Ing. Renata Štěpánová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Ostrava
Výživová poradna Opava
Výživová poradna Ostrava
Lumírova 639/2, Ostrava 70030
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Opava
Těšínská 2672/42, Opava 74601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: Váha Tanita
Platba kartou: Ne

Ing. Renata Štěpánová

Výživová poradna Ostrava
Výživová poradna Opava

O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dověděla prostřednictvím mého manžela na základě výborných zkušeností jeho známých. Oba jsme program vyzkoušeli a na sobě pocítili, jak jednoduchý, ale hlavně účinný je.  Nestačí mít jen představu nebo cíl doprovázený různými výmluvami, ale hlavně se rozhodnout a začít své plány realizovat. Je jedno jakou cestou, důležité si najít takovou, která člověku max. vyhovuje a je pro něj bezpečná. Celkový koncept programu The 1:1 Diet (kvalitní a chutné nutričně vyvážené produkty, rychlá příprava, individuální program) vč. motivace a neustálé podpory ze strany poradce, vše splňuje.  Zaujalo mne to natolik, že jsem se rozhodla se spol. The 1:1 Diet spolupracovat jako certifikovaný poradce a své zkušenosti dále předávat. 

 

Vzdělávání:
2015 – Certifikovaný poradce CWP, Praha
2016/2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu a suplementaci" Ostrava, u výživového specialisty Mgr. Martina Jelínka, získání komplexnějšího pohledu na problematiku výživy
2017 - absolvování kurzu „Poradce pro výživu“ s akreditací MŠMT, Brno
2018 – Certifikát konference FOOD NEWS, Praha
2019 - Celostátní odborná konference "Lesk a bída výživových trendů", IKEM Praha

Denisa Křížová, 27 let, -21 kg

-21 kg

Jmenuji se Denisa Křížová, je mi 27 let a nadváha byla mým celoživotním nepřítelem, dokud jsem nepoznala program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Od dětství byl můj největší koníček tanec a hudba. První zkušenosti s tancem byly latinskoamerické tance pro děti v DDM v Ostravě, kdy neoblíbenější písní na tanec JIVE byla „My z Kačerova“.  V 9 letech jsem vyzkoušela aerobic, začala jsem navštěvovat soutěžní klub, ve kterém vznikl skvělý tým a jezdily jsme po soutěžích, vystupovaly na společenských akcích. Přesto, že jsem měla pohyb v těle a šňůra byla mým nejlepším kamarádem, vedle ostatních holek jsem v dresu působila oplácaně. Již tehdy jsem vnímala, že má postava je jiná.

Na základní ani střední škole jsem nepatřila ke štíhlým dívkám, které si mohly dovolit krátké kraťasy a upnuté šatičky. V tělocviku jsem se vždy převlékala mezi posledními, aby nikdo neviděl mé bříško a stehna, za které jsem se styděla.

Díky tanečním kurzům pro studenty SŠ jsem se vrátila zpět k tanci, který byl od mala mým tajným a nesplněným snem. Začala jsem tancovat pravidelně a vypomáhala v kurzech. Tanec se stal součástí mého života, začala jsem trénovat i soutěžně PRO-AM. Bohužel jsem se často potýkala se zpětnou vazbou, že tanečnice jsou štíhlé, proto mají lepší hodnocení na soutěžích. Dlouhodobě mne to trápilo, ale nedařil se mi žádný radikální krok, dieta sem a dieta tam, moje váha stále kolísala nahoru a dolů. Při tanci mne nadváha omezovala, byla jsem ihned zadýchaná, zpocená a necítila jsem se dobře ani atraktivně.

Jednoho dne mi známá doporučila program The 1:1 Diet, který sama absolvovala a řekla mi své zkušenosti a výsledky. Ihned mne to motivovalo, ve stejný den mi poslala kontakt na moji aktuální poradkyní paní Renátu Štěpánovou. Na první schůzku jsem šla s velkým odhodláním změnit svůj život a navždy zahodit přezdívku oplácené ženy.

Začátek byl náročný, z ničeho nic mělo mé tělo nižší příjem kalorií. První tři dny jsem myslela, že okoušu nohy u konferenčního stolu, ale nečekaně brzy si tělo a hlava zvykla na nový režim. Objevila jsem produkty, které mi chutnaly. Jakmile se dostavily první výsledky, byla jsem velmi šťastná. Okolí si mé proměny začalo všímat, když jsem měla dole prvních 10 kg. Bylo to potěšující a motivační, když za mnou lidé chodili a říkali, že mi to sluší. Kilogramy šly dolů a dolů a měnila jsem se tak, že mne můj dlouholetý kamarád na ulici nepoznal a pozdravil jako cizí osobu. V programu jsem vydržela i nadále.

Jsem velmi ráda, že jsem s tímto programem začala, jsem spokojená, naučila jsem se kombinovat jídelníček tak, aby mi vyhovoval a zároveň již nemám chutě na nezdravé pokrmy, které jsem kdysi milovala. Změnil se mi přístup k životu, stravování, ale co je nejdůležitější, jsem spokojená a vrátilo se mi sebevědomí a nestydím se za svoji postavu.  Sebevědomí a nižší váha se také projevila v tanci. Tančím 4x týdně, mám lepší kondici a tanec vypadá ladnější a elegantnější. Nyní mám sebevědomí při tanci ukázat emoce a prožít každý pohyb.

Pokud zvažujete změnu v životním stylu a chcete zahodit kg navíc, mohu program The 1:1 Diet jen doporučit. Změní Vám život.

