Brno-město, Moravské náměstí 3 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Brno-město
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Brno-město, Moravské náměstí 3

Výživová poradna Brno-město

Ladislava Grošková, 57 let, -57 kg

-57kg

Moje problémy s váhou začaly pomalu a nenápadně už v mládí, kdy mi po narození druhého dítěte zůstalo navíc téměř 30 kilogramů. Váha se tehdy zastavila na neuvěřitelných 93 kilech. Starosti, práce, výchova a péče o děti mi nedovolovaly najít si více času pro sebe a začít to řešit. Pomalu jsem si na tento stav začala zvykat. Několik let jsem váhu držela těsně pod 100 kilo, pak ale přišla osudová rána, kdy můj manžel onemocněl rakovinou. Tento obrovský stres jsem samozřejmě zajídala. Abych psychicky zvládla péči o těžce nemocného manžela, začala jsem užívat antidepresiva a dílo bylo dokonáno. Během necelých tří let jsem přibrala 17 kilogramů. Celou situaci jsem se po smrti manžela rozhodla radikálně řešit a s obezitou jsem začala bojovat.
Největší inspirací byly moje děti. O programu The 1:1 Diet jsem se dověděla od svého syna. Ten  jej už několik měsíců dodržoval – a s úžasným výsledkem. Nadchl taky dceru, která po třech dětech měla co napravovat. Tehdy jsem si řekla, že se přece nenechám zahanbit a zvládnu to taky.
U paní doktorky Semrádové mě syn objednal na první konzultaci 9. 6. 2015. Byla jsem nervózní, ale nemohla jsem se dočkat. Po důkladně konzultaci a měření na přístroji InBody, kdy přesná váha ukázala počáteční stav 120 kilogramů, jsem sice byla zdrcená, ale zároveň ještě více odhodlaná zabojovat. Trvalo to téměř 14 dnů než si moje tělo zvyklo na změnu ve stravování. To bylo snad největší úskalí, které jsem vnímala. Po těchto nejtěžších 14 dnech to jako mávnutím kouzelného proutku přestal být boj sama se sebou a naopak to začala být zábava. Nesmírně snadná příprava pokrmů a rychlý úbytek na váze každý den způsobovaly, že jsem byla i psychicky v pohodě. Každé ráno jsem se těšila na vážení, které jsem si zapisovala, a strašně jsem se radovala. Každý den malá výhra nad sebou i kily.
Po osmi měsících ta chvíle přišla. V únoru, na pravidelné kontrole u paní doktorky Semrádové, váha ukázala moji na počátku plánovanou cílovou hodnotu – tedy 68 kilogramů. Už stál tedy přede mnou poslední úkol, postupný přechod k pestrému a vyváženému jídelníčku. Díky perfektním informacím, které jsem od své milé paní poradkyně dostala, jsem docela v pohodě i tento úkol zvládla. S váhou jsem se definitivně zastavila na 63 kilech. Tedy rozdíl oproti počáteční váze a dnešní je neskutečných, ale nádherných 57 kilogramů. Nový životní styl, možnost bez námahy a problémů si zasportovat a obléknout si to, co se mi líbí, je ta nejsladší odměna.
Moc bych si přála, aby můj příběh inspiroval a pomohl k rozhodnutí i dalším lidem, kteří zatím váhají a pochybují, zda je to vůbec možné dokázat. Věřte mi, s programem The 1:1 Diet to lze bez větších problémů. Jsem skutečná a hlavně jsem opět šťastná a sebevědomá

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

MUDr. Soňa Semrádová Výživová poradna Brno-město Výživová poradna Brno

Mým zájmem je vaše spokojenost s výsledky i jejich dlouhodobé udržování. Nabízím individuální přístup opírající se o mnohaleté zkušenosti s redukcí váhy a znalosti medicíny a psychologie.

Mgr. Karla Junáková Výživová poradna Brno-město

Zkuste najít odvahu ke změně. My Vám pomůžeme udělat krok správným směrem.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Získejte 1 týden programu The 1:1 Diet ZDARMA!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.