Lenka Smržová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 6 - Dejvice
Výživová poradna Praha 6 - Dejvice
Milady Horákové 116/109, Praha 6 - Dejvice 16000
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Lenka Smržová

Výživová poradna Praha 6 - Dejvice

Nikdy jsem neměla velkou nadváhu, ale nějaké to kilo navíc jsem řešila snad od 20 let. Seznámila jsem se programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Paln, který mění zaběhnuté zlozvyky. Nadchla mě komplexnost a jednoduchost. Líbilo se mi, že poradce bude mým koučem, oporou a spolu najdeme tu správnou cestu ke změně životního stylu. Přebytečná kila se mi podařila rychle zhubnout a dostat se na svoji vysněnou váhu, kterou si držím dodnes. Jím mnohem zdravěji, pravidelně sportuji a naučila jsem se vnímat, co moje tělo pro správné fungování potřebuje. Žádná zásadní změna není jednoduchá, ale když jsem si zvykla na nový jídelníček, cítila jsem spoustu energie, byla jsem nadšená, že jsem našla to, co jsem tak dlouho hledala. Dnes se stal program The 1:1 Diet součástí mého života a těší mě, že mohu podporovat klienty, kteří se rozhodnout udělat něco pro sebe a vydají se na cestu za zdravým životním stylem.  

Snažím se stále vzdělávat v oblasti výživy, absolvuji různé kurzy a semináře spojené se zdravím a stravováním. 

Adam Tesarčík, 33 let, -19 kg

-19 kg

Celý svůj život jsem byl takový “váleček“. Nikdo z naší rodiny by si asi nemohl zahrát na top- model – plnoštíhlou postavu máme prostě zakořeněnou v genech. Navíc jsem byl vždy v rámci slušného vychování učen jíst a dojíst vše, co mi bylo naservírováno na talíř. Proto jsem tomu od malička nikdy nepřisuzoval žádnou váhu, a ani se nijak nezajímal o zdravý styl života. K tomu všemu již žiju delší dobu sám a bylo mi jedno, čím se nacpu a jak vypadám.

Z dnešního pohledu byl vrchol tohoto mého přesvědčení i jedno obchodní setkání s výživovou poradkyní. Když jsem jí v rámci schůzky naznačil, že bychom naše reklamní partnerství mohli “vybártrovat“ – že já se jí postarám o reklamu a ona o mě – tak to striktně odmítla se slovy: „Člověka, který žije ve stresu, jezdí ze schůzky na schůzku, celý den kvůli času nejí a večer se nafutruje u televize chipsy, já nechci – nemělo by to smysl. Až jednou budete ředitelem a budete mít na sebe víc času, přijďte a já vás dám do latě.“ Tohle mě tehdy ještě více utvrdilo, že jsem nyní beznadějný případ…
Takový větší zlom přišel loni. Po dlouhém boji s cukrovkou a chorobami s ní svázané nám zemřela babička. Jelikož otce nemám, z nejbližší rodiny mi zbyla jen maminka. I té byl již diagnostikován diabetes a dle všeho to v budoucnu může čekat i mě. Začal jsem nad svým životním stylem přemýšlet a zkusil jsem si vařit a připravovat jídlo do krabiček. Neřešil jsem suroviny, mouku, pečivo, zeleninu – jen se snažil aspoň pravidelně jíst. Cítil jsem se sice lépe, ale váha byla stále stejná. Také jsem pak vyměnil klasické cigarety za nahřívací. Další pokrok k zdravějšímu stylu života. Nakonec jsem potkal svého známého, o kterém vyprávím ve svém videu. Tento člověk žije ještě ve větším pracovním shonu než já. Cestuje mnohem více než já. A přesto se mu díky programu The 1:1 Diet podařilo shodit více než 50 kg ?! Mám rád nové výzvy, proto jsem se rozhodl, že to také vyzkouším. Nelituji toho. Už po prvních pár dnech jsem viděl pokrok, který byl tou největší motivací v tom dále pokračovat. A již teď, ve druhém Kroku po dvou měsících, jsem úplně jiný člověk. Nejen zevnějškem…

P.S.: A milá paní výživová poradkyně: Z toho svého vámi odsouzeného “pracovního uspěchaného stylu života“ jsem nemusel slevit ani o centimetr!
😉