Martina Palupová, 38 let, -18 kg

-18 kg

Jmenuji se Martina Palupová. Je mi 38 let a donedávna jsem bojovala se svou váhou. Dalo by se říci, že dvě třetiny svého života. Nikdy jsem nebyla drobné dítě, nikdy ze mě rodiče nedělali krásnou a blonďatou holčičku, ale stříhali mě nakrátko, na kluka aby se mnou nebylo tolika práce. A já si nehrála s holčičkami a panenkami, ale běhala po lesích s kluky sousedů a od základní školy sportovala, abych se přes den vyřádila a utahala.

Už na dětských táborech se chodili vychovatelé koukat na má osvalená kolena a stehna a už v té době ve mně nejspíš rostl syndrom věčné snahy o dlouhé a štíhlé nohy modelek, zatímco já měla silné nohy, á la závodní slípka.

Své nejhubenější období jsem si prožila krátce ze startu střední školy, kdy jsem si vytvořila odpor k jídlu a nejedením zhubla pod vysněných šedesát. Bylo mi jasné, že se to nedá dlouhodobě udržet, tak jsem to po čase vzdala a postupně se projídala na 65 kg, pak 70 kg až jsem se ustálila někde kolem 75 kil. Nikdy jsem se s nimi úplně nesmířila, ale uklidňovalo mě to, že už mi váha neleze nahoru. Jenže pak přišlo období mého těhotenství, kde jsem úspěšně narostla o dalších 17 kg a už v té době mi začalo být jasné, že je kompletně neporodím.

Po porodu mi zůstalo krásných 80 kg, které se mě úspěšně držely až do března tohoto roku, kdy jsem se rozhodla, po mnoha a mnoha marných pokusech zhubnout, vyzkoušet pro mě poslední možný způsob hubnutí, program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Přestože jsem ráda a pravidelně cvičila, jak cardio sporty, taneční zumbu, tak fitness pod vedením trenéra, tuky se mě držely jako klíště a kvalitně zakrývaly můj svalový základ. Po nastudování všech informací ohledně The 1:1 Diet jsem se rozhodla konečně pro tu správnou cestu.

Se svou poradkyní paní Renátou Štěpánovou z Ostravy jsme nastavily režim tak, abych byla schopna nadále cvičit a hubnutí tím správně podpořit, a tak jsem ani v období nástupu ketózy své milované fitness nevynechala. Naštěstí mě nepostihly žádné nevolnosti, únava ani bolesti hlavy a hubnutí se mi bez jakýchkoliv potíží krásně nastartovalo. Našla jsem si své oblíbené produkty, na které jsem se každý den vysloveně těšila a s chutí jedla. Kila šla krásně dolů, začaly se objevovat do té doby skryté svaly a motivace rostla. S čistým svědomím mohu říci, že jsem ani jednou za celou dobu programu nezhřešila a dokázala ovládnout své chutě. Odměnou mi je má současná forma a postava, po jaké jsem vždy toužila. Dostala jsem se na váhu, kterou jsem měla naposledy na počátku studia na střední škole.

Ve fázích převodu jsem se naučila pravidelnosti jak ve stravě, tak v pitném režimu a pochopila, že ne všechno, co jsem doposud jedla, mi přinášelo užitek. Mým současným cílem je si svou váhu již trvale udržet. Vím, že je to ta obtížnější část celého plánu, ale vím, že mám vedle sebe zkušenou poradkyni a možnost The 1:1 Diet pročisťujících kůr, které mi napomohou se vrátit do svého nastaveného režimu po příležitostných prohřešcích.

Už nikdy se nechci vrátit do doby, kdy jsem měla problém koupit si slušivé oblečení, zapnout vysoké kozačky, anebo se stydět se synem vyrazit do aquaparku či se svléknout na dovolené do šortek nebo plavek.

Vůbec se nebojím říci, že mi program The 1:1 Diet  zásadním způsobem změnil život a pouze lituji toho, že jsem se o něm nedozvěděla, a svůj život si nezkvalitnila, mnohem dříve.

Jan Šarman, 54 let, -33 kg

-33 kg

Jmenuji se Jan Šarman, jsem narozen v roce 1966 a měřím 180 cm. O vánocích 2016 jsem se rozhodl řešit svou nadváhu za pomoci odborníka. Na paní Štěpánovou a program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem dostal doporučení od Jaroslava Kučery. Začal jsem tedy s hubnutím hned po Novém roce 2017. Startoval jsem na váze 112 kg. Moje váha je dnes 79 kg a daří se mi ji držet již od května 2017.

Smekám před vědci a doktory, kteří za desítky let výzkumu přišli na to, jak tělu "vysvětlit", že nebude brát energii z jídla, ale má spalovat nežádoucí tuky. Po celou dobu držení programu jsem neměl ani na chvíli skutečný hlad. (Mou výhodou bylo, že jsem byl po Vánocích, slušně řečeno, tak přejedený, že když tělo začalo mít potřebu jídla, tak už jsem byl dávno v ketóze. :-)) S čím jsem samozřejmě musel bojovat, byla chuť na spoustu lákadel, a že jsme jich doma po Vánocích měli...

Díky programu The 1:1 Diet a paní Štěpánové jsem vstřebal obrovskou spoustu informací a hlavně zkušeností pozorováním svého těla - co skutečně potřebuje a co už je navíc. Dle slov mého kamaráda lékaře, který mě rovněž zásobil řadou informací z oblasti medicíny, se ze mě stal "dietolog amatér".

