Kateřina Lišková - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Jihlava
Výživová poradna Vyškov
Výživová poradna Jihlava
Fritzova 4258/2, Jihlava 58601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Vyškov
Jana Šoupala 491/1, Vyškov 68201
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Kateřina Lišková

Výživová poradna Jihlava Výživová poradna Vyškov

Dobrý den, programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se setkala před několika lety na doporučení. Se svoji váhou jsem zápasila řadu let a nikdy se mě nedařilo zhubnout a stabilně udržet svoji váhu. Bylo to jako na kolotoči - nahoru / dolů. Rozhodla jsem se vyzkoušet The 1:1 Diet a musím říct, že v tu chvíli se mi začal měnit život. Zjistila jsem, že hubnout není jen o hladovění, naopak...pořád jsem něco jedla, každé tři hodiny další porce a i přesto lezla váha dolů. Během několika měsíců jsem se propracovala k vysněné, váze a během toho jsem pochopila a naučila se stravovat tak, aby moje tělo nemělo potřebu JOJO efektu. Váhu si držím, umím i zhřešit, žijeme přeci jen jednou, ale už k tomu přistupuji úplně jinak než bylo před léty. Na to konto mě začala výživa, stravování a vše kolem natolik bavit, že jsem se s chutí chtěla stát výživovým poradcem a svoje poznatky a rady posouvat dál... a The 1:1 Diet mi to umožnilo. Absolvovala jsem kurzy, školení, meetingy, prošla jsem vším, co by mi mohlo dát více rad a zkušeností do života i práce a strašně mě to baví! Pracuji jako poradkyně The 1:1 Diet v Jihlavě a ve Vyškově. Těším se na setkání, Katka

Radek Máj, 52 let, -55 kg

-55 kg

Jmenuji se Radek Máj, celý život prakticky zápasím s nadváhou. Ve svých 42 letech mě postihla srdeční příhoda. Následoval pomalejší způsob života, přestal jsem kouřit, no a kila směrem nahoru se jen hrnula. Letos po oslavě 49. narozenin jsem se na popud manželky rozhodl, že zkusím nějaká kila shodit. Objevili jsme program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a zkusili oslovit poradkyni z našeho kraje. Již při první schůzce bylo rozhodnuto hubnoucí program absolvovat. Šli jsme do toho společně s manželkou, takže podpora byla vzájemná. 

Kila šla pěkně dolů, zdravotní stav se zlepšoval a energie přibývalo. Když se ohlédnu zpátky lze říci, že to pěkně uteklo, nejhorší bylo sebeovládání z počátku neujídat něco jiného než předepsanou stravu. V současné době jsem téměř na konci programu a mohu konstatovat veliké zlepšení zdravotního stavu (potvrzeno lékaři), obrovský příval životní energie ve všech oblastech lidského života. Stejně je na tom i manželka a tak si ta naše nová těla užíváme. Velká práce je před námi a to s udržením současného stavu, ale i to jistě zvládneme. Závěrem mohu konstatovat, že to opravdu s The 1:1 Diet funguje, a to hlavně díky naší skvělé poradkyni Kateřině Liškové.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.