Výživová poradna Neratovice, Hamplova 1482 | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Neratovice
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Neratovice, Hamplova 1482

Výživová poradna Neratovice

Pavel Komeda, 30 let, -24 kg

-24kg

Jmenuji se Pavel,

Je mi 30 let od dítěte jsem byl při těle váhu jsem nikdy neřešil. Proto má váha vyrostla až na 115 kg. Při této váze jsem se zadýchával byl unavený bolely mě nohy a to byl impuls k tomu něco s tím udělat, jenže odvahu jít do posilovny jsem nebyl schopný někde v sobě sebrat. Jednoho dne přišel bratr s tím, že nastoupil do výživového programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Ze začátku jsem tomu moc nevěřil, ale když jsem viděl jeho proměnu po týdnu začalo mi to vrtat hlavou a další týden už jsem byl s ním u výživové poradkyně Jany Štanglerové. Ještě než jsem nastoupil do programu, tak jsem se bál že budu mít hlad, protože na jídle jsem se nikdy nešidil. Přesto jsem se kousnul a šel jsem do programu na 100% a výsledky se ukázaly už po prvním týdnu.

Když jsem viděl proměnu mého těla byl jsem šťastný, že jsem se odhodlal. Díky The 1:1 Diet mám dole 24 kg. Ted mám váhu 91 kg. Cítím se perfektně a nebál bych se říct že i omládle.  Dokonce jsem si nyní mohl nakoupit oblečení ve velikosti M, což mě velice potěšilo, protože před tím jsem kupoval oblečení ve velikosti XL. Každému, kdo má problém se svojí váhou bych tento program jen doporučil. Přesto, že je člověk v dietě, tak nemá vůbec hlad a to byl pro mě největší šok.  Díky programu jsem změnil své stravovací návyky a rozšířil svůj jídelníček, který doteď byl velice strohý.

Program The 1:1 Diet mužů jen doporučit. Tak jako výživou poradkyni paní Janu Štanglerovou, která mi byla nápomocná v celém procesu hubnutí.

Kristýna Kotásková, 30 let, -20 kg

-20kg

Můj příběh začal v roce 2015, kdy jsme se s manželem rozhodli koupit a opravit baráček. Měla jsem dvě malé děti 2,5 roku a 5 měsíců. Tou dobu šlo stranou veškeré cvičení, ale i zdravá strava. Začalo období dojídaní po dětech občas nějaká ta čokoláda a večer sklenička vína a k tomu samozřejmě nějaké ty pochutiny. Dostala jsem se na 80 kg a tak jsem zkoušela různé diety, které mi dlouho nevydržely a měly pokaždé jojo efekt. V roce 2021 mě kamarádka pozvala na svatbu jako svědka, a to byla poslední tečka. Nebyly mi žádné šaty a váha ukazovala 89 kg. Brouzdala jsem po internetu, kde jsem narazila na program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, tak jsem si našla ve svém okolí poradnu. Paní Jana byla velmi ochotná vše mi vysvětlila a velmi mě motivovala, tak jsem si řekla:,, Když ne teď, tak nikdy”. Po pár týdnech si mé okolí začalo všímat změny a já měla radost. V programu jsem několik měsíců a dostala jsem se na váhu 69kg. Jsem spokojená s přístupem, a i když občas škobrtnu a zahřeším, tak moje poradkyně mě podrží a vrátím se zpět k té cestě ke splněnému cíli.

Jaroslava Riantová, 42 let, -21 kg

-21kg

První fáze redukce váhy jen úpravou jídelníčku byla úspěšná, ale výsledky rozhodně nebyly takové, jak bych si představovala.
Pak mi kamarádka řekla o The 1:1 Diet programu a měla jsem jasno, že do toho jdu. Začaly jsme spolu a vzájemně se podporovaly. Konečně redukční program, který opravdu funguje. Podařilo se mi zhubnout 21 kg, což je naprostá pecka. Cítím se skvěle. Je super mít zase váhu jako před dvaceti lety, cítit se lehce a v obchodě si kupovat hezké oblečení.
No a nakonec se mnou začal hubnout i manžel a už je o 12 kg lehčí.

Marie Fričová, 38 let, -7 kg

-7kg

V covidovém období šla kila nahoru sama a už s tím chtělo něco udělat. Napsala jsem kamarádce, která krásně zhubla o název redukčního programu který držela. Přidala mě do skupiny na Facebooku, a tak jsem poznala paní Štanglerovou, které jsem se společně s kamarádkou svěřila do péče. Vše mi podrobně vysvětlila a proběhla vstupní prohlídka. Postupně jsem ochutnala všechna jídla a poté si vybírala produkty, které mi zachutnaly. Šlo to poměrně snadno a rychle. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, a to byl velký hnací motor. Během krátké doby jsem zhubla 7kg. Postupně jsem přidala cvičení a žádný jojo efekt se nekonal. Nyní přecházím plně na běžnou stravu dle jídelníčku, který mi paní Štanglerová přichystala na míru. Celá The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan byla skvělá volba. Jídla mi chutnala, výběr byl dostačující a úžasná podpora kamarádky, která zhubla 20kg mě jednoznačně bavil.

Veliké poděkování patří paní Štanglerové, která mě postupně provedla všemi fázemi programu. Starala se o mě, podporovala mě a vždy mi vyšla vstříc.  Nikdy jsem se necítila tak dobře a plná energie jako nyní.

