“ potřebujeme jako sůl.
Začátky pro mě nebyly snadné, protože jsem hubla sama. Neměla jsem žádného parťáka, který by se mnou sdílel mé trápení, protože několikrát jsem pomýšlela na to, že skončím, ale touha po zdravém těle mi to nedovolila.
Dcery mám už velké, bydlím sama, tudíž jsem nemusela řešit nějaké strasti ohledně toho, jak se bude stravovat zbytek domácnosti. Na jednu stránku nebylo těžké vyvarovat se nezdravých jídel, i když rodinné oslavy pro mě byly něco nepopsatelného. Na narozeninách si připíjet jen vodou a jíst jen to, co program povoluje, bylo někdy dost těžké. Ale pokroky, které jsem pozorovala už po dvou týdnech, kdy mi šla váha dolů a i zdraví se zlepšovalo, mi za to stály.
Zvláštní na tom všem je, že jsem nečekala, že v mých 60 letech by šlo zhubnout až na 67 kg. Ohromující bylo i to, že z osmi prášků jsem brala již pouze jeden, a to na štítnou žlázu. Na fotky, které mě zachytily před hubnutím, je už hanba se podívat.
Hubnutí se však stalo snazší, když se ke mně přidala má nejstarší dcera. Najednou jsme na to byly dvě a lépe se nám dieta dodržovala, když jsme své pocity mohly jedna s druhou navzájem sdílet. Pomáhaly jsme si, jak nejvíc to šlo, protože obě jsme měly nějaký cíl, za kterým jsme šly a kterého jsme chtěly dosáhnout.
Osobně jako matka jsem ráda, že se dcera připojila k této dietě, protože jsem se jí k jakékoli dietě snažila přimět už dříve, ale až po tom, co si to srovnala v hlavě a viděla pokroky u mě, se rozhodla do toho jít taky.
Myslím, že pro obě to omezení jídla jen na tekutou stravu bylo snesitelnější, když jsme v tom stály jedna za druhou…

Karel Němec, 75 let, -37 kg

-37 kg

Jako dítě školou povinné jsem byl pravidelným konzumentem rybího tuku pro větší chuť k jídlu a zvýšení mé váhy. V pozdějším věku - pubertě jsem z každodenního honění se za fotbalovým míčem a v zimě na bruslích a lyžích přešel ke sportu, kterému jsem zůstal věrný až do pozdního věku – silniční cyklistice. V době mého cyklistického sportování moje váha při výšce 182 cm nepřesahovala 73 kg. Váhu nezměnila ani vojenská prezenční služba, kdy moje váha nepřesáhla 82 kg. Zásadní obrat k horšímu nastal po 25 roku, kdy jsem začal pracovat u ČSD jako strojvedoucí. Po 2 letech v tomto zaměstnání se moje hmotnost zvýšila o 25 kg a vesele narůstala dále. Když váha dosáhla hrůzných 139 kg, začal jsem intenzivně pracovat na změně. Váhu se mi podařilo podstatně snížit a s blížícím se odchodem do důchodu jsem se vrátil k oblíbené cyklistice. V následujících letech jsem absolvoval až 6 cyklistických maratonů za sezonu a netušil, že se moje problémy s nadváhou vrátí.

K tomu došlo po prodělání onemocnění boreliózou a meningitidou a po roční odmlce od sportu moje váha nezadržitelně rostla. Opět jsem se ale dostal do fyzické kondice, umožňující holdování cyklistickému sportu. Po 10 letech a návratu problémů spojených s boreliózou se vrátila i moje váha a dosáhla cca 141 kg. V tu chvíli moje manželka objevila možnost vstoupit do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Mezi poradci zabývajícími se touto metodou jsme šťastnou rukou zvolili paní Skalickou. Díky jejímu provedení programem The 1:1 Diet a striktnímu dodržování jejich rad se mi podařilo z mého pohledu za velmi krátkou dobu rapidně snížit váhu, získat velmi pozitivní změny zdravotního stavu, ale i fyzického vzhledu. Vedle přísného dodržování nesporných kvalit programu The 1:1 Diet si velmi vážím znalostí a osobního přístupu paní Skalické.