Výživová poradna Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 26 | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Česká Lípa
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ano

Česká Lípa, náměstí T. G. Masaryka 26

Výživová poradna Česká Lípa

Romana Doležalová, 51 let, -25 kg

-25kg

Dobrý den, jmenuji se Romana Doležalová, je mi 50 let a bydlím na severu Čech v pohraničním městě jménem Varnsdorf. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala cca v roce 2012, kdy jsem se pokoušela hubnout po přibrání díky tomu, že mi přestala fungovat štítná žláza. Tehdy jsem díky programu a skvělé poradkyni paní Renatě Valčíkové nyní Dufkové schodila 25 kilo. Těchto 25 kilo stále udržuji od roku 2012. Díky The 1:1 Diet vím, jak se svým tělem pracovat, vím, že musí být větší výdej než příjem. Tento program mě naučila zdravě jíst, dodržovat pitný režim a hlavně vnímat sama sebe. Každý rok si dávám The 1:1 Diet jako detox a nastartování nové sezóny. Díky vnoučkovi chodím na dlouhé procházky a snažím se hýbat. The 1:1 Diet mi dodala sebevědomí a všem vřele doporučuji.

Alexandra Doležalová, 25 let, -27 kg

-27kg

Dobrý den, jmenuji se Alexandra Doležalová, je mi 25 let a bydlím na severu Čech v malém městě jménem Varnsdorf. V současné době jsem na mateřské dovolené, mám syna Peťu, kterému je 21 měsíců. The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem poznala díky mojí mamince zhruba před 8 lety, měla úžasné výsledky a tak i já program vyzkoušela.. Byla jsem nadšená! V lednu roku 2019 jsem otěhotněla a v těhotenství přibrala šílených 37 kilo a proto jsem se opět rozhodla s The 1:1 Diet hubnout.

S mojí úžasnou poradkyní Renčou Valčíkovou, nyní už Dufkovou jsem k hubnutí s The 1:1 Diet přidala i pravidelné cvičení. Kombinace produktů a cvičení mi pomohlo nejenom shodit přibraných 37 kilo v těhotenství, ale hubnu dál a nyní mám nižší váhu než před těhotenstvím. The 1:1 Diet mě naučila správným stravovacím návykům a pravidelnému pitnému režimu a hlavně mi rozhodně vrátila sebevědomí, chuť do života a cítit se skvěle.

Hana Bali Šotlésová, 25 let, -22 kg

-22kg

Pak přišla chvíle, kdy jsem si řekla DOST, už se sebou musím něco dělat. To mi bylo 19 let. V tu dobu moje milovaná maminka objevila program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, viděla jsem na ní, jak se mění před očima a jak je spokojená, tak jsem to chtěla taky zkusit.
A tak jsem také začala s programem The 1:1 Diet. Měla jsem velikou oporu v mamce a v mé skvělé poradkyni Renče J Jídlo, které The 1:1 Diet nabízí, mi moc chutnalo, vždycky jsem byla na sladké, takže na čokoládové nebo vanilkové koktejly mám chuť dodnes. J  Začala jsem cvičit, kila i centimetry šly dolů a já byla hrozně šťastná. Po měsíci v prvním Kroku jsem viděla krásné výsledky. Na začátku jsem se bála, že nevydržím, ale po pravidelných kontrolách u mé poradkyně jsem chtěla jít s váhou dolů víc a víc a pokaždé mě to nakoplo jít dál.
Po ukončení programu The 1:1 Diet mi Renča sestavila jídelníček, kterého jsem se pevně držela a kila i tuky mi šly stále dolů, pomalu ale šly. 
Dlouho jsem se snažila jídelníček dodržovat, ale pak nastaly nějaké životní změny, já vypadla ze svého režimu, přestala jsem pravidelně jíst a začala jsem se odbývat. Pomalu, ale jistě šly kila opět nahoru.  Já věděla, co dělám špatně, ale nemohla jsem se dostat sama zpět do správného režimu.  Za cca 3 roky jsem se vyhoupla zpět na svou původní váhu. Do toho přišla akce Huben 3+1 zdarma. Neváhala jsem a sjednala si s Renčou schůzku. Na celý program The 1:1 Diet jsem se moc těšila. Už jsem věděla, do čeho jdu. První měsíc jsem byla na Kroku 1 a pak jsem přešla na vyšší kroky. Potom jsem znovu přešla na jídelníček, který mi Renča sestavila a držím ho do teď. Cítím se skvěle a budu se snažit jíst zdravě, abych už nikdy tak moc nepřibrala a jestli se to zase zvrtne, program The 1:1 Diet to jistí.
Nyní jsem se dostala na moji snad nejnižší váhu od základní školy. Teď jsem neskutečná spokojená a šťastná. Každému, kdo bojuje s nadváhou, bych chtěla program The 1:1 Diet rozhodně doporučit, protože to stojí za to.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Gabriela Steklá Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Děčín Výživová poradna Česká Lípa Výživová poradna Mladá Boleslav

Pomůžu Vám projít programem, podpořím Vás a poradím. Nakonec společně najdeme cestu, jak si nové tělo udržet. Program The 1:1 Diet považuji za dokonalý, bezpečný a fungující!

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Renáta Dufková Výživová poradna Rumburk Výživová poradna Česká Lípa

Dovedu Vás k takové váze, která pro Vás bude přijatelná a udržitelná. Budete vědět co a proč jíst, kdy a jak jíst, jak se mít lépe. Můžu bý Vaším poradcem na cestě k Vašemu novému JÁ!

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.