Praha 5, Ostrovského 3/253 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 5
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ano

Praha 5, Ostrovského 3/253

Výživová poradna Praha 5

Lucie Zuzová, 28 let, -21 kg

-21kg

Miluju jídlo! A jsem závislá na sladkém!  Moje oblíbená výmluva, „ještě nejsem tak hrozná, vždyť mám hezký obličej", tak to vykompenzuji jinak se začala postupem času vytrácet.  Jednoho dne jsem se na sebe podívala do zrcadla a říkala jsem si, hergot co je jinak? Vždyt já už ani nepoznávám svůj obličej na který jsem tak sázela. Byl jak podle kružnice. Hrozný! Tak že následovaly diety, sice jsem něco málo zhubla, ale zase zpátky nabrala.  Neúspěch a deprese jsem zajídala Milkou (tou dlouhou, netroškařím). Až mi jedna známá doporučila program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Říkala jsem si, že je to moje poslední šance před liposukcí.  Objednala jsem se na konzultaci, kde se mě ujala velmi příjemná poradkyně Markéta Lišková, která mi vše vysvětlila a vzbudila mou důvěru, že spolu to dáme dolů.  

Už po pár dnech moje pneumatika začala ztrácet na svém objemu a nejen ta. Centimetry šly dolů a váha také.  Ono to vážně funguje! Byla jsem odhodlaná to vydržet a ještě že jsem to udělala. Produkty jsou chutné a mají snadnou přípravu svoje chutě na sladké jsem vyřešila  Smoothie, do kterého jsem přimíchala Mix- a- mousse  a byl z toho chutný puding. Ze začátku jsem měla trošku hlad, ale kdo by také neměl s vytaženým žaludkem? A pak se vše ustálilo. Zhubla jsem 20 kilo a jsem opravdu Šťastná, že se zadařilo. The 1:1 Diet má  smysl, protože  funguje a jsou vidět výsledky. Ted už mám konečně váhu, kterou jsem měla na střední a cítím se dobře. Pozitivně reaguje i mé okolí, které se ptá, jak jsem to dokázala.

Změnilo mi to pohled na jídlo, že se stačí občas zamyslet nad tím co jím a nepřecpávám se. Neříkám, že občas nezhřeším, ale už vše s mírou a rozumem. Když se podívám na své staré fotky, tak vím jistě, že už nikdy nechci vypadat, tak, jak jsem vypadala.

Děkuji The 1:1 Diet za to že jste.   

Petr Kolář, 40 let, -34 kg

-34kg

Jmenuji se Petr Kolář, je mi 40 let a pracuji v IT. Nikdy jsem nebyl střízlík, ale ještě před 13 lety jsem docela dobře s váhou bojoval závodním tancováním. Když jsem s ním skončil, kila začala jít nahoru. Nejenom kvůli nedostatku pohybu, ale hlavně kvůli životosprávě – často jsem měl první jídlo až večer, přes den zvládl několik káv a večer se svlažil dvoulitrovkou Coca-Coly. S postupem času jsem se na sobě snažil pracovat a držel i mnoho diet, které ale vždy dříve či později končily únavou, špatnou náladou a následně jo-jo efektem.

Před pár měsíci mi jeden můj zákazník povyprávěl o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, pomocí kterého on sám zhubl 20 kg prý bez jakéhokoli pohybu. To mi začalo vrtat hlavou. Po posledních Vánocích mi váha ukázala daleko víc, než jsem čekal, a když mi usměvavá prodavačka v obchodu s nadměrným oblečením řekla, že mají zimní kabáty až do velikosti 8 XL s pasem 210 cm, rozhodl jsem se, že takhle skončit nechci a konečně jsem zavolal poradkyni Markétě Liškové.