Jarmila Ščučková, 75 let, -19 kg

-19 kg

Takhle to však vždy nebylo. Nadváhou jsem trpěla od 65 let, tehdy mi byla zjištěna nefunkčnost štítné žlázy. Najednou jsem během roku přibrala 20 kg. Tím mé utrpení začalo. Vždy něco dolů, větší část nahoru. Tak to šlo až do února 2020. Má váha přesahovala 75 kilo. 
Posledním impulzem se nad sebou zamyslet, byla cesta z oslavy narozenin mého zetě. Domů jsem těžko dolezla, scházel mi dech. Vše jsem sváděla na astma, ale dcera tomu nevěnovala pozornost a prohlásila: ne astma!, tlustá jsi!, s tím musíš něco dělat. Protože je to děvče činu, sehnala mi kontakt na The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a já se musela hned objednat. 
Poradkyně Lenka Smržová se mi zalíbila. Neslibovala, že kila sama budou odpadávat, ale že to určitě půjde. A šlo to! Byla a je mi velkou oporou.
Začátek nebyl jednoduchý - chyběly mi rohlíky, čokoláda. Časem jsem se vše naučila. Jídelníček změnila, začala chodit na dlouhé procházky a dnes vážím o dvacet kilo méně, je mi dobře, jsem pohyblivá, nezadýchávám se.
Tímto bych chtěla každému, kdo bojuje s nějakým tím kilem navíc a je již v letech, vzkázat: nikdy není pozdě začít!!

Jana Ramešová, 41 let, -50 kg

-50 kg

Pak už jsem se začala za svoji postavu stydět a bála jsem se, že se za mě stydí i moje rodina a obzvlášť můj malý syn, ale i přes všechny svoje pocity jsem nebyla ochotná se svojí vahou cokoliv dělat. Až loni na jaře mi moje maminka řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a o paní Lence Smržové.

Domluvila jsem si s ní schůzku a rozhodla se, že už po několikáté vyzkouším další dietu. Byla jsem velmi pesimistická, a proto mě mile překvapilo, když moje váha po čtrnácti dnech šla o několik kg dolů. Během několika měsíců jsem pomocí komplexního programu The 1:1 Diet a za velké podpory paní Lenky Smržové zhubla o více než 40 kg, aktuálně jsem o 50 kg lehčí (srpen 2019). Naučila jsem se novým stravovacím návykům a začala jsem mít ráda sport. I když už je to několik měsíců, co už nejsem na tomto programu, stále si svoji váhu udržuji a jsem velmi spokojená. Mé díky patří programu The 1:1 Diet a paní Lence Smržové.

Monika Dočekalová, 50 let, -26 kg

-26 kg

Žiju normální život jako většina z nás, rodina, práce a občas nějaký problém. Všechno se snažím vyřešit, protože to za mně nikdo jiný neudělá. Jen toho času na mne zbývá čím dál tím méně. V mladí jsem vrcholově sportovala a byla jsem ve svém těle a se sebou spokojená. Jak šel čas, kilogramy se na mě nenápadně lepily. Určitou dobu jsem se snažila držet krok a vždy to vrátit zpět. Jojo efekt se zvětšoval a po hormonální léčbě s druhým dítětem jsem svůj boj prohrála a jen němě přihlížela, kdo to na mně ze zrcadla kouká. Vůbec jsem se nepoznávala a totálně jsem rezignovala. Přidaly se zdravotní problémy z nadváhy a provázela mně neskutečná únava a odpor k aktivnímu pohybu. 

Začala jsem navštěvovat OB kliniku, věnovala se speciálnímu stravování a výsledek byl minimální. Za půl roku se mi podařil váhový úbytek 5 kilogramů, což při mé nadváze vůbec nebylo vidět. Tak jsem to opět vzdala. Partnerské problémy kvůli mé nadváze se stupňovaly. I když jsem chtěla svou váhu změnit, chyběl mi startovací impuls a moje váha měla stále vzestupnou tendenci.

Jednoho dne jsem otevřela dveře kanceláře a po delší době jsem potkala spolupracovnici. Zhubla 25 kilo a nemohla jsem ji poznat. Samozřejmě jsem se zeptala, co se stalo … Odpověděla mi, že potkala svého anděla. Šly jsme spolu na kávičku a všechno mi povyprávěla. Vstoupila do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a její výživová poradkyně paní Smržová s ní dokázala zázrak. Pro mne se mým spásným andělem se stala kolegyňka, která mě poslala za paní Smržovou a do programu The 1:1 Diet. 