S dnešními informacemi už vím, jak hubnout, protože je to vždy o:

1. Hlídat si denní příjem kalorií
2. Mít dobrou skladbu potravin a pitný režim
3. Jíst pravidelně - nikdy nesmím mít hlad
4. Aspoň trochu se hýbat - chůze, kolo, ...

Pokud jde o druh potravin, tak nemám žádné omezení - maso, koření, alkohol - pivo, víno. Musím ale vědět, že každé takové jedno pivo musí být buď vyváženo např. cca. půlhodinou intenzívní jízdy na kole, nebo ubráním jiné, stejně kalorické potravy. 3 piva vydají za jeden vydatný oběd. Takže asi tak... A to už platí napořád. To za mě žádný přípravek ani konzultant neudělá. Jenže to vím až teď. A bez programu The 1:1 Diet a odborných konzultací bych to nevěděl. Díky ucelenému programu The 1:1 Diet jde hubnutí velice dobře, takže vidíte okamžitý efekt.

A nejvíce práce začíná v okamžiku návratu k normální stravě, což u programu The 1:1 Diet trvá skoro stejně dlouho, jako samotné hubnutí. Právě v tomto okamžiku se začínáte učit si tvořit vlastní jídelníček a správné návyky stravování. A vše postupně. Takže nedochází k žádnému neřízenému skoku.

Už od prvních dnů hubnutí se cítím podstatně lépe. Mám mnohem větší potřebu a i chuť se hýbat. Každý si dovede představit, jak se cítí, když sundá ze sebe 30-kg zátěž. Přestal jsem se nadměrně potit atd. 

Ano, musím mít silnou vůli si hlídat příjem jídla. Vždy, když jsem při jídle v nejlepším, tak musím po snězení odměřené dávky přestat, i když mám v tom okamžiku chuť sníst minimálně ještě jednou tolik. Když ale dokážu přestat, tak se do cca. 15 minut dostaví pocit sytosti a potřeba dále jíst úplně zmizí. A to je právě ta znalost a zkušenost, kolik a jakého jídla si odměříte, abyste měli jistotu, že se ani nepřejíte, a ani že to nebude stačit. A ten pocit normální váhy a celkového zdraví stojí za to chuť k jídlu překonávat.

Program The 1:1 Diet mohu tedy jen doporučit.

Anna Krasulová, 63 let, -15 kg

-15 kg

Jmenuji se Anna Krasulová, žiji v Ostravě a je mi 63 let. Myslela jsem si, že nemám problém se svojí váhou. Brala jsem to tak, že s věkem se přece nějaké to kilo nabere a byla jsem s tím tak nějak smířená. Až do té doby, než jsem se po letech sešla se spolužačkami z gymnázia. A jak to tak bývá, vzpomínaly jsme na historky ze školy, ohlížely se za svým životem, kdo čeho dosáhl, prohlížely jsme školní fotografie a já si uvědomila, jak jsem se změnila. Ne povahou, ale postavou. Aniž bych si to připouštěla. Tam někde na tom srazu se mi v hlavě usadil červíček, který mi říkal: „ Zhubni.“

A protože jsem se od své dcery zprostředkovaně dozvěděla o její známé, která zhubla s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan programem, rozhodla jsem se jít do toho. Objednala jsem se na konzultaci k paní Štěpánové, kam se mnou šla i dcera, která si myslela, že mi výživová poradkyně řekne, že hubnout nepotřebuji. Ale ono se to nestalo.  Po zvážení a změření nastalo mé zděšení, jak hodně mám vnitřního útrobního tuku.  Při výšce 166 cm jsem vážila 73 kg. Paní Renata mi vše důkladně vysvětlila, jak mám program CWP dodržovat a jak bych měla postupovat. 

Rozhodla jsem se program The 1:1 Diet podstoupit a hlavně jej dodržovat. Už po týdnu jsem viděla první výsledky, a to mě utvrdilo v pokračování. Během hubnutí jsem nepociťovala žádné chutě hřešit, a přestože jsem necvičila, šla váha jakoby sama dolů. Návštěvy u paní Renaty se stávaly milým setkáním, na která jsem se těšívala.

Každý týden byl pro mě radostí. Uvědomovala jsem si, že s ubývajícími kily mi přibývá vitálnost. Bavilo mě připravovat si produkty a dodržovat jídla v jednotlivých fázích programu. Největší překvapením pro mě bylo, že můj biologický věk dle měření klesl téměř o 20 let pod můj skutečný věk a musím přiznat, že se tak i cítím. V programu jsem zhubla 15 kg a dostala jsem se na váhu 58 kg, což byla moje gymnaziální váha. Ráda si připravuji zdravé pokrmy, omezuji i nadále cukr a jím hodně zeleniny a bílkovin. Mým novým koníčkem se stalo oblékání a pečování o sebe sama. The 1:1 Diet byl pro mě impulsem k nastartování nového životního směru. 

