Sabina Loduhová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Slaný
Výživová poradna Slaný
+420737855623 Štěchova 56, Slaný 27401
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ano

Sabina Loduhová

Výživová poradna Slaný

Byla jsem unavená maminka od dětí, která ztrácela naději, že bude lépe. Měla jsem váhu přes 100kilo. Mé cíle a sny se začali vzdalovat. Pokusu o snížení nadbytečných kil bylo hodně, ale bez úspěchu. Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsem se dozvěděla z časopisu o výživovém programu The 1:1 Diet by Cambridghe Weith Plan. Ani na okamžik jsem nezaváhala a okamžitě nastoupila do programu. Bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem pro sebe udělala. Celým programem jsem prošla, podařilo se mi zhubnout 25 kilo tuku. Změnil se mi život, mohla jsem nosit oblečení, které mi před tím viselo ve skříni. Kolegové z práce mi říkali, jak jsem omládla, zlepšila se mi pleť, vlasy a začala jsem aktivně sportovat. Moje děti a já společně trávíme čas u vody, v přírodě, na kole ... Ale hlavně, a to je nejdůležitější, již nemám žádné zdravotní potíže. Začátek byl těžký. Ale to je každá životní změna. Já měla to štěstí, že jsem na to nebyla sama.

Pokud se rozhodnete změnit svůj život, splnit si svůj sen nebo dojít do vysněného cíle, věřte nejste na to sami. Povedu Vás a budu Vaší oporou.

Šimon Pečenka, 44 let, -25 kg

-25 kg

Mám celoživotní obtíže s udržováním váhy na ideálním čísle. Do nedávna mi to přišlo jako nerovný souboj Davida proti Goliášovi. A proto jsem navštívil výživovou poradkyni Sabinu Loduhovou a díky ní jsem na změnu hmotnosti dostal úplně jiný pohled. Z vlastní zkušenosti teď můžu říct, že to není až tak těžký souboj a to hned z několika důvodů. Ten první je Sabina, která mi pomáhá zvládat každé zaváhání, podporuje neúnavně moje odhodlaní a bez zaváhání mě vede správným směrem.

Vyvážená strava v rámci The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan mi naprosto vyhovuje. Střídám sladké i slané jídlo a většina výrobků mi skutečně chutná. A nejlepší na tom všem je, že necítím ani hlad a zatím ani chutě nad rámec. Tedy pokud to všechno sečtu a podtrhnu. Pod vedením skvělé výživové poradkyně Sabiny Loduhové a s pomocí stravy v rámci výživového plánu The 1:1 Diet jsem poslal do propadliště dějin 25 kg tuku, bez ztráty svaloviny. A to vše za celkem krátký čas.

Tento program můžu jen doporučit. Bez Vašeho odhodlání a spolupráce to sice nejde, ale se Sabinou je to fakt lehčí.

Monika Kulíková, 47 let, -5 kg

-5 kg

Můj příběh se Sabčou.
Jsem nadšená a moc spokojená.
O co šlo?
V lockdownu jsme všichni přibrali. Ano, i já. Pekli jsme a vařili několik jídel denně. A já přibrala 5kg. Cože? Jenom 5 kg, slyším? Ano. Na mě je každé kilo znát. A já tak moc ráda jím a vždy jsem ráda jedla. 
Tak jsem oslovila mou dlouholetou kamarádku Sabinu, která je odborník v oboru, sama bych si nedovolila nekvalifikovaně nasazovat diety. To je špatně. Sabi pracuje s The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Výsledek? Vidíte sami. Pryč je 4,5 kila, skoro 10 cm v pase, přes stehna a boky 3️ cm, a pod prsama 6 cm. A co mi k tomu pomohlo? Disciplína v jídle a dobré chutné jídlo od The 1:1 Diet, jako koktejly, tyčinky a polévky. Nahradila jsem pouze 2 jídla denně, a jedla jsem každé 3 hodiny. Děkuji, Sabi za skvělé výsledky, za lidsky a osobní přístup. Funguje to, jde to, ale je to jen o Vás. Já byla zvykla na postavu modelky. Modelling je neúprosný, ale nakonec jsem to zvládla.
Nebyla jsem se sebou spokojena. A teď? Posuďte sami, jsem šťastná. 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

FAQ

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan staví na třech základních pilířích, z nichž jedním je podpora výživového poradce. Existuje několik studií, které prokazují, že jedním z faktorů ovlivňujících úspěšnost redukce je správné vedení. Proto je možné produkty The 1:1 Diet zakoupit pouze u poradců. Jedině tak je možné klienta účinně motivovat a podporovat po celou dobu programu – díky zázemí a radám vyškoleného odborníka i pravidelnému měření složení těla na bioimpedančním přístroji.

Pokud si vybíráte nového poradce, je nejjednodušší použít oficiální stránky www.one2onediet.cz/poradenska-centra. Zde si najdete svou lokalitu a konkrétního poradce vyberete podle osobních sympatií a jeho referencí.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.