Výživový poradce Ostrava | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Opava
Výživová poradna Opava
Těšínská 2672/42, Opava 74601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: Váha Tanita
Platba kartou: Ne

Ing. Renata Štěpánová

Výživová poradna Opava

O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dověděla prostřednictvím mého manžela na základě výborných zkušeností jeho známých. Oba jsme program vyzkoušeli a na sobě pocítili, jak jednoduchý, ale hlavně účinný je.  Nestačí mít jen představu nebo cíl doprovázený různými výmluvami, ale hlavně se rozhodnout a začít své plány realizovat. Je jedno jakou cestou, důležité si najít takovou, která člověku max. vyhovuje a je pro něj bezpečná. Celkový koncept programu The 1:1 Diet (kvalitní a chutné nutričně vyvážené produkty, rychlá příprava, individuální program) vč. motivace a neustálé podpory ze strany poradce, vše splňuje.  Zaujalo mne to natolik, že jsem se rozhodla se spol. The 1:1 Diet spolupracovat jako certifikovaný poradce a své zkušenosti dále předávat. 

 

Vzdělávání:
2015 – Certifikovaný poradce CWP, Praha
2016/2017 – absolvování kurzu „Poradce pro výživu a suplementaci" Ostrava, u výživového specialisty Mgr. Martina Jelínka, získání komplexnějšího pohledu na problematiku výživy
2017 - absolvování kurzu „Poradce pro výživu“ s akreditací MŠMT, Brno
2018 – Certifikát konference FOOD NEWS, Praha
2019 - Celostátní odborná konference "Lesk a bída výživových trendů", IKEM Praha

Denisa Štěchová, 28 let

Jmenuji se se Denisa Štěchová a je mi 28 let. O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od mé bývalé profesorky ze střední školy. Jednou jsem ji potkala a vypadala skvěle. Hned jsem se ji zeptala, jak se ji podařilo takhle zhubnout. A ona mi pověděla o zázračném programu The 1:1 Diet. Hned jsem věděla, že to musím také vyzkoušet. Ona mi to vřele doporučila a dala mi kontakt na poradkyni, paní Renatu Štěpánovou. Tak jsem neváhala a zavolala jsem. Jsem moc ráda, že jsem to udělala, jelikož program je opravdu účinný. Zhubla jsem téměř 8 kg. Nemohla jsem tomu uvěřit. Hned po prvním týdnu jsem cítila velkou změnu. Mimo to, že jsem zhubla přebytečná kila, mě The 1:1 Diet naučila, jak se správně stravovat. Nyní už se mi nestává, že bych měla chuť na nezdravé potraviny, které jsem předtím vyhledávala. Výrobky mi velice chutnají a všem bych je vřele doporučila. Také jsem velmi spokojena s paní Štěpánovou, se kterou se mi velice dobře spolupracuje a vždy mi dokáže dobře poradit a povzbudit mě. Vyzkoušela jsem opravdu mnoho diet a žádná mi nezabrala tak jako program The 1:1 Diet.

Pavla Platková

Můj boj s váhou – lépe řečeno s nadváhou byl celoživotní. Nikdy jsem nebyla štíhlé dítě, sportu jsem moc nedala a u nás doma vládla pevnou rukou maminka, která nás nepustila od stolu, dokud jsme všechno nesnědli. Klasická česká kuchyně, vepřo, knedlo, zelo nebo řízečky převládaly. Já jako poslušná holčička jsem vždy vše snědla. I v dobách kdy jsem byla relativně hubená, jsem si připadala přinejmenším při těle. Váhu jsem samozřejmě začala řešit v době po narození mé dcery, kdy už jsem se vymanila z vlivu mé maminky. Snažila jsem se vařit a jíst zdravě. Když jsem měla klidné zaměstnání v kanceláři, bylo všechno relativně v pohodě, pravidelně jsem jedla a váha nijak nestoupala. Když jsem začala pracovat jako obchodní zástupce v jedné společnosti, kde kladli velmi velký důraz na výkon, začaly mé problémy s váhou. Stres byl natolik veliký, že jsem přestala jíst. Ráno jsem se nedokázala nasnídat, někdy jsem zjistila ve 3 odpoledne, že jsem vlastně celý den nic nejedla. Hlad jsem zaháněla kávou, tyčinkami o kterých jsem byla přesvědčená, že jsou vlastně dietní. Moje váha postupně a plíživě rostla. 