René Matlášek, 50 let, -27 kg

-27 kg

Moje jméno je René Matlášek, je mi 50 let, měřím 182 cm a moje váha oscilovala mezi 112 a 113 kg. S obezitou jsem střídavě bojoval nejméně 15 let. Zkoušel jsem kde co, avšak bez výraznějšího efektu. Většího úbytku, než 5 kg ( navíc s rychlým jo-jo efektem) jsem nikdy nedosáhl. Upravil jsem své stravování, začal chodit pravidelně do fitness na aerobní aktivity, nedosáhl jsem však většího úspěchu, než toho, že mi hmotnost již dále nenarůstala. Jakkoli jsem navštěvoval fitness v posledních několika letech několikrát týdně, váha, ani objem v pase neklesal. Smířil jsem se s tím, že se obezity už nezbavím a byl jsem vděčný, že alespoň dále neprogreduje. Pokračoval jsem ve fitku, jedl a pil jsem, nač jsem měl chuť, nijak jsem se neomezoval. Při obouvání bot jsem se potápěl. Přes svůj objem a váhu jsem byl sice docela ohebný, ale udýchaný a zpocený. Mnoho let jsem léčil svůj vysoký krevní tlak a poslední tři roky i vysoký cholesterol. Všechny redukční programy jsem již odmítal, včetně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, o němž se dozvěděla moje manželka a který se rozhodla vyzkoušet. Její pokusy mne v programu The 1:1 Diet angažovat byly několik týdnů marné. Moje žena je však vytrvalá a já nakonec naléhání podlehl. Je pravdou, že to bylo již v situaci, kdy jsem na ní viděl úspěšnost programu a následnou stabilitu, jo-jo efekt se u ní nekonal.

První kontakt s paní Ing. Renatou Štěpánovou byl z mé strany vlažný. Přes veškerý úspěch mojí manželky, která je také v její péči, jsem nevěřil tomu, že bych i já mohl uspět. Vlastně jsem se zařazením do programu The 1:1 Diet souhlasil proto, abych měl doma klid. Moje žena mi neustále opakovala, že nechce být na tomto světě v padesáti sama (nyní je jí 45 let). Možná jsem ji špatně pochopil, protože moje první týdny v programu The 1:1 Diet spíš nasvědčovaly tomu, že tady chce zůstat sama mnohem dřív. Průběh mojí kůry nebyl bez problémů a měl docela daleko k tomu, co mi líčila moje žena. Intenzivní pocity hladu mne přepadávaly několikrát denně a bez podpory nejbližšího okolí, ale také zkušeného kouče – paní Ing. Renaty Štěpánové, bych to jistě vzdal. Je však třeba říci, že pravidelné konzultace s paní Štěpánovou, během nichž jsem čím dál více nabýval přesvědčení, že ví velice dobře, o čem mluví a co dělá, vedly k postupné stabilizaci mojí situace, a nakonec jsem i já dospěl ke kýženému výsledku. Snášel jsem redukční fázi čím dál lépe, hlad byl méně častý, a ne tak intenzivní, až nakonec vymizel zcela. Nemožné se stalo skutkem, zhubnul jsem 27 kg, a přes 20cm v pase. Své okolí jsem výsledkem doslova šokoval. Nevěřil jsem úspěchu dlouho sám, není divu, že tomu pak nemohli uvěřit ostatní.

Dnes jsem spontánním aktivním doporučitelem Ing. Štěpánové. Nejenže jsem v ní poznal odborníka, který jako dosud jediný dokázal přimět moje tělo k redukci hmotnosti. Také, což považuji za neméně důležité, empatického člověka, který dokáže skvěle reagovat na individuální situaci, v níž se kdo nachází. A já jsem byl určitě jedním z tvrdších ořechů. Za nejdůležitější výsledky programu The 1:1 Diet považuji ze svého pohledu dvě zjištění. Prvním je, že jsem konečně uvěřil a ověřil si na sobě, že to jde. Že je možné zbavit se obezity i v mém případě. Druhým zjištěním je způsob. Už vím jak. A to je pro mne nesmírně cenné.

Dále docházím na pravidelnou kontrolu k paní Ing. Štěpánové, abych dokázal včas reagovat na případný negativní trend po návratu na běžnou stravu. Lépe řečeno, abych jej nepřipustil. Ukončil jsem léčbu vysokého krevního tlaku a cholesterolu a cítím se celkově skvěle. Všem obézním pesimistům a škarohlídům, jakým jsem byl sám, doporučuji setkání s paní Ing. Renatou Štěpánovou a pod jejím vedením s The 1:1 Diet budete sami překvapeni, čeho jste schopni dosáhnout.

Roman Vícha, 43 let, -29 kg

-29 kg

Jmenuji se Roman Vícha a je mi 43 let. Rozhodnutí začít s mou váhou 142kg něco dělat, mi pomohla aktivita mých dcer v taneční škole, kde jsem se nechal inspirovat jejich trenérem, který také svou váhu snížil o více jak 30kg.
Myšlenka, že budu lehčí byla nepředstavitelná. Moc jsem tomu nevěřil a šel do toho s pocitem, že stejně se to nepodaří. I přesto všechno, že jsem aktivně hrál fotbal celý život a byl aktivní, věděl jsem, že moje váha mi začíná těžce vadit. Rozhodnutí začít, bylo složité.
Velké poděkování patří hlavně kamarádům z taneční školy, rodině, ale hlavně paní poradkyni Renátě Štěpánové, která mi dodávala vždy energii a podporu v začátcích, kdy jsem sám bojoval s pocitem hladu a chuti. Po celou dobu byla mou podporou a člověkem, bez které bych to sám nezvládl.
Bylo to zajímavé, když po týdnu jsem se cítil sice hladový, ale úbytek váhy už byl znát. Týden co týden jsem začal chápat, že to opravdu jde. Hlad jsem nepociťoval, váha šla dolů a můj mozek si uvědomil, že přísun piva a alkoholu prostě odbourám úplně.
Rodina to uvítala pozitivně, a i když někdy se smáli, že jsem jak králík a pořád stojím u lednice a místo piva piji čistou vodu.
Po půl roce jsem přešel z velikosti XXXL na velikost L, někdy XL. Celý šatník jsem změnil, ale hlavně jsem se změnil i já. Uvědomuji si, že můj zdravotní stav a váha je to, co dělá můj život lepší.
Pokud někdo z Vás váhá, nebojte se toho, a jděte do toho. Opravdu to stojí za úsilí a vynaložené finance. Sami pak budete se sebou spokojeni.

