Výživová poradna Brno-Královo Pole, Palackého třída 47 | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Brno-Královo Pole
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Brno-Královo Pole, Palackého třída 47

Výživová poradna Brno-Královo Pole

Hana Eskisan, 40 let, -33 kg

-33kg

Můj příběh začal už v dětství. Nikdy jsem nebyla úplně hubená, ale díky vyrůstání v 80' letech jsem měla dost pohybu, a tudíž jsem nebyla ani vyloženě tlustá. Toto se změnilo v dospělosti. Moje láska k jídlu a ke sladkému mě dostala na váhu kolem 100 kg. Potkala jsem může, který měl rád pořádné ženské, a tak jsem potřebu hubnout neměla. Moje váha se vyšplhala až na 120 kg. Ne že bych se nikdy hubnout nesnažila, to ano, ale nikdy s nijak velkým úspěchem. Snažili jsme se o miminko, a tak hubnutí bylo nezbytné. Opět váha 100 kg. Miminko se nepovedlo, a tak po 12. letech přišel rozvod.
Váha 114 kg. V červnu 2019 jsem se rozhodla, že je potřeba to změnit, a tak jsem opět začala hubnout. Asi za měsíc jsem se bavila s kamarádkou, která v té době byla na programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, aby zhubla do svatebních šatů. Byla nadšená, mluvila o tom tak dychtivě a nadšeně, že jsem si ještě ten den zavolala k poradkyní a domluvila termín. Jenže se mi to rozleželo. Čekal mě 2 týdny tábor, kde jsem vařila a týden all inclusive dovolené v Turecku. Termín jsem zrušila. Po návratu z dovolené jsem měla zdravotní problémy a ze všech stran slyšela "měla byste zhubnout". Takže jsem zvedla telefon a domluvila si další termín u poradkyně - cca v půlce září. Tentokrát jsem ho nezrušila.
Na první konzultaci jsme se domluvily, že začnu krokem 3, vzhledem k lékům, které jsem brala to bylo nezbytné. Moje váha 110 kg. Výživový plán jsem dodržovala a váha šla dolů. Asi ne tak rychle jako u ostatních, co začínají krokem 1, ale mě to nevadilo. Dokonce jsem občas zhřešila, ale důležité pro mě bylo, nebýt ve stresu, prostě být v pohodě. Do Vánoc jsem měla dole necelých 20 kg. Přešla jsem na krok 4 a i přes vánoční "střídmé hodování" jsem pokračovala dál. Už to šlo zase pomaleji, ale vydržela jsem. Plán jsem ukončila na přelomu května a června 2020. Váha 77 kg. Byla a stále jsem nadšená. Místo velikosti 50-52 teď oblékám 38-40. Cítím se krásně a sexy, dle okolí vypadám mladší. 4 měsíce po ukončení mi váha litá mezi 79-81kg - v pohodě.
Spoustu žen se ptá, jestli tato "dieta" má jo-jo efekt. Jistě, že ne. Protože dle mého názoru jo-jo efekt není vlastnosti diety ale člověka. Jestliže se po zhubnutí vrátím ke starému způsobu života, vrátí se i mé tělo ke starému vzhledu. Pokud jsou sklony ke kilům navíc je to o celoživotním boji. To bylo to, co mě vždy děsilo, ale určitě se to dá zvládnout, je třeba prostě změnit svůj životní styl a nebrat to jako boj. Nebýt mé poradkyně Jany Trojanové nikdy bych to nezvládla. Podporovala mě a byla shovívavá k mým občasným hříškům. Děkuji jí a celému programu.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
David Klečka Výživová poradna Brno-Královo Pole

The 1:1 Diet mi změnil život natolik, že jsemprošel proškolením a kurzy výživového poradce, abych byl profesionál a mohl se o tuto radost poradit a pomáhat druhým.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Trojanová Výživová poradna Brno-Královo Pole

Již jsem provedla komplexním programem The 1:1 Diet mnoho lidí. Být svědkem toho, jakou změnou lidé procházejí, jejich spokojenost a radost samotných je mi velkou hnací silou.

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Daniel Zvolský Výživová poradna Brno-Královo Pole

The 1:1 Diet je komplexní výživový program s individuálním přístupem osobního poradce. Jsem velice flexibilní a nemám problém se s Vámi potkat v jakýkoliv čas.  Budu se těšit.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.