Pavla Hes - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Tišnov
Výživová poradna Velké Meziříčí
Výživová poradna Tišnov
náměstí Komenského 124, Tišnov 66601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Velké Meziříčí
Poříčí 1256, Velké Meziříčí 59401
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Pavla Hes

Výživová poradna Tišnov
Výživová poradna Velké Meziříčí

Jmenuji se Pavla a je mi 43 let. Já sama jsem ZATÍM neměla problémy s nadváhou, ale jako většina lidí  i já svoji postavu řeším. Chodím pravidelně cvičit a navštěvuji fitcentra. Začala jsem dokonce sama pracovat jako trenérka ve fitness centru v Tišnově. Přemýšlela jsem proto, co dále nabídnout, aby mí svěřenci byli ve snižování nadváhy úspěšnější. Poslední kapkou bylo, že moje 2 kamarádky podstoupily program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Nejenže úspěšně zhubly, ale svůj váhový úbytek si i dlouhodobě udržely. Proto jsem se rozhodla navštívit ordinaci paní MUDr. Soni Semrádové a zjistit více informací o tomto programu. Po měření na přístroji InBody a vyhodnocení výsledků jsme se s paní doktorkou rozhodly pro krátkodobý program – označovaný také jako detox. Z programu jsem na jídelníček s doporučeným kalorickým rozsahem přecházela stanoveným několikastupňovým způsobem, kdy se postupně ubírá produktů The 1:1 Diet a přidává se více a více zdravé stravy. Tak si tělo postupně zvyká na opětovný přísun polysacharidů a nezačne je ukládat do tukových zásob. Zbavila jsem se 2,5 kila tuku, svalové hmoty mi ještě o 200 gramů přibylo. 

Nebylo to pro mne vždy lehké, určitě i proto, že jsem celou dobu vedla tréninky. Ale jsem moc ráda, že jsem tuto zkušenost získala a těší mě, že ji mohu úspěšně předávat dál svým klientkám jako certifikovaná poradkyně programu The 1:1 Diet.

Silvie Rybníčková, 44 let, -30 kg

-30 kg

Nikdy v mladším věku jsem problémy s váhou neměla. Při své výšce 172 cm jsem vážila 59 kg, což mi, jako mladé slečně připadalo hrozně moc. To jsem ale ještě netušila, kam až může moje tělo „dorůst“ J ve věku pozdějším. Co bych teď za těch 59kg dala!
Po dvou dětech a rozvodu, kdy se mi vše nějak zbořilo, jsem se uchýlila řešit jak úspěchy, tak neúspěchy jídlem. K úspěchu přece patří oslava s jídlem a pitím….Když se mi něco nedařilo, opět jídlo, ale spíš jako „zalepení“ špatné nálady.
Jak  mi ta kila pomaloučku přibývala, ani jsem si nevšimla, že tloustnu. To si člověk koupí větší oblečení , povolí pásek … a najednou zjistí, že kolena bolí, na vysoký krevní tlak má předepsané léky a ještě více upadá do depresí z toho , že si nemůže koupit na oblečení to, co  by chtěl, ale jen to, do čeho se vejde.
Při svých 110 kilech jsem si připadala jako slon v porcelánu. Mým životem je chov a výcvik koní, ale s takovou váhou jsem místo ježdění pracovala s koňmi pouze ze země.
Když jsem si vychovala svoje hříbě v dospělého koně, nastal čas, kdy bylo potřeba koně obsednout. Moje trenérka se ptala, kdo na tom koni bude jezdit a já smutně prohlásila, že jsem chtěla já, ale že bych musela shodit těch 30 kilo co mám navíc…..
Ona se jen tak podívala a řekla: „tak to máš o čem přemýšlet!“ No... a tak jsem začala.
Hledala jsem na internetu a našla program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Domluvila jsem si konzultaci s paní poradkyní Pavlou. Po mé první návštěvě a zvážení jsem došla k názoru, že do toho jdu s plným nasazením.
Jsem ráda za toto rozhodnutí, protože už po 4 měsících mě lidé, kteří mě znají, skoro nepoznávali. Začala jsem si připadat hezčí a moje sebevědomí rostlo. Tím, že se mi postupně podařilo shodit potřebná kila, zlepšil se i můj zdravotní stav. Prášku na tlak beru už jen polovinu, kolena přestala otékat a bolet.
Ale co víc! Opravdu se mi splnil můj sen a zase můžu vidět svět z koňského hřbetu! A ten nezapomenutelný pocit usednout na mladého koně jako první, ten se popsat nedá! To bude zážitek do konce života…
Tímto bych chtěla poděkovat společnosti The 1:1 Diet, jejíž hubnoucí program je výborně propracovaný a dá se aplikovat do každodenního života. Pevná vůle, odborné vedení, citlivá podpora mojí paní poradkyně a pomoc mé rodiny mi opět vrátily chuť a elán do života s tělem, za které se nemusím stydět.
Všem, kteří mi s hubnutím pomáhali, patří mé velké………děkuji.
Silvie R.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.