Krista Prokopová, 45 let, -17 kg

-17 kg

Jmenuji se Krista Prokopová, je mi 45 let a pocházím z vesnice. Měřím 167 cm a nyní vážím 70 kg. Nikdy jsem nebyla hubená, vždy jsem měla kila navíc. Pokoušela jsem se omezit jídlo a přišlo zhubnutí o 1-2 kg, které jsem ovšem brzy zase nabrala zpět. Vždycky jsem si říkala, že přiberu i z vody. Jinak jsem byla zatížená na sladké a chipsy. Hlavně večer, a to bylo špatně. Pokoušela jsem se zhubnout za pomocí běhu nebo chůze s hůlkami, ale moc to nepomáhalo.

V září roku 2018 jsem byla s manželem na dovolené u moře a hodně jsem fotila. Když jsem s odstupem času prohlížela fotky, tak jsem se styděla za to, jak vypadám. Říkala jsem si, že to snad nejsem ani já. Rozhodla jsem se, že se sebou musím něco dělat. Ale co? Uvažovala jsem o tabletách. Které pomáhají, abych zhubla? Kdo vám poradí?

Pracuji v nemocni a potkala jsem se s pacientem, který byl na našem oddělení 10 dní. Občas jsme se dali do řeči a jeden den jsme si povídali o jeho kilech navíc. Našel si výživovou poradkyni a dodržoval program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Tak jsem ho poprosila o telefonní číslo na poradkyni. Dlouho jsem váhala, jestli mám zavolat, ale nakonec jsem se rozhodla. Domluvila jsem si schůzku.

Začala jsem v březnu. S paní Ing. Renatou Štěpánovou jsme si o všem povídali a já se začala stravovat podle plánu. Začalo hubnutí. První den byl strašný, úplně jiné jídlo a návyky, žádné sladkosti ani tučné věci. K tomu ještě spousta rodinných oslav. Ale dobrý, zvykla jsem si na nový režim a špatných návyků se zbavovala.

Každý týden jsem chodila na kontroly a viděla ten posun. Kila šla dolů a ve skříni jsem měla spoustu velkých věcí. Důležité bylo to, že se cítím moc dobře. Poté mi začali lidé kolem mě říkat, že jsem úplně jiný člověk. Takže vás to nakopne ještě více, jste šťastní a máte větší sebevědomí.

Škoda, že jsem to nezkusila dřív. Teď se cítím opravdu dobře, jsem spokojená s mou postavou. Dále si chci držet novou váhu a být dál šťastná. Takže moc děkuji paní poradkyni i výživovému programu. Program rozhodně doporučuji všem, stojí to za to.

Andrea Nagy, 36 let, -29 kg

-29 kg

Jmenuji se Andrea Nagy a je mi 36 let.

Můj život s nadbytečnými kily začal v mých 10-ti letech, jednoho léta, kdy jsem trávila prázdniny u své babičky. V dobré víře, jako všechny babičky, mi ta má plnila všechna přání na počkání. Vařila mi samé dobroty a já papkala a papkala….Když jsem se vrátila domů, má vlastní maminka mě nepoznala a byla nešťastná. Místo její holčičky se jí domů vrátil ,,soudeček.“

Těmito prázdninami začal můj životní příběh zvaný nadváha a později obezita, který se odehrával jako na houpačce. Kila jsem hubla a zase zpět nabírala. V pubertě hladovka, následná spokojenost. Tedy pouze do prvního těhotenství a + 27 kg. Po porodu mi všechny do jednoho zůstaly. A tak boj začal znovu…Dieta, úspěch a druhé těhotenství. Zase se mě všechny držely a já byla nešťastná! Znovu dieta, úspěch, spokojenost, ale nemoc. Ale jak už to bývá u většiny, přestala jsem se hlídat a kila se plíživě pomalu vracela s dalšími navíc. Další těhotenství a já se dostala na neuvěřitelných 100 kg při výšce 156 cm. Po vystrašení paní doktorky zdravotními potížemi, poslední dieta. Shodila jsem na 86,6 kg a váha se i přes veškerou snahu zastavila.

V tomto období jsem pozorovala s obdivem svou kolegyni, jak se nám ztrácí před očima. Prozradila mi tajemství svého úspěchu – program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Vždycky jsem byla k těmto placeným dietám skeptická a nevěřila bych ani teď, kdybych neviděla na vlastní oči ty skvělé výsledky! Požádala jsem ji tedy, jestli by mi také nemohla domluvit schůzku, s myšlenkou konečně udělat trvalý zlom ve svém životě – zbavit se kil a souběžně přestat kouřit. 

Vše se uskutečnilo 25. března tohoto roku, kdy jsem se dostala do péče skvělé osoby, paní Renaty Štěpánové. Proběhla první konzultace, vážení a měření. Již po prvním týdnu byly výsledky úžasné! Byla jsem nadšená a do dnešního dne jsem. V péči jsem několik měsíců a za tu dobu jsem lehčí o 29 kg. Bez trápení, hladu a plná energie. Chvála okolí mě žene dál a ten pocit radosti z úspěchu je k nepopsání. Už dlouho jsem se vláčela se svými ,,těžkými kily“ a byla jsem z toho unavená. Je na čase s nimi natrvalo zatočit a nechat je minulosti! Mám jasný cíl, toho chci dosáhnout a hlavně posléze už pro jednou udržet. Jsem nyní již na klasické stravě, produkty mám pouze 2 x denně  jako doplněk.