Před první schůzkou jsem si naordinoval svou obvyklou dietu, takže jsem na ni přišel odhodlaný, ale dost hladový. To se od prvních jídel The 1:1 Diet otočilo, a nejen že jsem nebyl hladový, ale ani unavený. Všechna The 1:1 Diet jídla jsou moc dobrá a vtipné je, že jejich přípravou čítající pár vteřin šetřím čas v porovnáním s návštěvou hospod a ve finále šetřím i dost peněz :-) Konečně jsem se naučil jíst pravidelně, ráno během přípravy svačin dětem si vařím zeleninu k obědu. Když jdu na oběd s kolegy do restaurací, prakticky všude a pokaždé jsou ochotní i z hotovek poskládat nějaké maso se zeleninou a půlku mi dát do krabičky na odpolední svačinu. Super jsou The 1:1 Diet příchutě do vody, které se dají bez kalorií udělat sladké dle libosti. Začal jsem chodit pěšky do práce a občas i večer či o víkendu.

Motivují mě výsledky každotýdenních měření hmotnosti, tuku, svaloviny aj. s jasně viditelnými úspěchy. Aktuálně jsem v kroku 3, zhubnul jsem 34 kg, z toho 27 kg tuku, BMI jsem snížil pod 30 a z kategorie morbidní obezity jsem se propracoval do lehké nadváhy, tj. 94 kg. Cíle si stanovuji postupné a mým finálním cílem je shodit ještě 10 kg dolů. Útrobní tuk jsem snížil více než o polovinu, v pase zhubnul o 40 cm, dost jsem zhubnul v obličeji a dle pásku na hodinkách jsem ztratil na zápěstí 2 cm. Už se těším na pravidelnou prohlídku u praktické lékařky – další osoba, která ze mě bude v šoku. Samozřejmě se lépe cítím, přestal jsem chrápat a zrovna minulý týden mi jeden známý řekl, že o podobných fyzických proměnách doposud jen četl v reklamách. Velice děkuji za podporu poradkyni Markétě Liškové.

Pro pobavení mohu přidat, že před 14 dny jsem byl nakupovat kalhoty a až u pokladny se dozvěděl, že je na ně 80% sleva – no to se Vám ve velikosti 4 XL nestane… Druhá příhoda je trochu poučnější, před měsícem chtěli děti přesazovat květiny a potřebovali zeminu – došel jsem do obchodu pro 20 kg s krosnou na zádech a když jsem to doma sundal ze zad, dost se mi ulevilo. Nesl jsem jen polovinu toho, co jsem zhubl! Už se vejdu i to svých tanečních kostýmů a těším se, že za měsíc už to nebude tolik zásluhou elastické látky a kvalitních svů :-)

Petr Šilhan, 30 let, -68 kg

-68kg

Jmenuji se Petr Šilhán, chci se s Vámi podělit se svým příběhem.

Abych nejprve vše uvedl na pravou míru, když jsem do programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vstupoval, tak jedna z prvních věcí, které jsem své poradkyni Markétě řekl, bylo, že v žádném případě nikdy, nikde nechci zveřejňovat svoje fotky ani psát žádný příběh. Samozřejmě mi řekla, že to respektuje a pokud nechci, tak rozhodně nemusím.

To jsem byl ale na úplném začátku, kdy jsem bojoval sám se sebou na více frontách, jak po stránce fyzického stavu, respektive vzhledu, se kterým jsem nebyl spokojený a s nadváhou bojoval v podstatě od dětství, a ani po psychické stránce jsem na tom nebyl tenkrát úplně dobře. Nicméně jsem dospěl do stádia, kdy jsem si řekl, že musím začít něco dělat, protože jsem se motal v kruhu, ze kterého jsem neviděl cesty ven.

První co mě tenkrát napadlo, že začnu pracovat sám na sobě, posunu svoje hranice, někam, kam jsem nikdy nedosáhl a zároveň si sám sobě zkusím něco dokázat. Jestli se mi to povedlo, může posoudit každý sám, já mám jasno J.

 Když se ohlédnu zpět, tak poradkyně společně s The 1:1 Diet programem byl pro tuto situaci naprosto dokonalý nástroj.

Při vstupování do programu, jsem měl velké obavy, abych dokázal skloubit program se svým životním stylem. Hodně času trávím v práci, kde se pohybuju všude možně, takže složité přípravy jídel do krabiček, nebylo pro mne moc dobře realizovatelné, nicméně to jsem si vyzkoušel už v minulosti a dospěl k názoru, že tudy cesta opravdu nepovede.  

