Jana Trojanová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Brno-město
Výživová poradna Brno-město
Studia Střední 26, Brno-město 60200
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Jana Trojanová

Výživová poradna Brno-město

Vždy jsem ráda pracovala a komunikovala s lidmi. Se svojí postavou a váhou jsem byla spokojená. K The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dostala díky svojí mámě, se kterou jsme váhu řešily. Postupně jsem zjišťovala různé informace, absolvovala jsem program The 1:1 Diet, protože jsem se chtěla věnovat práci s lidmi i nadále a pomoci jim s hubnutím. Svůj postoj k řešení váhy jsem v tom velmi pozměnila. Začalo mi záležet na tom, co jím, kdy jím a jaké živiny dostávám do těla. Složení jídelníčku, potravin jako takových a vše kolem toho změnilo můj postoj nejen na postavu, ale celkově na to, jak se k našemu tělu chováme, vrací nám zpět. To, že program The 1:1 Diet může pomoci mnoha lidem v tom se cítit lépe je pro mne velice zásadní a v poradenství je velmi individuální v potřebách právě pro konkrétní klienty. Lidský a empatický přístup je to, na čem si ve spolupráci s klienty opravdu zakládám. Neustále se vzdělávám v oblasti výživy. Jako certifikovaná poradkyně The 1:1 Diet pracuji od začátku roku 2016.

Milada Böhmová, 46 let, -37 kg

-37 kg

Se svou rodinou a přáteli jsme vyrazili na hory. Po vybalení a odpočinku jsme se všichni sešli na „ poradě “ a začali vytahovat zásoby z domovů. Uzené, klobásky, bůček a nechybělo ani vínko a slivovička z Moravy. Paříme do rána.

Ráno nasoukám své stokilové tělo do termoprádla, obleču lyžařské kalhoty obřích rozměrů, o bundě pomlčím. V lyžárně počkám na chvíli, kdy jsem tam sama, protože musím rozepnout zip u kalhot, abych se mohla ohnout a nazout lyžáky. Tááák! Obutá už jsem, ale o zapnutí přezek, jdu potupně požádat manžela. Po druhém pádu, kdy sama bez manželovy pomoci nevstanu, jdu raději do restaurace. Hranolky, párek v rohlíku a pivko mě trochu spraví náladu.

Po návratu domů a zhlédnutí fotek mě přepadl splín. Jsem fakt tlustá. Už zase mě napadlo slovo dieta. Po kolikáté už? Pak jsem potkala známou, která byla snad poloviční. Nevěřím svým očím. Závidím! Prý prošla programemThe 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a je o třicet kilo lehčí. Já chci taky. Našla jsem nejbližšího poradce a hned se objednala do Studia YES. Přišel mě přivítat anděl s krásnýma očima a perfektní postavou. Janička Trojanová. To je ono. Po chvíli povídání jsem věděla, že tohle je to pravé. Naváženo 97,4 kilogramů! Chci dát dolů aspoň třicet kilo. Prý to nebude problém. Bylo mi krásně. Nakoupila jsem produkty The 1:1 Diet a nabitá správnou inspirací a pochopením kráčela domů. Jídlo mi chutnalo, příprava byla snadná a rychlá.

Od prvního dne jsem byla nadšená a vůbec mě nelákala jídla druhých. První vážení bylo neskutečné! Tři a půl kila! Jsem šťastná. Pochvala od Janičky je příjemná. Cítím se velice dobře, okolí reaguje pozitivně. Podporují mě všichni kolem, někteří se dokonce přidali. Jsem na sebe hrdá. Tolik silné vůle a odhodlání jsem ani nečekala. Manžel jen chválí. Měsíc střídá měsíc, jde to stále výborně. Najednou je tu konec. Nějak rychle to uteklo.