Věřím, že za pomoci tohoto plánu a mé úžasné poradkyně se mi to konečně podaří!

Andrea

Má spokojenost s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

Nikdy jsem neměla problém s váhou a to až do doby, kdy jsem ve svých 33 letech porodila svého prvního syna. Nešly mi shodit má těhotenská kila a kila nabraná v šestinedělí, neboť pod tíhou mateřství :-) bylo v období šestinedělí moje oblíbené jídlo - sladké v jakékoli podobě a v pití bodovala coca cola, čímž se stalo, že jsem v šestinedělí přibrala dalších 5 kg. Moje váha až do 17 měsíců syna ukazovala 74,5 kg. Snažila jsem se změnit stravování, dokonce jsem se donutila chodit cvičit, a to i přes můj vnitřní odpor ke cvičení, ale veškeré mé snahy dostat se zpět na mou obvyklou váhu cca 62 kg, byly marné. V dubnu 2016 jsem si řekla a dost, za poslední cca rok a půl jsem měla sebevědomí na bodu mrazu a nerada chodila mezi ty štíhlé maminky a lidi vůbec. Lidé mě znali vždy jako štíhlou "holku" a najednou každý přemýšlel, zda nejsem opět těhotná. Pokaždé, když jsem šla ven, jsem vytáhla černé volné tričko, aby zakrylo mé kilogramy navíc. Nejraději bych, kdybych v té době mohla chodit kanálama. 

Už v listopadu 2015 jsem se o The 1:1 Diet programu dověděla prostřednictvím reklamy v časopise, ale stále jsem váhala a čekala, že změnou jídelníčku a hýbáním se budu na své váze opět vídat čísla kolem 60, leč marně. Jak jsem již zmínila, v dubnu 2016 jsem se objednala na konzultaci k paní Renatě. Budu-li upřímná, i přes úspěšné reference na The 1:1 Diet ve mě bylo plno otazníků a jakási nedůvěra, že by tohle na mě mohlo fungovat. Paní Renata mi vše vysvětlila již v telefonu, čímž mě docela "uklidnila", ale pořád ve mě hlodal červíček nedůvěry. Při osobním setkání s paní Renatou, která je velmi milá, vstřícná a vše mi podrobně vždy vysvětila, jsem věděla, že jsem 100% rozhodnuta The 1:1 Diet zkusit na vlastní kůži. V průběhu programu jsem zhubla neuvěřitelných 18 kg a dostala se dokonce o 5 kg pod svoji původní váhu, kterou jsem měla před synem. Cítím se bezvadně. Moje okolí reaguje kladně. Moc člověka, zvláště pak ženu, potěší, když jí lidé v okolí řeknou, že jí to sluší a zhubnutí ji omladilo. Sebevědomí se opět vrátilo a oblečení uložené vespod šatníku nyní vystřídalo to, co delší čas obývalo vrchní police.

Opět se zase na sebe ráda podívám do zrcadla. Moc děkuji The 1:1 Diet a především skvělé, a velmi milé poradkyni paní Renatě Štěpánové za všechno. Vzkaz pro všechny, kteří také váhají. Jděte do toho, nebudete litovat :-)

Spokojená klientka Andrea

Júlia Šťotová

Jmenuji se Júlia Šťotová, je mi 22 let a konečně mám ráda své tělo. Vyzkoušela jsem už spoustu diet – buď jsem nejedla vůbec, příliš ovoce a k tomu nic jiného, anebo třeba prášky na hubnutí. Nikdy jsem však nebyla 100 % rozhodnutá a šla jsem na to špatně. Vždy se dostavil jo-jo efekt. Pořád jsem své hubnutí tedy odkládala na další dny a ve fitku jsem se taky nikdy nepředřela. Cpala jsem se sladkostmi a byla nešťastná z toho, že asi už nikdy nezhubnu, protože jsem prostě líná. NEJSEM!!

Dozvěděla jsem se o The 1::1 Diet by Cambridge Weight Plan programu přes svou kamarádku a hodně jsem o něm četla i v časopisech a hned jsem si vyhledala poradkyní – Renatu Štěpánovou z Ostravy. Bylo to to nejlepší, co jsem mohla pro své tělo udělat. Paní Štěpánová a The 1:1 Diet mi pomohli zhubnout 16 kg a zbytek už je jen na mě. Ano, stále pokračuji. Nesnášela jsem vaření, neměla jsem nikdy svou vlastní kuchařku. Teď mě jídlo a vaření zajímá a hlavně jsem v jídle chytřejší. Vím, co můžu, jak moje tělo reaguje na různé potraviny. Vím, co je pro mě dobré a co ne. Teď miluju čas, kdy můžu být v kuchyni a vařit. Těším se z jídla.

Když jsem začínala s The 1:1 Diet, měla jsem nadváhu. Paní Štěpánová mi doporučila 3 The 1:1 Diet produkty denně + zeleninu. Okolí mi fandilo, ale nikdo nechápal, jak můžu vydržet jíst tak málo. Ono to nebylo málo. Naučila jsem se díky programu The 1:1 Diet jíst pravidelně. Těšila jsem se až zhubnu a začnu do jídelníčku zařazovat další jídla (ovoce, více zeleniny, maso, pečivo...).

S The 1:1 Diet přišla změna. Ten pocit, kdy si konečně uvědomíte, že jste na správné cestě a baví vás to. Netrápíte se. Jim víc než předtím a ono to funguje. Já stále hubnu.

