Jana Gabryšová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Zlín
Výživová poradna Otrokovice
Výživová poradna Zlín
K Pasekám 2517, Zlín 76001
Otevírací hodiny
Po: 08:00 - 16:00
Út: 08:00 - 16:00
St: 08:00 - 16:00
Čt: 08:00 - 16:00
Pá: 08:00 - 16:00

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano


Výživová poradna Otrokovice
tř. Osvobození 1388, Otrokovice 76502
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Jana Gabryšová

Výživová poradna Zlín
Výživová poradna Otrokovice

Jmenuji se Jana. V mládí jsem byla štíhlá a nemusela se svou váhou vůbec zabývat. I po těhotenství se mi podařilo nabytá kila postupně shodit. Až kolem čtyřiceti let jsem začala mít nadváhu. Kila přibývala, aniž bych změnila stravovací návyky. Nejvíce k tomu přispěla menší operace, po které jsem byla určitou dobu bez možnosti většího pohybu.
Když už bylo nejhůř, potkala jsem kamarádku, která hodně zhubla. Od ní jsem se dozvěděla o programu Cambridge Weight Plan, kterým prošla. Odhodlala jsem se objednat na konzultaci a ihned jsem začala plnit svůj plán. Velmi mě přitom podporovala moje poradkyně, která prožívala všechny moje úspěchy se mnou. Dodržování mi nedělalo žádné problémy, nepociťovala jsem hlad a byla jsem plná energie. Během programu se mi podařilo zhubnout 30 kilo a jsem úplně jiný člověk. Jsem sebevědomá, optimistická, s jiným pohledem na stravování a s chutí do života.
Protože se cítím skvěle, rozhodla jsem se stát se výživovou poradkyní. Naplňuje mne pomáhat lidem, kteří řeší stejný problém, jako jsem měla já. Tak neváhejte, stojí to za to!
 
Vaše Jana
 
ŠPIČKOVÝ ANALYZÁTOR INBODY 270
 
Všem klientům chceme nabízet jen to nejlepší a proto je v našem hlavním Cambridge Weight Plan centru špičkový analyzátor InBody 270.
Diagnostiku složení těla provádíme špičkovým přístrojem InBody 270. Díky tomuto přístroji dokážeme přesně určit, zda všechny změny probíhají správně.

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30 sekund.
Při analýze je nutné, aby analyzovaná osoba byla na boso (tedy nez bot a ponožek).
Přístroj dokže provést analýzu všem od dětí po dospelého člověk vysokého věku. Analýzu nemohou podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem a těhotné ženy.
Přístroj InBody je profesionální zařízení, které je využívané v odborném zdravotnictví ve vyspělých zemích světa. InBody je vyzdvihováno světovými medicínskými experty a profesionály díky své schopnosti analyzovat široké spektrum hodnot složení těla a díky své klinické spolehlivosti. Přesná diagnóza je základ pro efektivní léčbu.
Použitím metody 8-bodových dotykových elektrod, InBody měří tělo po segmentech pomocí nejpřesnější technologie DSM-BIA.

VÝSLEDKY ANALÝZY:
Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, tuk i beztuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR)
Hodnocení tukové a svalové tkáně
Měření v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť

POMOCÍ SOFTWARU INBODY ZÍSKÁTE TYTO VÝSLEDKY:
Vnitrobuněčná voda, mimo buněčná voda, proteiny, kostní/nekostní minerály, tuková hmota, kostní a svalová hmota, svalová hmota, bez tuková hmota, váha
BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
Svalová hmota v jednotlivých tělesných částech, procento svaloviny v jednotlivých tělesných částech
Edém, edém v jednotlivých tělesných částech
Oblast tělesného tuku (růstový graf pro jedince pod 18 let)
Nutriční diagnóza (proteiny, minerály, tuk, edém)
Tělesná vyváženost, tělesná síla, zdravotní diagnóza
Cílová váha, kontrola váhy, tuková kontrola, svalová kontrola, stav tělesné zdatnosti, stupeň obezity, BCM, BMC, BMR, AC, AMC
Historie tělesného složení (výsledky 10 testů)
Impedance v jednotlivých tělesných částech stanovené každou frekvencí zvlášť.

Nela Sladková, 31 let, -28 kg

-28 kg

Už od malého dítěte jsem byla vždycky silná. Po několika marných pokusech s dietami, jsem se na to vykašlala. Až jednou jsem uviděla kamarádku, která byla v programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Tak jsem se rozhodla do toho jít. Po úbytku váhy mě nebolí záda. nejsem tak unavená, jako dřív. Cítím se skvěle. A hlavně naučilo mě to naučilo pravidelně jíst. A zdravě jíst. Jediné, co mi to vzalo, je mých 28 kilo! Velké díky patří mojí poradkyni Janě Gabryšové, která mě programem doprovází.