Čáslav, Přemysla Otakara II. 90/3 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Čáslav
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Čáslav, Přemysla Otakara II. 90/3

Výživová poradna Čáslav

Vladimír Kolář, 50 let, -40 kg

-40kg

Bral jsem to tak, že už jsem takový od přírody a s tím že se asi nedá zas tak moc dělat. Jak přibývaly léta, tak mě tloušťka začínala čím dál tím víc obtěžovat. Začaly potíže s pohyblivostí, všechno mě bolelo, byl jsem stále unavený a zpocený, jak dveře od chlíva. Mimo jiné jsem i rybář, takže projít kus břehu řeky, nebo rybníka s vláčecím prutem, začínal být problém. Vlézt do rybářské pramice u příkrého břehu byl už skoro adrenalinový sport.

Když se moje váha začala blížit ke 130 kilogramům, tak jsem se prostě rozhodl, že musím zhubnout. A to pod 100. Ale jak to dokázat? Věděl jsem, že moje známá se zabývá nějakým programem, jehož pomocí lze snížit váhu. Tak jsem se nezávazně zeptal a dojednal si konzultaci. Když jsem přišel do Cambridge Weight Plan centra, přivítala mě usměvavá Denisa, ukázala na regály s pytlíky a řekla – tak tohle bude v příštích týdnech převážně tvoje strava. No a bylo rozhodnuto. Všechno mi vysvětlila a poradila, jak na to, abych to dokázal. Musím říci, že přestože mně všechna jídla chutnala, tak to nebylo zrovna jednoduché. Díky podpoře mé skvělé ženy Milušky se to ale dařilo a já hubnul.

Podařilo se mi zhubnout skoro 40 kg a můj život se hodně změnil. Spousta věcí se zjednodušila a já se cítím vitálnější. Moje rybářská loďka najednou jezdí rychleji a hlavně když objímám svoji Milušku, tak k sobě máme o hodně blíž. Velkou radost mám i z toho, že můj úspěch inspiroval i některé moje blízké, ba i nejbližší. Někteří moji kamarádi začali hubnout stejným způsobem jako já. A hlavně také moje žena a můj syn se zapojili do skvělého programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a mají velmi dobré výsledky. Prostě tento program ovlivnil výrazně můj život. Díky Denise – mé skvělé výživové poradkyni a kamarádce – jsem změnil svůj životní styl. Cítím se spokojený a našel jsem jiný pohled na jídlo než doposud. Prostě už nežiji, abych jedl, ale jím, abych žil.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Ing. Denisa Krejníková (Dlabolová) Výživová poradna Čáslav

Doufám, že budu moct s redukcí váhy a celkovou změnou životního stylu pomoci co nejvíce lidem a částečně přispět ke splnění jejich snu o štíhlé postavě a komfortnějším životě…

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.