Tímto programem to neskončilo, ale spíše začalo. Začala jsem cvičit a mám z toho radost a ne muka. Byla jsem dokonce i běhat a už vím, proč lidé běh tak miluji.

Program The 1:1 Diet bych doporučila všem. Ze začátku to může být pro některé boj (to nebyl můj problém naštěstí), ale hlavní je to nevzdat a vydržet. Výsledky stojí za to! A produkty chutnají výborně. A paní Štěpánová vás u toho podpoří.

Hana M.

Dobrý den, chtěla bych se podělit o své zkušenosti s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Vždy jsem měla k výšce 170 cm mezi 60 až 65 kg. Po 3 těhotenstvích i méně, poněvadž byla jsem v jednom kole. Ale po padesátce přibylo starostí, já jedla nepravidelně, hlavně večer a nenápadně jsem se začala zakulacovat, hlavně na břichu. Začaly mne zlobit klouby, před rokem jsem nemohla pro bolest v levém koleni skoro chodit, a tak jsem si vyslechla diagnózu-prasklý meniskus. Paní doktorka se mne zeptala, proč jsem tak přibrala? Tehdy jsem se po delší úvaze rozhodla, že zhubnu a půjdu na operaci. Diety jsem nikdy neřešila, tak jsem nejdříve zkoušela, co se dalo. Ale váha se hnula jen tak o kilo, dvě. Pak jsem se dozvěděla od kolegyně, která po prázdninách vypadala jako dvacítka o programu The 1:1 Diet. A už to šlo ráz na ráz. Vyhledala jsem Ing. Renatu Štěpánovou, která mne velmi mile přijala a já k ní získala naprostou důvěru. Začátky nebyly jednoduché, hlavně víkendy, kdy jsem vyvařovala manželovi a návštěvám, byly krušné. Dlouhé podzimní večery jsem se snažila někdy i zaspat, neboť mne večer přepadal nezřízený pocit hladu. Kila začala jít ale dolů a manžel si všiml mé změny. Nejvíc mne těšil opětovně se rýsující pas a štíhlejší nohy. V listopadu r. 2015 jsem šla na operaci, která se nad očekávání povedla. V programu jsem vydržela až do jara 2016, asi jsem měla štěstí, že mi produkty, zejména kaše i koktejly chutnaly. Tyčinky jsem si nechávala jako bonus. Od té doby opět hodně a bezbolestně chodím. Vrátila se mi svižnost, chuť cvičit a celkový elán. Měla jsem konfekční velikost 44, nyní jsem opět na 40, trička Xl jsem vyměnila za M.

Děkuji Renatě Štěpánové za zájem, empatii a milý přístup po celou dobu mé proměny.

Kateřina Sýkorová

Jmenuji se Kateřina Sýkorová a je mi 40 let. Nikdy jsem neměla velkou nadváhu. Na svou výšku 158 cm jsem většinou vážila kolem 52 kg. Avšak po porodu se situace změnila a já jsem nedokázala nadbytečná kila shodit. Má váha se pohybovala kolem 64 kg a já, přestože jsem docela sportovala, neuměla jsem shodit více jak 2 kg. Když jsem po delší době viděla svou kamarádku, která s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan už měla zkušenosti, a já na vlastní oči viděla, že to opravdu funguje, okamžitě jsem se rozhodla navštívit odborníka a tento program vyzkoušet. Paní Ing. Renata Štěpánová, která je v Ostravě odborným poradcem The 1:1 Diet, mi umožnila splnit si svůj téměř desetiletý sen a vrátit se na původní váhu. Po prvním setkání a podrobném vysvětlení jsem byla úplně nadšená a odhodlaná udělat vše podle jejich rad a pokynů. Vše probíhalo úplně hladce, bez hladovění a bez chutí na mé oblíbené sladkosti. Váha ubývala velice snadno a hladce, dostala jsem se zpět na 51 kg. V následujících dnech se váha jen stabilizovala. Bylo to neuvěřitelné, že se mysl a tělo krásně propojily a kila s  úsměvem ubývala. Reakce okolí byly úžasné, mé sebevědomí stouplo o 300 procent a hlavně – mám úplně nový šatník!! :-)

Program mě naučil pravidelně jíst, hlídat si kvalitu jídla a každé jídlo si v klidu a s radostí vychutnat! Při změně jídelníčku v naší domácnosti si i partner upravil váhu, neboť zelenina, ovoce a zdravá strava se staly základem. Jedno malé mínus však přece jen program měl – v průběhu programu mi poněkud více začaly padat vlasy, což jsem hned začala řešit různými výživovými doplňky. Vlasy mám dlouhé a situace se už stabilizovala a vše se vrací k normálu. 

Závěrem bych ráda poděkovala p. Renatě Štěpánové, pod jejíž vedením jsem program držela . Vždy mě podporovala, ochotně a ráda poradila, sdělovala mi své zkušenosti a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!

Andrea Matlášková

Jmenuji se Andrea Matlášková, je mi 44 let a měřím 160 cm. 

V posledních dvou letech jsem se snažila snížit váhu – upravila jsem si jídelníček, cvičila jsem, přesto to nemělo očekávaný výsledek.  Při pravidelné zdravotní prohlídce jsem zjistila, že mám vysoký cholesterol LDL a nízký HDL a to byl impuls, abych se začala poohlížet po někom, kdo by mne odborně vedl, kontroloval a motivoval.