Zuzana Postlerová, 60 let, -9 kg

-9kg

Bude mi 60 …. jsem česká zdravotní sestra …. manželka...matka. V mládí a dětství zralá na ozdravovnu pro neduživé děti. Život po dětech se točil kolem dětí plotny …služby v nemocnici …pohyb byl, ne že ne ……Občas uvědomění se, přestat kouřit, začít zdravě žít. Sport byl samozřejmostí mého života ... Pomalu a jistě kila stoupala, ale tak tajemně. Nebylo nic vidět...

Léta ubíhala stravování při pacientech absolutně nepravidelné. Když byl čas šlo se jíst. Odpolední nákupy s prázdným žaludkem, ve znamení VŠECHNO KOUPÍM a potom si to sním... Večerní gastronomický koutek pro rodinu, znamenal vždy nějaké kalorie navíc. Přišla 50´sátka, změna, děti z hnízda, jen manžel začal více intensivněji vyžadovat krmi. V práci stále nepravidelný stravovací režim, přiřadila se chuť na sladké a v mysli stále... musím zhubnout ….

V životě se dějí vždy překvapivá setkání a jedno z nich bylo s kamarádkou, která se v 60 letech rozhodla změnit svou postavu… její změna byla neuvěřitelná 11 kilo dole. Tak a přišel můj okamžik …a DOST!  Bude mi 60 a nechci být kulatá s bolavým žaludkem... Nevěřila bych, jak tento program ovlivnil celou moji osobu. I přes některá příkoří, že nevím o nepřítomnosti chleba v chlebníku másla v lednici, jsem velmi šťastná se svým rozhodnutím. Kila jdou dolů. Energie stoupá... a cítím se dobře a doufám, že mi to vydrží i přes 60´sátku …. Zatím 9 kilo …hurá.

Radka Lážková, 47 let, -20 kg

-20kg

Dlouho jsem váhala, zda příběh napsat, není to tak docela mé já, ale ráda bych tímto poděkovala mé kamarádce a poradkyni Janě Štanglerové, která mi moc pomohla ve splnění mého přání vrátit se do kondice a ráda bych tímto podpořila i ostatní.
Dříve jsem sportovala a byla aktivní. Kila jsem nabrala postupně v těhotenství, životním stylem, sedavým zaměstnáním i stravou. S rodinou jsem šťastná a žijeme aktivní a zajímavý život, nárůst kg jsem si dlouho nepřipouštěla. Ze svých 57 kg jsem se propracovala až na 82 kg! To už se se sportem kloubilo hůř. Náhoda tomu chtěla, že zrovna v době, kdy mě situace trápila, tj. rodině jsem nestačila na kole, při výšlapech na horách, pociťovala to u mého milovaného lyžování a sama sobě se nelíbila, jsem se po dlouhé době potkala s Janou, která byla jak chodící reklama na to, jak se znovu dostat do kondice, vypadat hezky a sebevědomě.

Právě jsem se začínala o hubnutí snažit, ráda jsem tedy přijala nabídku, že zkusím The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Přiznávám, že začátky byly těžké, ale rychle jsem si zvykla. Pomohla podpora partnera a dětí, kteří byli skvělí a pomohli mi společně sportovat, například i domácím „virtuálním“ výstupem na Everest, to pomohlo rozhýbat i naše děti na on-line výuce. Dokázala jsem si, že mám pevnou vůli a cítím se fajn. Nyní mám 62,5 kg a dělám vše, aby mi váha vydržela. Přeji všem ostatním zdraví, pevnou vůli a splnění tajných snů.

Kristýna Barešová, 23 let, -16 kg

-16kg

Už od dětství jsem měla problémy s nadváhou. Celý život jsem střídala „normální“ stravu s dietami, ale u ničeho jsem dlouho nevydržela. V pubertě jsem měla období, kdy jsem nejedla a měla jsem problém sama se sebou. Dostala jsem do sebe maximálně jeden rohlík denně, někdy ani to ne. Před rodiči jsem vždy alespoň jednu porci jídla snědla, aby neměli podezření, že je něco špatně. Ale dokázala jsem si to jakýmsi způsobem hlídat, abych nespadla do nějakého extrému. Potom přišla první láska a ta mě „uzdravila“. V tu dobu jsem vážila 63 kg

Nakonec mi váha v mých 23. letech vystoupala na hrozných 85 kg. Zrcadlu jsem se obloukem vyhýbala a nad váhou tiše plakala. Při první návštěvě mi má poradkyně Paní Štanglerová  vše vysvětlila a poradila. Velice rychle jsem si na stravu zvykla. Už po týdnu jsem na sobě viděla výsledky. Byl to pro mě neuvěřitelně hřejivý pocit. Naučila jsem se dostatečně pít. Kila šla dolů a mé okolí si začalo všímat a chválit. I když jsem do toho šla jen kvůli sobě a své psychice, chvála mě opravdu motivovala.

Díky The 1:1 diet by Cambridge Weight Plan a paní Janě Štanglerové jsem si splnila sen a konečně za celý svůj život jsem si mohla dovolit upnuté šaty. Po 6 letech jsem mohla vytáhnout i své oblíbené kousky ze šatníku, které jsem si poctivě schovávala. Momentální váha je 69 kg bez syslích tváří a ještě jedu dál.

Určitě doporučuji všem, kteří nejsou spokojeni, protože mé sebevědomí se určitě vrátilo a už se neschovávám pod oblečení.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

/web/public/img/page/logo-233x233_2.jpg
Jana Štanglerová Výživová poradna Neratovice Výživová poradna Mělník Výživová poradna Brandýs nad Labem

Ráda Vám pomohu projít všemi kroky při Vaší cestě k vysněné váze i změně životního stylu. Předám mé vlastní zkušenosti s programem The 1:1 Diet a budu Vám oporou.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.