České Budějovice, Jírovcova 49 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna České Budějovice
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

Váha Tanita

Platba kartou: Ano

České Budějovice, Jírovcova 49

Výživová poradna České Budějovice

Hana Matoušková, 60 let, -16 kg

-16kg

"Moje životní proměna s programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan"

Boj s váhou je můj celoživotní úděl. Vyzkoušela jsem řadu diet, ale jo-jo efekt vždy spolehlivě zafungoval. Ještě jsem si jej omlouvala nemocí spojenou se štítnou žlázou (léčím se s ní od roku 2007), že žádná z diet na mě neplatí.

Letos v únoru jsem byla na návštěvě u přátel a všimla si, že manžel kamarádky zhubnul a o programu mluvil s nadšením. Dostala jsem od něj kontakt na p. Drncovou, kterou jsem oslovila a tím začala má cesta k životní proměně. Nikomu jsem se s tím, že začínám zkoušet opět hubnout, nesvěřila. Nevěřila jsem sama sobě. Zbytečně - program The 1:1 Diet byl pro mě to pravé. Kila šla dolů poměrně rychle, neměla jsem chuť na jiná jídla. Dále jsem pokračovala ve cvičení. Radost z úspěchu mě motivovala v tom, abych vydržela. S postupujícím časem se měnila nejen postava, ale i zdravotní stav a životní elán k lepšímu. Samozřejmě byly krátké krize - váha nešla tak dolů tak, jak jsem si představovala. Zvládla jsem to a pokračovala. Povzbuzením pro mne byly i pochvaly mé lékařky.

Před dvěma lety jsem si v obchodě  s kolegyní koupila tričko. Moc se mi líbilo, co na tom, že jsem si ho nemohla vyzkoušet - bylo mi malé! Kolegyně se divila, tak jsem jí řekla: " Do něj zhubnu! ". Ta koukala, když jsem v něm nedávno přišla do práce. Obdivné pohledy a pochvaly známých, ustupující bolest kolen pod tíhou obezity, hezké oblečení, které jsem měla "z hubených let" pověšené ve skříni a do kterého se nyní vejdu, to vše mi dodávalo sílu a sebedůvěru. Dokonce jsem sebrala odvahu a změnila zaměstnání (5 let před důchodem!). 

Za období, co jsem v programu The 1:1 Diet, jsem zhubla 16 kg ( z 86 kg na 70 kg) a pokračuji dále. Ještě 2-3 kg bych ráda shodila a cítím se skvěle! Na závěr musím podotknout, že díky programu jsem změnila i dlouholeté stravovací návyky.

Katka Vránová, 41 let, -25 kg

-25kg

Před 3 lety se mi narodil syn a já si uvědomila, že chci být svým dětem hezkou a aktivní maminkou. Čím dál víc mě začala děsit myšlenka, když se na mě někdo u mladšího syna ve školce, případně ve škole podívá a v očích se mu objeví otázka: „Je to stará maminka nebo mladá babička?“. A taky pro starší dceru, která je v pubertálním věku jsem chtěla být kladným vzorem, možná někdy i parťačkou a maminkou, se kterou by se ráda pochlubila.
 Ale když jsem se na sebe podívala do zrcadla nebo na fotky, kterých bylo žalostně málo, protože díky nadbytečným kilům jsem se fotila strašně nerada, musela jsem sebekriticky uznat, že se není čím chlubit, ba naopak. Fyzicky jsem toho moc nezvládla a psychicky mě deptala představa, že by se snad jednoho dne moje děti mohly za mě ještě stydět.
Nikdy jsem žádný hubeňour nebyla. V rodině máme taky spíš „selské“ základy než sportovní. Měla jsem období kolem 25 let, kdy jsem se více cíleně hýbala a striktně si hlídala jídelníček a konečně jsem měla štíhlou postavu, mohla si obléct co se mi líbilo a taky si v létě zajít k vodě a nestydět se za svou postavu v plavkách.
Pak ale přišlo manželství a 2 děti a já se pomalinku a plíživě dostala na číslo na váze, o kterém jsem si říkala „nikdy v životě“. A pak následovalo několikaleté období snahy snížit váhu zpátky, ale výsledky byly spíš opačné. 2 kila a to převážně hladověním a následně 3 nahoru stresem, nepravidelným stravováním a přejídáním. Váha šla nekompromisně nahoru.
Jednoho dne, při pohledu na fotky a svoje tělo, jsem si řekla A DOST, teď nebo nikdy. To jsou samé výmluvy a skutek utek. Vhodný čas nebude nikdy.
Během týdne jsem se objednala ke konzultaci v The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan u paní Drncové a v příštím týdnu jsem zahájila program.
Nyní mám o 25 kg méně, cítím se skvěle, okolí mi tvrdí, že jsem omládla, fyzicky jsem zdatnější a i cvičení mi dělá větší radost.
Už se nebojím kouknout na fotky. Při pohledu na poslední selfie s dcerou jsem si říkala:
„Tak za tuhle maminku, by se snad stydět nemusela“

 

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Alena Drncová Výživová poradna České Budějovice

Jsem šťastná, že jsem program The 1:1 Diet objevila a ráda s jeho zvládnutím pomohu všem, kteří se ho rozhodnou vyzkoušet a změnit svůj žitoní styl.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.