Jsem nejspokojenější tvor na světě. Sklízím obdiv a chválu. Pak že to nejde! Zmizely široké boky, velká stehna i zadnice. Konečně si připadám sexy. Chodím na koupaliště v bikinách velikosti XS. Ráda se fotím. Óda pro moje uši je, když slyším, že jsem štíhlá. Někteří se museli přijet podívat naživo. Změnila jsem přístup a pohled na jídlo, změnil se mi životní směr. Někdy si zahřeším, jsem jen člověk, ne? Program The 1:1 Diet mi do života přinesl jen samé klady. Dokonce jsem tu našla i nové kamarádky. Pořád jsme v kontaktu, předáváme si vlastní poznatky a zkušenosti u kávičky, teď konkrétně řešíme jídelníčky.

Hana Eskisan, 40 let, -33 kg

-33 kg

Můj příběh začal už v dětství. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, ale díky vyrůstání v 80' letech jsem měla dost pohybu, a tudíž jsem nebyla ani vyloženě tlustá. Toto se změnilo v dospělosti. Moje láska k jídlu a ke sladkému mě dostala na váhu kolem 100 kg. Potkala jsem může, který měl rád pořádné ženské, a tak jsem potřebu hubnout neměla. Moje váha se vyšplhala až na 120 kg. Ne že bych se nikdy hubnout nesnažila, to ano, ale nikdy s nijak velkým úspěchem. Snažili jsme se o miminko, a tak hubnutí bylo nezbytné. Opět váha 100 kg. Miminko se nepovedlo, a tak po 12. letech přišel rozvod.
Váha 114 kg. V červnu 2019 jsem se rozhodla, že je potřeba to změnit, a tak jsem opět začala hubnout. Asi za měsíc jsem se bavila s kamarádkou, která v té době byla na programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, aby zhubla do svatebních šatů. Byla nadšená, mluvila o tom tak dychtivě a nadšeně, že jsem si ještě ten den zavolala k poradkyní a domluvila termín. Jenže se mi to rozleželo. Čekal mě 2 týdny tábor, kde jsem vařila a týden all inclusive dovolené v Turecku. Termín jsem zrušila. Po návratu z dovolené jsem měla zdravotní problémy a ze všech stran slyšela "měla byste zhubnout". Takže jsem zvedla telefon a domluvila si další termín u poradkyně - cca v půlce září. Tentokrát jsem ho nezrušila.
Na první konzultaci jsme se domluvily, že začnu krokem 3, vzhledem k lékům, které jsem brala to bylo nezbytné. Moje váha 110 kg. Výživový plán jsem dodržovala a váha šla dolů. Asi ne tak rychle jako u ostatních, co začínají krokem 1, ale mě to nevadilo. Dokonce jsem občas zhřešila, ale důležité pro mě bylo, nebýt ve stresu, prostě být v pohodě. Do Vánoc jsem měla dole necelých 20 kg. Přešla jsem na krok 4 a i přes vánoční "střídmé hodování" jsem pokračovala dál. Už to šlo zase pomaleji, ale vydržela jsem. Plán jsem ukončila na přelomu května a června 2020. Váha 77 kg. Byla a stále jsem nadšená. Místo velikosti 50-52 teď oblékám 38-40. Cítím se krásně a sexy, dle okolí vypadám mladší. 4 měsíce po ukončení mi váha litá mezi 79-81kg - v pohodě.
Spoustu žen se ptá, jestli tato "dieta" má jo-jo efekt. Jistě, že ne. Protože dle mého názoru jo-jo efekt není vlastnosti diety ale člověka. Jestliže se po zhubnutí vrátím ke starému způsobu života, vrátí se i mé tělo ke starému vzhledu. Pokud jsou sklony ke kilům navíc je to o celoživotním boji. To bylo to, co mě vždy děsilo, ale určitě se to dá zvládnout, je třeba prostě změnit svůj životní styl a nebrat to jako boj. Nebýt mé poradkyně Jany Trojanové nikdy bych to nezvládla. Podporovala mě a byla shovívavá k mým občasným hříškům. Děkuji jí a celému programu.