Mgr. Martina Balatková - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Liberec
Výživová poradna Liberec
Jánská 864/4, Liberec 46007
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Mgr. Martina Balatková

Výživová poradna Liberec

Moje setkání s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan bylo v roce 2004, kdy jsme se po desetiletém pobytu v Japonsku natrvalo usadili v Čechách. Jsem sportovní člověk, sport jsem vystudovala a vždy mi byla blízká myšlenka „calokagathia“ tj. harmonie těla a duše. Tedy bylo pro mě hodně důležité, nejen vzdělání, ale i to, abych se ve svém těle cítila dobře. Japonskou stravu jsem si oblíbila a česká kuchyně mi najednou připadala velmi těžká a objemná, což jsem na sobě začala velmi rychle pociťovat. Úžasné věci se šíří rychle, takže jsem v poradně The 1:1 Diet vyzkoušela propracovaný výživový plán na míru. Byla jsem nadšena z jeho jednoduchosti i výsledků. Nic jsem neřešila sama, ale vždy jsem měla možnost konzultace, dotazů i podpory. Bylo to skvěle jednoduché. K plné spokojenosti ale patří i pohyb. V současné době vedu lekce spinningu v libereckém bazénu. Skloubením tohoto skvělého programu s pohybem a pochopení správného způsobu stravování a výživy se otevírá cesta za vaším zdravím i hezčí postavou. Vzdělávání v tomto oboru je pro mě prioritou, abych se vám mohla maximálně odborně věnovat. Rozhodnutí už je na vás.

 

Certifikáty,vzdělávací akce, kurzy

o   Certifikovaný poradce Cambridge Weight Plan, Praha 2019

o   Certifikát výživového poradce Nutri Academy Praha akreditovaný MŠMT, 2019

o   Certifikát o absolvování kurzu moderní výživy /Institut moderní výživy/, 2020

o   On-line webinář, Jak správně nakupovat a vybírat potraviny /Institut Moderní Výživy, Bc. Sandra Schmidová/, 2020

o   On-line webinář, Jak sestavit vyvážený jídelníček bez extrémů / Institut Moderní Výživy, Bc. Sandra Schmidová/, 2021

 

Barbora Čvančarová, 19 let, -10 kg

-10 kg

Jmenuji se Barbora a je mi 19 let. Od malička sportuji a závodně jsem hrála badminton. Pak však přišla střední škola, kterou jsem upřednostnila, sekla se sportem a přestala se hýbat. V tu chvíli šla kila nahoru a já přestala být spokojená, tak jsem se rozhodla pro změnu. Konkrétně program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem zvolila z důvodu pozitivních ohlasů, jak mých rodičů, tak i žen v mém okolí.

Hned na začátku jsem shodila 4kg a to mě hodně namotivovalo. Začala jsem chodit cvičit, jezdit na kole a s bratrem často podnikala různé sportovní aktivity (squash, floorball, badminton).

Když jsem na kontrole u paní Balatkové viděla, jak jde váha dolu, hnalo mě to vpřed. Začátky byly těžké, protože jsem neměla nastavené žádné jídelní návyky a pořádně ani nevěděla, jak často bych se měla stravovat a hlavně čím.

Paní Balataková mě naučila, jak správně jíst, tak, aby si z toho tělo vzalo to, co potřebuje, a naopak se vyhýbat tomu, co mi nic nedá. Celou cestu mě vedla dál a ukázala mi jak na to. Zajímala se po celou dobu o to, jak se mi daří, podporovala mě a poradila s čímkoliv jsem potřebovala.

Po absolvování programu The 1:1 Diet už vím, co si volit za stravu a hlavně, že pohyb je důležitý.

Jana Pabišková, 31 let, -15 kg

-15 kg

Jmenuji se Jana, je mi 31 let. V roce 2018 jsem otěhotněla a těhotenství si opravdu užila, nijak rapidně jsem netloustla. Zlom přišel v posledním trimestru, kdy šla váha strmě nahoru, najednou jsem se bála, že pokořím stovku… Nakonec jsem to dotáhla na 90kg, takže těhotenský přírůstek čtvrt metráku, no krása.
V lednu 2019 se mi narodil čtyřkilový syn a z porodnice jsem šla o 9kg lehčí. Má váha pořád přesahovala 80kg, celou dobu. Po dobu kojení jsem nedržela diety, ale snažila jsem se cvičit, za rok šlo dolů jediné kilo.
Když už syn odmítal kojení, váha šla opět o jedno kilo dolů, po 3 měsících. Byla jsem nešťastná, protivná a sama se sebou nespokojená. A najednou mi přítel zavolal, že mám ve zprávě vizitku na Martinu Balatkovou, mamky kamarádku, ať jí zavolám, že na to čeká. Vizitka poradce The 1:1 Diet by Cambridge weight Plan se kterou má jeho rodina skvělé zkušenosti. Už prý nemohl poslouchat moje kecy, že jsem tlustá…
Nikdy jsem nedržela žádnou dietu, byla jsem skeptická, ale Martině jsem zavolala. Už v telefonu podle hlasu sympatická a ochotná. Domluvily jsme si schůzku hned na druhý den a já se šla upsat „ďáblu“
Do programu jsem šla po hlavě, vše jsem dodržovala do puntíku. Martina mě velmi podporovala po celou dobu programu. Zajímala se, jak se cítím, jak to zvládám a dávala mi tipy, jak přečkat krize, které mě na začátku sužovaly.
S The 1:1 Diet, Martininou podporou a přítelovou trpělivostí a finanční záštitou jsem se dostala zpět na svoji předtěhotenskou váhu 65kg, zhubla jsem tedy 15kg, z konfekční velikosti 42-44 jsem se vrátila zpět k velikosti 36-38, ale váha jde zatím pořád pomaličku dolů.
Doufám, že po dalším těhotenství to bude „brnkačka“, když už vím, jak na to. The 1:1 Diet mi dala řád a disciplínu v jídle, ale i správný směr.

