Výživový poradce Žatec | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Žatec
Výživová poradna Žatec
Husova 1138, Žatec 43801
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Michaela Klánová

Výživová poradna Žatec

Jsem certifikovanou trenérkou a výživovou poradkyní. V mé trenérské náplni je vedení lekcí Power Plate a hodiny Tabaty (HIIT). Motivovat lidi a pomáhat jim se zlepšovat mě baví. Pokud jsou vidět výsledky fyzické i vizuální je to odměna pro mě i pro klienty. S mamkou provozujeme obchod se Zdravou výživou a novinky okolo diet a potravin sleduji a zajímá mě to. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem věděla, ale vždy jsem byla skeptická k pytlíkové stravě. Názor jsem změnila, když jsem viděla tetu, jak pomocí programu The 1:1 Diet zhubla. Netrápila se hlady a vše jí chutnalo. V tu dobu jsem se trápila s problémy s kůží a už jsem nevěděla kudy kam. Řekla jsem si, že si dám očistný detox a vyzkouším tento program, maximálně bych zhubla nějaké kg, což mě jako věčné dietářce vůbec nevadilo. Po pár dnech se ekzém pomalu začal ztrácet. Byla jsem z toho nadšená, centimetry šly dolů a ekzém zmizel. Od té doby na program The 1:1 Diet nedám dopustit. V dnešní době plné lákadel je těžké shodit nashromážděné kilogramy. Věřím, že program The 1:1 Diet je ideálním startem pro lidi, co chtějí zhubnout, nastartovat své tělo a začít se mít rád. Já chci být u toho a klienty podporovat.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.