Pod jejím vstřícným, chápavým a odborným vedením jsem zhubla za krátký čas 26 kilogramů. Vrátila se mi chuť do života v ruku v ruce se sportem a můj zdravotní stav se výrazně zlepšil. Partnerské neshody jsou minulostí a já jsem opět šťastná. Moc děkuji, ale tím to nekončí….

Martina Vítů, 46 let, -30 kg

-30 kg

Kolem 18 let mi začala nadváha vadit. Zkoušela jsem různé diety od různých koktejlů po dělenou stravu, hubla jsem se stobem. Vždy se dostavil úspěch, ale krátkodobý a s velkým jojo efektem. Boj jsem již vzdala a projedla se na váhu 130 kg. Sedavé zaměstnání tomu nepřispělo. S tím přišly zdravotní problémy a další důvod proč nesportovat, ale sedět jen u PC nebo TV a pokud možno mít u sebe dost jídla a sáček brambůrků.

Má sestra také bojovala s nadváhou. Hodně toho vyzkoušela a nikdy jí nic nevyhovovalo. Na dovolené v září 2018 se mi svěřila, že objevila dietu, která jí chutná a která funguje. Ochutnala jsem sýrové těstoviny a shake od The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zjistila jsem, že to nechutná špatně a rozhodla se to také zkusit. Hned jsem si našla na internetu ve svém okolí poradkyni a objednala se. V říjnu jsem šla na první konzultaci. Styděla jsem se za to, jak vypadám, ale poradkyně byla milá, vše mi vysvětlila a já do toho šla. Ze začátku jsem měla obavy, že to skončí stejně jako mé předchozí pokusy. První kila šla krásně dolů. Na Vánoce jsem dostala mírnější režim, takže i na trochu salátu a kapra došlo. Měla jsem obavy, co to udělá s mojí váhou, ale vše šlo dobře. Na jaře jsem měla mírnou krizi, když váha už tak rychle dolů nešla. Ale poradkyně mě vždy dokáže vyhecovat a já zatnu zuby. S její pomocí se mi podařilo dostat se pod magickou hranici 100kg. Díky tak velkému úbytku se mé tělo vzpamatovalo a já byla schopna se začít hýbat, aniž bych si tím ublížila. To mě nakoplo tak, že chodím pravidelně po práci cvičit. Po 14 dnech cvičení byl úbytek tuku 2,4kg a svaly narostly o 0,5kg. Je to pro mě obrovský úspěch a další nakopnutí pokračovat dál a ještě víc na sobě pracovat. Mé okolí si změny všímá, ptá se, jak jsem to dokázala a já říkám, za vše může The 1:1 Diet společně s mojí vůlí něco změnit. Rodiče si myslí, že ještě tak 10kg dolů a bude to optimální. Já mám cíl dostat se dolů ještě alespoň o 25kg. Ale vím, že to není jenom o váze. Je třeba tělo i zformovat, zpevnit postavu a cvičení mi k tomu pomáhá. Nejenom, že si člověk po práci vyčistí hlavu, tělo je příjemně unavené, ale časem bude ještě dobře vypadat. Konec volného oblečení a skrývá všeho, co bylo třeba skrývat. Už jsem změnila svoji velikost 56 na 46-48, obměnila šatník a nestydím si vzít na sebe věci, které bych si dříve nikdy nedovolila.

 Vím, že jsem v půli cesty a čeká mě, pro mě to nejhorší, úprava jídelníčku. Ale já to dokážu, protože už nikdy nechci chodit nakupovat do XXL. Chci se líbit sama sobě, chci se bez obav ohnout a zavázat si boty a cítit se dobře. Mé tělo si zaslouží být zdravé.

  

Kateřina Finková, 26 let, -14 kg

-14 kg

V 15-ti letech mi byla zjištěna špatná funkce štítné žlázy, přesněji, zdegenerovaný uzel štítné žlázy a najednou měla moje nadváha nové pojmenování. Léčba byla řešena léky, sem tam nějakou kontrolou a víc nic.