Naštěstí v tomhle ohledu je The 1:1 Diet program hodně přívětivý, jeho náročnost na přípravu je naprosto minimální a v tomhle ohledu je vhodný naprosto pro každého, takže již po prvním týdnu jsem měl super pocit z toho, že je to vlastně celé bez práce a vůbec mne to neobtěžuje.

Další věc, ze které jsem měl oprávněné obavy, byl strach z toho, že prostě ztratím motivaci a všechno to půjde někam, kam bych opravdu nechtěl (do háje :D). Ale po prvních pár týdnech a neuvěřitelných výsledcích, kterých jsem dosahoval, mi bylo jasné, že motivaci opravdu neztratím. Naopak s každým dalším týdnem a viditelným výsledkem jsem byl čím dál víc motivovaný. Dokonce v pozdějších fázích programu jsem připojil téměř každodenní aktivitu, ať už chůzi, nebo ve finále i běh. Strašně mě to celé bavilo a troufnu si říct, že jsem si to vlastně užil. Dodnes spousta lidí nechápe, co jsem za takovou chvíli dokázal. Abych nemluvil jenom sám o sobě, musím napsat pár řádků k samotnému programu.

Byť jsem tomu na začátku opravdu nevěřil, vydal jsem se cestou, že budu držet striktně to, co jsem podle programu měl, bez výjimky. Musím smeknout klobouk před tím, kdo tento program vymyslel. Opravdu jsem za celou dobu necítil hlad, samozřejmě, ze začátku chutě občas byly, lhal bych, kdybych řekl, že ne. Nicméně hlava fungovala, takže ústupek se nekonal a po pár týdnech jsem vlastně ani neměl chutě na nic jiného, protože mne tlačila motivace k výsledku. Příprava jídel je fakt jednoduchá, nastavil jsem si nějaký časový harmonogram, který jsem víceméně dodržoval, a po pár týdnech to šlo samo, hlad se dostavil přesně na čas, kdy jsem měl naplánované další jídlo. Vzhledem k tomu, že jsem měl celkem vysoké cíle, tak mi poradkyně při každé schůzce kladla na srdce, že nejdůležitější je pitný režim, samozřejmě pro někoho, kdo na to není zvyklý, dostat do sebe takovou hromadu vody, vůbec třeba v zimních měsících není tedy vůbec jednoduché.  O komfortu spojeným s pravidelnými a častými návštěvy toalet nemluvím, to je prostě a jednoduše obyčejná fyzika. Nicméně mi taky celkem rychle došlo, že ve vodě je v tuto chvíli ta síla. Snažil jsem se opravdu hodně a pravidelně pít. Začal jsem se řídit tím, že pokud nechodím pravidelně na záchod, tak je těch tekutin málo. Každému bych tedy doporučil, opravdu dbejte na ten pitný režim, není to komfortní, pro někoho to nemusí být ani příjemné ale rozhodně se Vám to odvděčí. Pak už jenom stačí nastavit si nějaký cíl, udělat si nějaký harmonogram, vybrat si produkty, které Vám budou chutnat. A jízda může odstartovat. Věřte mi, že se to dá, několikrát uslyšíte od okolí věty typu „ Já bych na to neměl vůli“ a podobné. Věřte mi, že o tom to ve finále ani tolik není, i když samozřejmě bez vůle to nejde, ale dostaví se motivace z výsledků, která Vás požene dál.

Kdo to dočetl až sem, si možná říká, co to má znamenat. Ten člověk jasně řekl, žádné fotky, žádný příběh. Jenomže utekl nějaký čas, já jsem si uvědomil, že dokážu, co budu chtít.

V tuhle chvíli cítím potřebu tento příběh napsat.

Opravdu mi tento program hrozně moc pomohl a provedl mě tou cestou natolik dobře, že si prostě zaslouží chvilku mého času. Někdo si dal práci s tím, aby to takhle nastavil, já si dám rád práci s tím, abych popsal své zkušenosti. Netvrdím, že je to pro každého, ale rozhodně je to opravdu dobrá cesta, která, funguje.

V neposlední řadě bych chtěl poděkovat své poradkyni Markétě Liškové, bez ní by to prostě nefungovalo. Dostal jsem strašně moc rad, předala mi opravdu hromadu zkušeností, až bych řekl nad rámec povinností. Takže velké díky Markéto.

