Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 26 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Česká Lípa
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ano

Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 26

Výživová poradna Česká Lípa

Romana Doležalová, 51 let, -25 kg

-25kg

Dobrý den, jmenuji se Romana Doležalová, je mi 50 let a bydlím na severu Čech v pohraničním městě jménem Varnsdorf. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala cca v roce 2012, kdy jsem se pokoušela hubnout po přibrání díky tomu, že mi přestala fungovat štítná žláza. Tehdy jsem díky programu a skvělé poradkyni paní Renatě Valčíkové nyní Dufkové schodila 25 kilo. Těchto 25 kilo stále udržuji od roku 2012. Díky The 1:1 Diet vím, jak se svým tělem pracovat, vím, že musí být větší výdej než příjem. Tento program mě naučila zdravě jíst, dodržovat pitný režim a hlavně vnímat sama sebe. Každý rok si dávám The 1:1 Diet jako detox a nastartování nové sezóny. Díky vnoučkovi chodím na dlouhé procházky a snažím se hýbat. The 1:1 Diet mi dodala sebevědomí a všem vřele doporučuji.

Alexandra Doležalová, 25 let, -27 kg

-27kg

Dobrý den, jmenuji se Alexandra Doležalová, je mi 25 let a bydlím na severu Čech v malém městě jménem Varnsdorf. V současné době jsem na mateřské dovolené, mám syna Peťu, kterému je 21 měsíců. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala díky mojí mamince zhruba před 8 lety, měla úžasné výsledky a tak i já program vyzkoušela.. Byla jsem nadšená! V lednu roku 2019 jsem otěhotněla a v těhotenství přibrala šílených 37 kilo a proto jsem se opět rozhodla s The 1:1 Diet hubnout.

S mojí úžasnou poradkyní Renčou Valčíkovou, nyní už Dufkovou jsem k hubnutí s The 1:1 Diet přidala i pravidelné cvičení. Kombinace produktů a cvičení mi pomohlo nejenom shodit přibraných 37 kilo v těhotenství, ale hubnu dál a nyní mám nižší váhu než před těhotenstvím. The 1:1 Diet mě naučila správným stravovacím návykům a pravidelnému pitnému režimu a hlavně mi rozhodně vrátila sebevědomí, chuť do života a cítit se skvěle.

Hana Bali Šotlésová, 25 let, -22 kg

-22kg

Pak přišla chvíle, kdy jsem si řekla DOST, už se sebou musím něco dělat. To mi bylo 19 let. V tu dobu moje milovaná maminka objevila program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, viděla jsem na ní, jak se mění před očima a jak je spokojená, tak jsem to chtěla taky zkusit.
A tak jsem také začala s programem The 1:1 Diet. Měla jsem velikou oporu v mamce a v mé skvělé poradkyni Renče J Jídlo, které The 1:1 Diet nabízí, mi moc chutnalo, vždycky jsem byla na sladké, takže na čokoládové nebo vanilkové koktejly mám chuť dodnes. J  Začala jsem cvičit, kila i centimetry šly dolů a já byla hrozně šťastná. Po měsíci v prvním Kroku jsem viděla krásné výsledky. Na začátku jsem se bála, že nevydržím, ale po pravidelných kontrolách u mé poradkyně jsem chtěla jít s váhou dolů víc a víc a pokaždé mě to nakoplo jít dál.
Po ukončení programu The 1:1 Diet mi Renča sestavila jídelníček, kterého jsem se pevně držela a kila i tuky mi šly stále dolů, pomalu ale šly. 
Dlouho jsem se snažila jídelníček dodržovat, ale pak nastaly nějaké životní změny, já vypadla ze svého režimu, přestala jsem pravidelně jíst a začala jsem se odbývat. Pomalu, ale jistě šly kila opět nahoru.  Já věděla, co dělám špatně, ale nemohla jsem se dostat sama zpět do správného režimu.  Za cca 3 roky jsem se vyhoupla zpět na svou původní váhu. Do toho přišla akce Huben 3+1 zdarma. Neváhala jsem a sjednala si s Renčou schůzku. Na celý program The 1:1 Diet jsem se moc těšila. Už jsem věděla, do čeho jdu. První měsíc jsem byla na Kroku 1 a pak jsem přešla na vyšší kroky. Potom jsem znovu přešla na jídelníček, který mi Renča sestavila a držím ho do teď. Cítím se skvěle a budu se snažit jíst zdravě, abych už nikdy tak moc nepřibrala a jestli se to zase zvrtne, program The 1:1 Diet to jistí.
Nyní jsem se dostala na moji snad nejnižší váhu od základní školy. Teď jsem neskutečná spokojená a šťastná. Každému, kdo bojuje s nadváhou, bych chtěla program The 1:1 Diet rozhodně doporučit, protože to stojí za to.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Gabriela Steklá Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Děčín Výživová poradna Česká Lípa Výživová poradna Mladá Boleslav Výživová poradna Liberec

Pomůžu Vám projít programem, podpořím Vás a poradím. Nakonec společně najdeme cestu, jak si nové tělo udržet. Program The 1:1 Diet považuji za dokonalý, bezpečný a fungující!

Renáta Dufková (Ticháčková) Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Česká Lípa

Dovedu Vás k takové váze, která pro Vás bude přijatelná a udržitelná. Budete vědět co a proč jíst, kdy a jak jíst, jak se mít lépe. Můžu bý Vaším poradcem na cestě k Vašemu novému JÁ!

Bohdana Mičianová Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Děčín Výživová poradna Česká Lípa Výživová poradna Liberec

Budu Vaším průvodcem na cestě za novým tělem, oporou, když přijdou různé zkoušky vůle, najdeme společně tu správnou motivaci. Budu tu pro Vás celou dobu Vaší proměny

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.