V 17-ti letech jsem slyšela tu nejhorší větu, kterou člověk nechce slyšet nikdy v životě a to: ,,Máte rakovinu." Okamžitá operace. Po roce na klidu kontrola a znovu věta jak z hororu: ,,Máte další nádor." Další operace. Častější kontroly, silnější prášky... Ale klepu snad na vše, co se nedá zničit, jsem v pořádku.

Dlouholetý a klidný vztah s přítelem mě utvrdil v tom, že je ten správný čas založit úplnou rodinu a pořídit si miminko. Pan doktor řekl, že pokud budu chtít dítě, že to máme zkoušet co nejdřív, že se to díky diagnóze může protáhnout nebo se to nemusí vůbec podařit. Po roce snažení přišel ten úžasný okamžik a byla jsem těhotná.

Narodila se nám krásná Adélka a mě tak najednou začalo docházet, že musím být plnohodnotná matka. Nechtěla jsem, aby se někdy stalo, že se budou děti ve školce dceři smát, že má tlustou mámu, která ji ani nedokáže zavázat tkaničky, protože se neohne.

Cíl zněl jasně! Budu štíhlou matkou, která zvládne všechno pro štěstí svoji holčičky. Procházky, běhání po hřišti, výlety, jízdu na kole i návštěvu koupaliště.

Velkou motivaci byla moje sestra, která díky The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan zhubla 25kg. Pomohla mi s prvním doprovodem za skvělou poradkyní Lenkou Smržovou. Ta mi pomohla při tápání v začátcích a byla nekompromisní kontrolou, co kdy a jak jím.

Díky pomocí obou Lenek, hlavně poradkyni Lence Smržové jsem o 14 kg lehčí, začínám zvládat první krůčky své dcery a 100% vím, že s programem nekončím. Až bude dcera chodit sama, vydáme se na dlouhou procházku, kterou zvládnu bez zadýchaní.

 

Michal Michálek, 40 let, -21 kg

-21 kg

Jmenuji se Michal a je mi 40 let. Mám jak sedavé zaměstnání, tak i sedavé koníčky. Před 2 lety má váha přesáhla 98 kg, nemohl jsem dopnout „nový“ oblek a já si řekl, že metrák už nepokořím! Doposud jsem silně razil teorii: Co člověk z toho života má, když se pořádně nenažere. V mém podání by se dalo hovořit až o obžerství a plnohodnotném koníčku. Jedl jsem těsně před spaním a to jak žebírka a kolínka s pečivem, tak kachýnku s knedlíkem, nebo celý kyblík zmrzliny či pytlík pistácií večer u filmu, po každém jídle jsem si dal sladkou tečku a zapil to pivkem nebo sladkou limonádou. Pravidelně sportovat jsem přestal před 6 lety. Jen díky tomu, že jsem byl v mládí hubený jak lunt a rodiče taky nejsou žádní „pučmelouni“, tak se tento životní styl projevil jen a pouze na neustále se zvětšujícím pupku a přibývající váze.

V září 2016 mě zaujal můj kolega, který u nás externě vypomáhal. Řekl mi o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který zrovna sám držel a o tom jak skutečně pomohla nejen jemu, ale i jeho ženě a kamarádkám. S tím, že pokud budu ochotný zkonzumovat 4 produkty a 3 litry vody, tak nemusím cvičit a aniž by tělo trpělo hlady, či nedostatkem nějakých prvků, tak zhubnu. To mě přimělo přemýšlet a vážně uvažovat o možnosti zkusit "tu kosmickou stravu".  Do té doby jsem nikdy žádnou dietu nedržel a byl jsem přesvědčen, že žádná dieta nefunguje, prostě se nesmí nic jíst a musíš se hodně pohybovat a pak zhubneš, ale to jsem nebyl ochotný udělat (čas v posilovně je pro mě ztracený čas). Na konci září 2016 jsem se objednal k poradkyni The 1:1 Diet - pí Lence Smržové. S tím, že to zkusím z hecu, zda to opravdu funguje – pevně odhodlán přesně dodržet program a že uvidíme za měsíc.

Na produkty The 1:1 Diet jsem si zvykl rychle a bylo to i velmi pohodlné (žádné nákupy a složité vyvařování). Dodržovat pitný režim bylo až nezvyklé, ale uvědomil jsem si, jak málo jsem vlastně pil (jistě ne více jak litr a půl denně). Během týdne jsem si vytipoval oblíbené chutě a stále jsem dodržoval pravidla programu (pravidlo bylo jediné - nejíst nic jiného :-)).