Romana Linková, 32 let, -12 kg

-12 kg

Jmenuji se Romana Linková a je mi 32 let. Mám dvě malé děti a jsem v jednom kole. Můj příběh s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan se začal psát letos na konci května. Viděla jsem fotky z našeho společného grilování a já se zhrozila. Vím, že po dětech mi pár kilo zůstalo, pohyb jen kolem synů a jídlo uklidňuje… Ale toto bylo moc! Mohla jsem klidně suplovat toho čuníka na grilovačce!
Druhý den jsem hned napsala kamarádce, která prošla programem The 1:1 Diet a celá se změnila. Krásně zhubla a váhu si stále drží. Odepsala mi, ať do toho jdu, že nebudu litovat. Zaregistrovala jsem se tedy a za necelých 30 minut už mi zazvonil telefon. V něm zněl příjemný hlas Martiny Balatkové a hned jsme si sjednaly první schůzku. Musím říci, že mě poradkyně nejen vše vysvětlila, ale velice mě motivovala a v prvních těžkých dnech mě vždy pomohla a podpořila. A pak to začalo jít dobře. Vše jsem dodržovala a výsledky se začaly pomalu dostavovat. Jediný, kdo asi stále nevěřil, byla moje maminka. Najednou jsem jedla jinak, než byla zvyklá. Vzala jsem ji tedy sebou na pravidelné vážení, aby se mohla sama na vše zeptat. Martina Balatková se nám věnovala oběma a mamka odcházela spokojená i přesvědčená, že také vyzkouší.
A najednou mě vše začalo bavit – připravovat si jídlo i se začít znovu hýbat – tedy cvičit a hrát squash, který jsem vždy milovala. Zjistila jsem, že vše lze skloubit, protože je jasně daný řád a já jsem tím nastartovala změnu. Jsem neskutečně ráda, že jsem se pro The 1:1 Diet rozhodla. Povedlo se mi shodit 12 kg a ještě chci sama nějaké 3 kg přidat. Rodina a skvělá poradkyně mi fandily, podporovaly mě a za to jsem jim moc vděčná.
Co říci těm, kdo váhají? Mohu jen potvrdit slova mé kamarádky. „Jděte do toho a opravdu nebudete litovat!“

Miroslav Lochman, 70 let, -16 kg

-16 kg

Jmenuji se Mirek a jsem senior 65+.

Dlouho jsem odolával, svěřit se se svým příběhem do diskuze. Většina diskutujících je ve věku, kdy jsem nevěděl, co je to obezita. V mém mládí nebyla lákadla typu TV a PC, takže volný čas jsem trávil sportem, příp. aktivním pohybem v přírodě. Odstrašujícím případem pro mne byl u mužů “pivní mozol”. S rostoucím věkem přibývaly starosti, ubýval pohyb a postupně se ze mne stával “ tučňák”. Když se na osobní váze objevily dvě devítky před desetinnou čárkou, konečně informace došla až do mozku!!! Potom začalo období různých diet s krátkým účinkem a s jo-jo efektem. Složitá příprava jídel nebo ohavná chuť byly důvodem k ukončení všech diet.

Když manželka přišla se zaručeně účinným programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, který jí doporučila známá, rozhodl jsem se ho absolvovat.

Hned první návštěva u lektorky paní Balatkové mne nadchla. Velmi příjemné a milé vystupování, vyčerpávající informace - jo, do toho jdu. Moje nadšení pokračovalo, když jsem se začal stravovat podle doporučeného programu The 1:1 Diet. Mohu konstatovat, že jsem využil celý sortiment nabízených produktů a nebylo mezi nimi jediné jídlo, na kterém bych si nepochutnal. Rychlá a jednoduchá příprava, skvělá chuť. No a nadšení pokračovalo i při sledování tělesných hodnot. Vstup do programu The 1:1 Diet 93,4 kg, 27,3% těl. tuku, ukončení 77.2 kg,15,4% těl.tuku. 

Nyní po dalších cca 4 měsících hodnoty stejné, strava normální zdravá, tělesná aktivita zvýšená. Začal jsem zase běhat jako v mládí, příp. rychlejší vycházky.

Pocitově se cítím min. o 15 roků mladší a vůbec mi nevadí, že mám asi na vesnici pověst bláznivého dědka, co v 70 běhá po okolí.

Takže to jde i ve vyšším věku a v každém případě to stálo za to.

 

Helena Smolová, 67 let, -9 kg

-9 kg

Dobrý den paní Balatková,

konečně jsem našla čas abych Vám poděkovala  za podporu při mém přání,shodit aspoň 5 kg,  které jsem nebyla schopná sama odbourat. . Musím přiznat,  že jsem měla docela strach jak to vše zvládnu při zaměstnání a vaření manželovi. Ale díky vašim produktům , které mi mimochodem i chutnaly jsem si pomalu zvykala . Potěšení bylo při vážení, kdy byl vidět patrný úbytek i v tucích a motivovalo mne to dál.  Nyní jsem se po dvou a půl měsících naučila stravovat lehčeji a mám ze sebe díky vám radost když jsem okolím chválená.:-D  Snažím se váhu držet a musím říct  že je to vše opravdu v hlavě. Nyní vážím z původních  68,9 kg  59,6 kg. a je mi moc fajn,  proto Vám chci za vše moc poděkovat.   Ráda jsem vás poznala a budu se těšit na návštěvu při nějaké lehké pohotovostní objednávce.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.