Váha se vyšplhala přes 90 kg. Snažila jsem se vše maskovat volným oblečením a neustále jsem se ubezpečovala, že ještě nevypadám tak špatně, že už mám nějaký věk. Smířila jsem se s tím, že už nikdy nezhubnu. Červík ve mně ale přesto hlodal. Už jsem si chtěla objednat krabičkovou dietu a v tu chvíli mi kolegyně v práci řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.  Na doporučení dám, tak jsem se odhodlala, na internetu si našla nejbližší poradkyni paní Renatu Štěpánovou a objednala jsem se na první konzultaci. První schůzka byla z mé strany velmi rozpačitá. Nevěřila jsem tomu, ale byla jsem rozhodnutá. Odcházela jsem s krabicí koktejlů, polévek a kaší. Dala jsem si za cíl zhubnout 10 kg. První večer byl asi nejhorší, vypila jsem koktejl, ale myslela jsem, že okoušu i nohy od stolu. Další dny už to bylo mnohem lepší. Kila šla nejdříve pomalu ale jistě dolů. Po měsíci si toho začínali všímat lidé v okolí. V práci se mi přestali smát, že nechodím na obědy a v poledne si dělám své polévky. 

Od začátku programu mám dole přes 20 kg a už jsem na konci hubnutí. To nejtěžší mně samozřejmě ještě čeká – váhu si udržet. Ale za ten obdiv okolí, že jsem dokázala zhubnout tolik kilo to opravdu stojí. Cítím se výborně, zmizelo spoustu zdravotních potíží a to nejdůležitější – moc mně baví nakupovat nové oblečení, které jsem si před tím nemohla dovolit. Začala jsem nový život se zdravou stravou a už se nikdy nechci vrátit na váhu, kterou jsem měla před programem. Dnes je to dva a půl roku od ukončení programu The 1:1 Diet a já stále nemusela změnit svůj šatník, tím chci říct, že si váhu stále držím.  

Andrea Matlášková

Jmenuji se Andrea Matlášková, je mi 44 let a měřím 160 cm. 

V posledních dvou letech jsem se snažila snížit váhu – upravila jsem si jídelníček, cvičila jsem, přesto to nemělo očekávaný výsledek.  Při pravidelné zdravotní prohlídce jsem zjistila, že mám vysoký cholesterol LDL a nízký HDL a to byl impuls, abych se začala poohlížet po někom, kdo by mne odborně vedl, kontroloval a motivoval.

Od svého kamaráda jsem se dozvěděla o programu The 1:1 Diet Cambridge Weight Plan a dostala jsem doporučení navštívit paní Ing. Renatu Štěpánovou. Hned na první schůzce jsme se domluvily na společném plánu a mém cíli a domů jsem odcházela s elánem a očekáváním. Vyhovovala mi rychlá příprava jídla a možnost vybrat si různou příchuť. Dokonce i na zahraniční dovolené jsem si jídlo bez problémů připravovala. Děti s manželem byli ze začátku nervózní a měli pocit, že musím mít hlad, ale brzy pochopili, že mi tento systém vyhovuje a jsem spokojená. 

Již po 2 měsících si začalo okolí všímat výrazné změny a reakce okolí byly velmi příjemné. Díky mé přeměně jsem již motivovala několik přátel, kteří se do programu zapojili také. Jsem moc ráda, že jsem se k tomu kroku rozhodla – výsledek stojí za to – cholesterol se mi spravil, zlepšila se mi fyzička, cítím se dobře a plná energie. 

Roman Vícha, 43 let, -29 kg

-29 kg

Jmenuji se Roman Vícha a je mi 43 let. Rozhodnutí začít s mou váhou 142kg něco dělat, mi pomohla aktivita mých dcer v taneční škole, kde jsem se nechal inspirovat jejich trenérem, který také svou váhu snížil o více jak 30kg.
Myšlenka, že budu lehčí byla nepředstavitelná. Moc jsem tomu nevěřil a šel do toho s pocitem, že stejně se to nepodaří. I přesto všechno, že jsem aktivně hrál fotbal celý život a byl aktivní, věděl jsem, že moje váha mi začíná těžce vadit. Rozhodnutí začít, bylo složité.
Velké poděkování patří hlavně kamarádům z taneční školy, rodině, ale hlavně paní poradkyni Renátě Štěpánové, která mi dodávala vždy energii a podporu v začátcích, kdy jsem sám bojoval s pocitem hladu a chuti. Po celou dobu byla mou podporou a člověkem, bez které bych to sám nezvládl.
Bylo to zajímavé, když po týdnu jsem se cítil sice hladový, ale úbytek váhy už byl znát. Týden co týden jsem začal chápat, že to opravdu jde. Hlad jsem nepociťoval, váha šla dolů a můj mozek si uvědomil, že přísun piva a alkoholu prostě odbourám úplně.
Rodina to uvítala pozitivně, a i když někdy se smáli, že jsem jak králík a pořád stojím u lednice a místo piva piji čistou vodu.
Po půl roce jsem přešel z velikosti XXXL na velikost L, někdy XL. Celý šatník jsem změnil, ale hlavně jsem se změnil i já. Uvědomuji si, že můj zdravotní stav a váha je to, co dělá můj život lepší.
Pokud někdo z Vás váhá, nebojte se toho, a jděte do toho. Opravdu to stojí za úsilí a vynaložené finance. Sami pak budete se sebou spokojeni.