Hlad jsem nemíval a další koktejl mě vždy dostatečně zasytil, nebo sem se napil vody (osobně jsem si stravu rozvrhl po cca 3 hodinách). V práci to bylo v pohodě, tam nebyl čas na blbosti, ale doma když se rodina sešla k večeři a měla tam ty dobrůtky a vybrané lahůdky, tak mi s koktejlem v ruce nebylo zrovna veselo. Přál jsem si cíl zhubnout 12  kg a ubrat pupku 11 cm (86kg by bylo ideální k mým 186 cm), a zhubl jsem 12,4 kg a ubral 13 cm. Byl jsem spokojený – měl jsem radost, že pupek „zmizel“, chválilo mě i okolí a manželka byla nadšená - hlavně pro nečekaný bonus, světe div se, přestal jsem po letech chrápat :-)

Chci Vás ubezpečit, že jsem skutečná reálná postava, žádný umělý kluk z Photoshopu a potvrzuji, že program The 1:1 Diet se dá zvládnout a funguje (něco mi nechutnalo, tak jsem po prvním týdnu vybral jen věci, co „šly“ – můj favorit byl jahodový a banánový koktejl, polévky jsou dobré, kaše mě osobně nechutnali – nikdy jsem na žádné kaše nebyl. Žádné složité vypočítávání kalorií, žádné hodiny v posilovně, jen pár produktů jídla pro kosmonauty a kila tuku jsou opravdu dole. Osobně bych ocenil amarouny z pytlíku s příchutí pečeného prasátka, kachýnky či grilovaných žebírek, ale takovou dietu jsem nenašel.

Doplnění po měsíci: Při postupném přechodu ke klasické stravě, jsem zhubl další 4 kila! S tím, že se nepřežírám, omezil jsem bílé pečivo a sladké. Celkem mám pryč tedy 17 kilo. Jím menší porce a musel jsem obměnit šatník - přece jenom 16 cm v pase je už znát. Trika a košile jdou (místo XL můžu nosit L, ale není to nutnost), ovšem kalhoty se musely koupit nové (to dietu prodražilo více než koktejly samotné). Jsem rád, že řeči okolí o „jojo" efektu se nepotvrdili a o „nákladnosti" programu se dá s úspěchem pochybovat. Tím, že jsem omezil sladké a restaurace, jsem ve své podstatě za stravování při programu ušetřil.

Doplnění po 2 letech:  Tak světe div se „jojo“ efekt se nekonal a pořád se držím… Děkuji!

Chci poděkovat za podporu a ochotu paní poradkyně Lenky Smržové a tento výživový program mohu opravdu s klidným svědomím doporučit.

Jiří Krása, 62 let, -35 kg

-35 kg

Jmenuji se Jiří Krásný a je mi 62let. 

Než jsem začal s Programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vážil jsem 121kg. Což při mé výšce 170cm byl opravdu vážný problém – i při menší zátěži jsem se zadýchával, otékaly mi kotníky a život mi začaly komplikovat i civilizační nemoci související s váhou. Takže sport nepřicházel vůbec do úvahy…

Z této situace mi pomohla moje dcera, která u výživové poradkyně paní Lenky Smržové absolvovala Program The 1:1 Diet před několika lety a měla neuvěřitelné výsledky ( po porodu jejího prvního dítěte se jí nedařilo zbavit se nabraných kil ). Před rokem a půl se mé dceři narodilo druhé dítě a opět kila z těhotenství nešla dolů. Domluvili jsme se, že začneme hubnout spolu. Ve dvou se to vždycky lépe táhne!

A tak jsme se objednali k paní Lence. S dcerou se již znaly z předchozích sezení, tak to pro mě bylo o to jednodušší. 

Věděl jsem, do čeho jdu a co mě čeká.

Začali jsme! Kila šla krásně dolů, postava se měnila před očima a bylo mi lépe a lépe. A k mému překvapení i mé lékařky mělo hubnutí pozitivní vliv i na můj zdravotní stav. I přesto, že mám práci na dvousměnný provoz, nebyl problém dodržovat nastavené porce jídel. Musím říct, že jsem vše opravdu poctivě dodržoval.

