Praha 1, Opletalova 39 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 1
Otevírací hodiny
Po: 08:00 - 17:00
Út: 08:00 - 17:00
St: 08:00 - 17:00
Čt: 08:00 - 17:00
Pá: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ano

Praha 1, Opletalova 39

Výživová poradna Praha 1

Jana , 41 let

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan byla pro mě ta správná volba.
Jsem ráda, že jsem do tohoto programu šla a hlavně poznala skvělého poradce Marka, který přesně ví, co nabídnout, umí poradit a hlavně mě dodal to zdravé sebevědomí a díky němu jsem to zvládla a teď jsem se svojí váhou spokojená. Přiznám se, že jsem se trochu bála a raději jsem chtěla jít k ženě, ale nakonec jsem byla moc ráda, že jsem zvolila poradce Marka, je velmi milí, vždy mi poradil a hlavně mě motivoval a to mě dávalo sílu jít dál. Takže všem, kteří váhají, není nic jednoduššího, než to zkusit a pak už jen zvítězit.
Držím Vám všem palce✊👍😊

 

Alice Šimková

The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan byla pro mě správná volba v pravý čas. Spolu se zkušenou a empatickou poradkyní Pavlínou Císařovou z poradny Praha - Opletalka jsem zhubla kýžených 10 kg a cítím se báječně. Na paní Pavlu jsem se mohla kdykoliv obrátit, doslova v jakoukoliv denní či noční hodinu, a vždy mi byla nápomocna radou, zkušeností, povzbuzením či "jenom" vlídným slovem.

Slogan 1:1 skvěle vystihuje podstatu programu - 1 člověk a 1 zkušený poradce dovedou každého k vytčenému cíli.

Karolína T., 42 let

Program The 1:1 Diet mi změnil můj pohled na životní styl a urovnalo se mi stravování. Neříkám, že bych občas nezhřešila, ale vždycky se vrátím k tomu, co mě program naučil a jsem za to nesmírně ráda. Z původní velikosti XL či L mám teď S a hrozně se mi líbí, jak teď vypadám, (jsem žena a chci se líbit nejen sobě ale i ostatním), moje zákaznice si toho také všimly a fandí mi, rozhodně už se nikdy nechci vrátit do svých původních velikostí.

Díky programu The 1:1 Diet a mému poradci! 

Iveta K., 55 let

Tímto bych chtěla poděkovat jak mé poradkyni, tak celému Vašemu programu, jelikož jenom díky Vám všem se mi podařilo zhubnout 14 kg, které mě velmi tížily a stresovaly. V celém mém hubnoucím programu a zapálení mi byla moje poradkyně velkou oporou, vždy mě dokázala povzbudit a přidat pár hřejivých slov, které mě vždy tzv. „nakoply“ pokračovat dál a dál. Musím uznat, že i produkty byly velmi chutné, velký výběr, myslím, že každý si může z bohaté nabídky vybrat to, co mu nejlépe vyhovuje. Tuto dietu jsem doporučila i svým kamarádkám, a musím konstatovat, že se i jim velmi daří a úspěšně jdou kila dolů 😊 Ještě jednou děkuji za vysněnou postavu a návrat ztraceného sebevědomí 😊

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Pavlína Císařová Výživová poradna Praha 1

Myslím si, že jsem empatická. Proto věřím, že díky mé povaze a svému přístupu ke klientům budu lepší a dokonalejší poradkyní.

Marek Hoffmann Výživová poradna Praha 1

Rád bych vám předal své zkušenosti s programem The 1:1 Diet. Má motivace je samozřejmostí a věřím, že společnými silami to zvládneme a dotáhneme do úspěšného konce.

Martin Tichacek Výživová poradna Praha 1

The 1:1 Diet je komplexní výživový program s individuálním přístupem osobního poradce. Poznejte, jak vám jídelníček na míru může změnit život v mé poradně.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.