Od svého kamaráda jsem se dozvěděla o programu The 1:1 Diet Cambridge Weight Plan a dostala jsem doporučení navštívit paní Ing. Renatu Štěpánovou. Hned na první schůzce jsme se domluvily na společném plánu a mém cíli a domů jsem odcházela s elánem a očekáváním. Vyhovovala mi rychlá příprava jídla a možnost vybrat si různou příchuť. Dokonce i na zahraniční dovolené jsem si jídlo bez problémů připravovala. Děti s manželem byli ze začátku nervózní a měli pocit, že musím mít hlad, ale brzy pochopili, že mi tento systém vyhovuje a jsem spokojená. 

Již po 2 měsících si začalo okolí všímat výrazné změny a reakce okolí byly velmi příjemné. Díky mé přeměně jsem již motivovala několik přátel, kteří se do programu zapojili také. Jsem moc ráda, že jsem se k tomu kroku rozhodla – výsledek stojí za to – cholesterol se mi spravil, zlepšila se mi fyzička, cítím se dobře a plná energie. 

Pavla Platková

Můj boj s váhou – lépe řečeno s nadváhou byl celoživotní. Nikdy jsem nebyla štíhlé dítě, sportu jsem moc nedala a u nás doma vládla pevnou rukou maminka, která nás nepustila od stolu, dokud jsme všechno nesnědli. Klasická česká kuchyně, vepřo, knedlo, zelo nebo řízečky převládaly. Já jako poslušná holčička jsem vždy vše snědla. I v dobách kdy jsem byla relativně hubená, jsem si připadala přinejmenším při těle. Váhu jsem samozřejmě začala řešit v době po narození mé dcery, kdy už jsem se vymanila z vlivu mé maminky. Snažila jsem se vařit a jíst zdravě. Když jsem měla klidné zaměstnání v kanceláři, bylo všechno relativně v pohodě, pravidelně jsem jedla a váha nijak nestoupala. Když jsem začala pracovat jako obchodní zástupce v jedné společnosti, kde kladli velmi velký důraz na výkon, začaly mé problémy s váhou. Stres byl natolik veliký, že jsem přestala jíst. Ráno jsem se nedokázala nasnídat, někdy jsem zjistila ve 3 odpoledne, že jsem vlastně celý den nic nejedla. Hlad jsem zaháněla kávou, tyčinkami o kterých jsem byla přesvědčená, že jsou vlastně dietní. Moje váha postupně a plíživě rostla. 

Váha se vyšplhala přes 90 kg. Snažila jsem se vše maskovat volným oblečením a neustále jsem se ubezpečovala, že ještě nevypadám tak špatně, že už mám nějaký věk. Smířila jsem se s tím, že už nikdy nezhubnu. Červík ve mně ale přesto hlodal. Už jsem si chtěla objednat krabičkovou dietu a v tu chvíli mi kolegyně v práci řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.  Na doporučení dám, tak jsem se odhodlala, na internetu si našla nejbližší poradkyni paní Renatu Štěpánovou a objednala jsem se na první konzultaci. První schůzka byla z mé strany velmi rozpačitá. Nevěřila jsem tomu, ale byla jsem rozhodnutá. Odcházela jsem s krabicí koktejlů, polévek a kaší. Dala jsem si za cíl zhubnout 10 kg. První večer byl asi nejhorší, vypila jsem koktejl, ale myslela jsem, že okoušu i nohy od stolu. Další dny už to bylo mnohem lepší. Kila šla nejdříve pomalu ale jistě dolů. Po měsíci si toho začínali všímat lidé v okolí. V práci se mi přestali smát, že nechodím na obědy a v poledne si dělám své polévky. 

Od začátku programu mám dole přes 20 kg a už jsem na konci hubnutí. To nejtěžší mně samozřejmě ještě čeká – váhu si udržet. Ale za ten obdiv okolí, že jsem dokázala zhubnout tolik kilo to opravdu stojí. Cítím se výborně, zmizelo spoustu zdravotních potíží a to nejdůležitější – moc mně baví nakupovat nové oblečení, které jsem si před tím nemohla dovolit. Začala jsem nový život se zdravou stravou a už se nikdy nechci vrátit na váhu, kterou jsem měla před programem. Dnes je to dva a půl roku od ukončení programu The 1:1 Diet a já stále nemusela změnit svůj šatník, tím chci říct, že si váhu stále držím.  

Denisa Štěchová, 28 let

Jmenuji se se Denisa Štěchová a je mi 28 let. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od mé bývalé profesorky ze střední školy. Jednou jsem ji potkala a vypadala skvěle. Hned jsem se ji zeptala, jak se ji podařilo takhle zhubnout. A ona mi pověděla o zázračném programu The 1:1 Diet. Hned jsem věděla, že to musím také vyzkoušet. Ona mi to vřele doporučila a dala mi kontakt na poradkyni, paní Renatu Štěpánovou. Tak jsem neváhala a zavolala jsem. Jsem moc ráda, že jsem to udělala, jelikož program je opravdu účinný. Zhubla jsem téměř 8 kg. Nemohla jsem tomu uvěřit. Hned po prvním týdnu jsem cítila velkou změnu. Mimo to, že jsem zhubla přebytečná kila, mě The 1:1 Diet naučila, jak se správně stravovat. Nyní už se mi nestává, že bych měla chuť na nezdravé potraviny, které jsem předtím vyhledávala. Výrobky mi velice chutnají a všem bych je vřele doporučila. Také jsem velmi spokojena s paní Štěpánovou, se kterou se mi velice dobře spolupracuje a vždy mi dokáže dobře poradit a povzbudit mě. Vyzkoušela jsem opravdu mnoho diet a žádná mi nezabrala tak jako program The 1:1 Diet.