Program právě končím a teď nastává ta nejtěžší fáze, bez pomoci produktů The 1:1 Diet, si tu novou krásnou váhu udržet.

Když jdeme s mojí ženou na nákup, už to není rychlé nakupování jen podle obalu nebo reklamy. Nyní si každý výrobek pěkně prohlédneme, podíváme se na nutriční hodnoty, a teprve pak s ním do vozíku! I to mě tenhle program naučil – jíst 5x-6x denně v malých porcích.

 A nějaké prázdné kalorie ve formě sušenky nebo dortu? Tak to už ne, to vážně nepotřebuji!

A ještě něco: k novému tělu a dobrému zdravotnímu stavu je také příjemný bonus vidět ty udivené pohledy a slyšet tu chválu od všech co mě znají, co jsem dokázal a jak skvěle teď vypadám.

Nejen moje rodina, ale i já sám jsem na sebe hrdý, že jsem to těch několik měsíců vydržel a že jsem během programu nikdy ničím „nezhřešil“!

Takže vám všem, kteří se stále rozhodujete, zda do toho jít, rád poradím - neváhejte ani minutu a jděte do toho! 

Vysněné postavě ZDAR

Lenka Finková, 30 let, -20 kg

-20 kg

Vše začalo sázkou ...       ,,Zhubni 4 kg za měsíc a já Tě pošlu na místo, kde dokážeš víc!''

S menší nadváhou jsem bojovala od puberty, ale sedavým zaměstnáním, nedostatkem pohybu, spánku a stravováním se ve spěchu, které pak přešlo k ''raději se najím, až bude čas,'' což v mém případě znamenalo večer sednout k lednici a dohnat všechno od snídaně po večeři, jsem se dostala až na odpudivých 80 kg. 

Věděla jsem, co dělám špatně, zkoušela jsem x diet, kde byl slibován rychlý úbytek váhy, můj žaludek jsem trýznila různými přípravky na hubnutí a nic. Po několika neúspěšných pokusech a ztráty posledních zbytků sebevědomí jsem samu sebe začala klamat tím, že za to můžou geny, že mám těžké kosti, že mám pomalé spalování a smířila jsem se s nálepkou "TA TLUSTÁ." Nikdy jsem nedokázala bojovat dlouho, takže když se výsledek nedostavil do 14-ti dnů, vše bylo marné a zbytečné a já se vrátila zpět…. Bylo mi na nic, ale hodila jsem vinu na geny a přežívala jsem.

Byla jsem vždy velmi oblíbená, kolektiv miloval můj humor a moje váha nikomu nevadila, jenže...   Rozešla jsem se s přítelem a smutek jsem začala zahánět  čokoládou, zmrzlinou a jinými sladkými dobrotami, čímž jsem si svojí váhu "osladila" až na 90 kg.  

Stála jsem před zrcadlem a bylo mi straně smutno. 

Vypadala jsem při své výšce 162 cm jak březí hroch. Nemohla jsem se hýbat, oblečení mi nebylo a styděla jsem se za sebe.

Ze rtů se vytratil smích, přestala jsem se stýkat s přáteli a začala jsem si žít ve svém utrápeném a negativním světě. Sundala jsem nálepku "TLUSTÁ" a začala se smiřovat s novou verzí "UMŘU SAMA A NECHUTNĚ TLUSTÁ."

Facku jsem dostala od kamarádky. Nepoznávala mě. Chtěla zpátky tu starou usměvavou Lenku a přišla s výše zmiňovanou sázkou. Nechtělo se mi nic, natož bojovat s váhou, ale protože si své kamarádky vážím a nechtěla jsem zklamat ještě jí, začala jsem se snažit. Za měsíc jsem dokázala zhubnout 5 kg a čekala jsem na odhalení toho místa, kde dokážu ještě víc.

Kamarádka, o které si myslím, že je můj anděl strážný, mě seznámila s Programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a přidala  číslo na poradkyni Lenku Smržovou, která se vzápětí stala mým andělem strážným II.

Termín konzultace se blížil a já byla zvědavá, co se bude dít.

Začala jsem poslušně jíst produkty a dodržovat stravovací plán, který mi byl doporučen. 

Za velmi krátký čas se moje váha snížila o 4,1 kg a to mě dostalo. Nevěřila jsem, že se to podaří a už vůbec ne, že se to podaří tak moc.