René Matlášek, 50 let, -27 kg

-27 kg

Moje jméno je René Matlášek, je mi 50 let, měřím 182 cm a moje váha oscilovala mezi 112 a 113 kg. S obezitou jsem střídavě bojoval nejméně 15 let. Zkoušel jsem kde co, avšak bez výraznějšího efektu. Většího úbytku, než 5 kg ( navíc s rychlým jo-jo efektem) jsem nikdy nedosáhl. Upravil jsem své stravování, začal chodit pravidelně do fitness na aerobní aktivity, nedosáhl jsem však většího úspěchu, než toho, že mi hmotnost již dále nenarůstala. Jakkoli jsem navštěvoval fitness v posledních několika letech několikrát týdně, váha, ani objem v pase neklesal. Smířil jsem se s tím, že se obezity už nezbavím a byl jsem vděčný, že alespoň dále neprogreduje. Pokračoval jsem ve fitku, jedl a pil jsem, nač jsem měl chuť, nijak jsem se neomezoval. Při obouvání bot jsem se potápěl. Přes svůj objem a váhu jsem byl sice docela ohebný, ale udýchaný a zpocený. Mnoho let jsem léčil svůj vysoký krevní tlak a poslední tři roky i vysoký cholesterol. Všechny redukční programy jsem již odmítal, včetně The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, o němž se dozvěděla moje manželka a který se rozhodla vyzkoušet. Její pokusy mne v programu The 1:1 Diet angažovat byly několik týdnů marné. Moje žena je však vytrvalá a já nakonec naléhání podlehl. Je pravdou, že to bylo již v situaci, kdy jsem na ní viděl úspěšnost programu a následnou stabilitu, jo-jo efekt se u ní nekonal.

První kontakt s paní Ing. Renatou Štěpánovou byl z mé strany vlažný. Přes veškerý úspěch mojí manželky, která je také v její péči, jsem nevěřil tomu, že bych i já mohl uspět. Vlastně jsem se zařazením do programu The 1:1 Diet souhlasil proto, abych měl doma klid. Moje žena mi neustále opakovala, že nechce být na tomto světě v padesáti sama (nyní je jí 45 let). Možná jsem ji špatně pochopil, protože moje první týdny v programu The 1:1 Diet spíš nasvědčovaly tomu, že tady chce zůstat sama mnohem dřív. Průběh mojí kůry nebyl bez problémů a měl docela daleko k tomu, co mi líčila moje žena. Intenzivní pocity hladu mne přepadávaly několikrát denně a bez podpory nejbližšího okolí, ale také zkušeného kouče – paní Ing. Renaty Štěpánové, bych to jistě vzdal. Je však třeba říci, že pravidelné konzultace s paní Štěpánovou, během nichž jsem čím dál více nabýval přesvědčení, že ví velice dobře, o čem mluví a co dělá, vedly k postupné stabilizaci mojí situace, a nakonec jsem i já dospěl ke kýženému výsledku. Snášel jsem redukční fázi čím dál lépe, hlad byl méně častý, a ne tak intenzivní, až nakonec vymizel zcela. Nemožné se stalo skutkem, zhubnul jsem 27 kg, a přes 20cm v pase. Své okolí jsem výsledkem doslova šokoval. Nevěřil jsem úspěchu dlouho sám, není divu, že tomu pak nemohli uvěřit ostatní.

Dnes jsem spontánním aktivním doporučitelem Ing. Štěpánové. Nejenže jsem v ní poznal odborníka, který jako dosud jediný dokázal přimět moje tělo k redukci hmotnosti. Také, což považuji za neméně důležité, empatického člověka, který dokáže skvěle reagovat na individuální situaci, v níž se kdo nachází. A já jsem byl určitě jedním z tvrdších ořechů. Za nejdůležitější výsledky programu The 1:1 Diet považuji ze svého pohledu dvě zjištění. Prvním je, že jsem konečně uvěřil a ověřil si na sobě, že to jde. Že je možné zbavit se obezity i v mém případě. Druhým zjištěním je způsob. Už vím jak. A to je pro mne nesmírně cenné.

Dále docházím na pravidelnou kontrolu k paní Ing. Štěpánové, abych dokázal včas reagovat na případný negativní trend po návratu na běžnou stravu. Lépe řečeno, abych jej nepřipustil. Ukončil jsem léčbu vysokého krevního tlaku a cholesterolu a cítím se celkově skvěle. Všem obézním pesimistům a škarohlídům, jakým jsem byl sám, doporučuji setkání s paní Ing. Renatou Štěpánovou a pod jejím vedením s The 1:1 Diet budete sami překvapeni, čeho jste schopni dosáhnout.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Jedině při pravidelných konzultacích, je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.