Mojí poradkyni jsem navštěvovala každých 14 dní a po každém vážení jsem byla do Programu zblázněnější, spokojenější sama se sebou a odhodlanější k další cestě. 

Myslela jsem, že shodím maximálně 10 kg a ono ne! Od začátku mé cesty jsem dala dolů už 20 kg a ještě nekončím ...

Vyhodila jsem všechny ohavně velké kusy oblečení a našla jsem zase úsměv.

Paní Lenka je neskutečnou pomocnicí a spolubojovnicí nejen ve chvílích dobrých, ale i zlých...

Byla a je mojí berličkou, když pokulhávám, vrbou, když potřebuji poplakat a strašákem se vztyčeným prstem, když se kouknu na výlohu s dortem.

Díky Lence a zázraku, kterým je The 1:1 Diet, stojím na nové startovní čáře života, ze které se můžu bez obav rozběhnout dál a věřte, že bez těch 20 kg se běží lépe.

Gabriela Rambousková, 41 let, -25 kg

-25 kg

Nikdy jsem nebyla hubená, ale nějaké to kilo navíc mi slušelo, tak jsem nad tím nepřemýšlela. Navíc jsem sportovala, v práci bylo dost stresu a tak jsem ve 22 letech měla téměř ideální postavu a tu jsem si držela až do 30 let.

A pak se to změnilo.

Díky sedavému zaměstnání jsem se dostala po třicátých narozeninách na 70 kg, a váha díky zdravotním komplikacím vystoupala ještě o 10 kg výš. 

Přišlo těhotenství, porod, mateřská dovolená a moje váha i před veškerou snahu nešla dolů, myslela jsem, že se to změní po nástupu do práce. Jenže jsem se spletla, protože i tam se změnily poměry a nepříjemná atmosféra na pracovišti se vyhrocovala, ale nevzdala jsem to   -  našla jsem sílu se tomu postavit, najít si nové místo.  To ale nebylo všechno.  Krize v pracovním i soukromém životě mě stála hodně sil.  A zase se to odrazilo i na mé váze, 95 kg bylo už přespříliš.

Během loňského léta jsem se pomalu dostávala ze stresu uplynulých let a pokoušela se držet konkurenční dietu, ale bez úspěchu. V tu chvíli mě inspirovala švagrová, která měla za sebou půlroční cestu s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a její výsledky mě ohromily.   

Rozhodla jsem se, že změním svůj život od základu – udělám si řidičské oprávnění, vyřeším soukromí v rámci péče o dítě a nastartuji novou etapu i v boji s nadváhou s pomocí programu The 1:1 Diet.

A výsledky na sebe nenechaly čekat -  řidičský průkaz mám, dítě bylo soudem svěřeno do mé péče a s hubnutím se úspěšně peru .

Díky poradkyni The 1:1 Diet Lence Smržové jsem opravdu našla rovnováhu v jídelníčku, kila se ztrácí a já jsem našla energii a chuť do sportování – začala jsem chodit s kolegyní z práce na procházky, pěkně svižně po parku. Navíc je v programu The 1:1 Diet i moje maminka, která má 70 let a můžeme se tak podporovat navzájem. Lenka Smržová nás dokázala povzbudit a provést k cíli za vysněnou postavou.

Jsem na sebe pyšná, že se mi podařilo splnit si cíle a jsem rozhodnutá v nastartovaných změnách pokračovat …. 

Tereza Marková, 29 let, -12 kg

-12 kg

Chtěla bych moc poděkovat poradkyni paní Lence Smržové, jelikož se pro mne stala velice důležitým člověkem, který mi změnil život. Stala se pro mne více než poradkyní. Je to člověk s velkým srdcem, kterého si neskutečně vážím. Pomohla mi ve chvílích, které nebyly zrovna jednoduché. A musím říct, že se mnou měla velkou trpělivost. Stala se moji druhou mámou, která mi v Praze chyběla. 

S The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se setkala již v roce 2016, ještě v mém rodném městě, kdy jsem sebrala veškerou odvahu a šla do toho. Výsledky byly úžasné. Váha šla rychle dolů a sebevědomí rostlo. Bohužel jsem prošla těžším životním obdobím a váha šla zase nahoru.

Potom jsem se v Praze seznámila s paní Lenkou Smržovou, kdy jsem k ní přišla do poradny s opětovnou touhou zhubnout.  „Maminkovským pohledem“ na mě pohlédla a já věděla, že to půjde, že to dám. Vysvětlila mi, že je ve své podstatě jednoduché zhubnout, ale váhu si udržet je teprve boj. A pokud se člověk vrátí ke starým zlozvykům, tělo mu to vrátí i s úroky.

Momentálně nejsem na své nejnižší váze, kterou jsem měla, ale jsem již delší dobu na váze, která je pro moji stavbu těla ideální a tu si zvládám držet. Jsem šťastná, spokojená a hlavně zdravá. Začala jsem pravidelně cvičit a je mi hrozně fajn.

Moc děkuji Tereza 

Jitka Ivanová, 47 let, -66 kg

-66 kg

Jmenuji se Jitka Ivanovová a je mi 47 let. Jsem vdaná a mám dvě úžasné dcery. S váhou bojuji celoživotně. Vyzkoušela jsem snad všechny diety světa. Někdy se mi podařilo i zhubnout, nicméně rychle se dostavil jojo efekt. Dopracovala jsem se až k bandáži žaludku, která se též minula s účinkem. Takto jsem se postupně projedla až ke 144 kg. 

Vloni na jaře jsem sledovala pořad Tlouštíci a zaujali mě produkty, o kterých mluvili. Začala jsem hledat na internetu informace. Až jsem našla odvahu a oslovila paní Lenku Smžovou. Domluvily jsme se na schůzce. Na první konzultaci jsem byla zvážena, změřena a vše mi bylo krásně vysvětleno. To, co ale „vypadlo“ za hodnoty mě naprosto odrovnalo. V tu chvíli se mi asi něco přepnulo v hlavě a já věděla, že do toho jdu a zvládnu to! Takto jsem pokračovat dál nemohla. Domluvily jsme se, jak budu jíst, co ano a co ne. Těšila jsem se na každé vážení. Při každé další schůzce váha ukazovala nižší a nižší čísla. Byla jsem šťastná. Celá rodina mě maximálně podporovala. Manžel hubl zároveň se mnou. Rok jsem hubla 3 krokem, nyní jsem již ve stabilizaci. Začala jsem cvičit s trenérem. Váha aktuálně ukazuje 78 kg. 

Stává se mi, že mě lidé na ulici nepoznávají. Cítím se naprosto skvěle a plná síly a energie, což mi dříve chybělo. Je naprosto úžasné jít do obchodu a kupovat si oblečení podle toho, co se mi líbí a ne podle toho, které je největší. 

Martin Malý a Karolína Šinfeltová

Společně se jim podařilo zhubnout 53kg

Dobrý den, jmenuji se Karolína Šinfeltová (23 let) a společně s mým přítelem Martinem Malým (22 let) jsme absolvovali program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan u paní Lenky Smržové. 

S přítelem žijeme v Praze a jsme spolu již 7 let a přibližně 2 a půl roku spolu žijeme. Ani jeden z nás s nadváhou nemíval problémy, začali jsme přibírat v době společného bydlení. Vzhledem k tomu, že máme celý život před sebou, rozhodli jsme se s tím něco udělat a vrátit se opět k normálu. Já studuji na vysoké škole a zároveň pracuji na poloviční úvazek. Pro hubnutí jsem se rozhodla v srpnu 2020. Byla jsem velmi nespokojená se svou postavou a už delší dobu jsem s tím něco chtěla udělat, ale nebyla jsem schopná se sama odhodlat. Největším impulzem pro mě byla moje mamka, která začala s programem The 1:1 Diet o několik měsíců dříve. Když jsem viděla, jaké má výsledky, rozhodla jsem se, že by tato cesta pro mě mohla být také vhodná. 

V lednu 2021 se pro změnu rozhodl i Martin. Pracuje jako technik požární ochrany a od nového roku změnil práci a rozhodl se, že by se svou váhou chtěl také něco udělat. Když viděl mé výsledky dosažené v programu rozhodl se pro stejnou cestu a od ledna do května 2021 jsme byli v programu spolu. Já jsem celkem zhubla 31 kg a Martin 22 kg. Díky programu The 1:1 Diet se nám podařilo nejen zhubnout, ale našli jsme i správnou cestu ke stravování a změnili svůj životní styl. 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.