Ivana Videcká, 43 let, -13 kg

-13kg

Naštěstí jsem jako malá hodně sportovala a tak se moje váha tak nějak držela. Nevypadala jsem sice jak úplná koule, ale jak jsem dospívala, začalo mě to trápit čím dál tím víc. Chtěla jsem vypadat jak moje kamarádky a vždy jsem jim záviděla, že můžou sníst cokoliv a pořád vypadají stejně.

Já se na sladké jen podívala, a už jsem měla snad kila nahoře.

Nejhorší na tom bylo, že já opravdu všechno sladké milovala. Ať už sušenky, čokolády, pečené buchty a koláče, sladké jídla jako buchtičky se šodo, kynuté knedlíky……

Byla jsem taková ta „věčná dietářka „ . Když jsem chtěla zhubnout, tak jsem skoro nic nejedla. Třeba jen jablko za den , nebo půlku rohlíku. Byla jsem z toho unavená, hladová a  protivná.  Pak když se mi to povedlo, tak jsem měla zas období pro změnu  obžerství. To jsem zfutrovala všechno co se dalo, co jsem doma našla a ještě si koupila.

Po narození syna jsem si říkala, uklidňovala se, že to je normální vypadat jako taková ta správná mamina od plotny, co se ráda nají. Ale vevnitř mě to pořád stejně trápilo, jak vypadám.

S manželem( loni jsme se brali) jsme spolu už 12 let, a vždy mě říkal , že mě miluje a líbím se mu taková, jaká jsem. Ale tím mě neuchlácholil. Já to měla v hlavě už nastavené tak ,že vypadám prostě hrozně. Celá tlustá, oplácaná, všechno se kvedlalo, celulitida jak prase. Chvílema jsem se dokázala při svých 162 cm vyjíst až na 85 kilo. Pak to zase shodit, a takhle to se mnou bylo stále dokola. Večery u televize jsme trávili věčným uzobáváním něčeho.

Vrcholem byly vánoce r.2017, kdy jsem čekala jak na smilování na 27.12, až otevřou můj oblíbený obchod a já tam naklušu pro nové větší džíny, abych vůbec měla v čem jít po Novém roce do práce.

To jsem si řekla a „dost holka“, musíš prostě najít něco osvědčeného na upravení váhy ,zhubnout, udržovat a hlavně si to přepnout v hlavě. Začít se i nějak hýbat, protože mám sedavé zaměstnání a to je taky peklo. Manžel našel díky své známé hubnoucí program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan, do kterého šel jako první , a já jsem řekla, že když na něm uvidím po 14ti dnech nějaké výsledky, že do toho půjdu také. Výsledky se dostavily a já už měla sjednanou první vstupní prohlídku. Doma jsem se už delší dobu raději nevážila, protože jsem věděla, že budu akorát na sebe naštvaná .

Byla jsem nervózní, když jsem zazvonila na dveře s nápisem The 1:1 Diet. Otevřela mi velmi sympatická , usměvavá a příjemná paní Markéta Lišková. Všechno to najednou ze mě spadlo, cítila jsem se v její přítomnosti dobře . A i když při děsivém pohledu paní Markéty, kdy jsem jí sdělila co všechno sním za den ( jen samé sladké)a že piju jen coca colu a kafe, tak i přesto jsem věděla, že to se mnou myslí dobře a dala mi velké odhodlání si dokázat, že to zvládnu. Představa, že budu JÁ pít jen vodu, pro mě byla šílená. Naštěstí i na to bylo od The 1:1 Diet řešení. Všechny produkty The 1:1 Diet už jen obalama vypadaly dobře a i tak chutnaly. Měla jsem na výběr ze spousty příchutí a možností.

Zvyknout si, že jím najednou pravidelně a nic mezi neujídám , bylo ze začátku hrozný a o vodě ani nemluvím. Ale postupně jsem si zvykla. Vidět na sobě výsledky bylo něco úžasného, protože jsem vůbec nehladověla, jedla jsem pravidelně a cítila jsem se prostě fajn. Změnila jsem úplně jídelníček, najednou jsem začala jíst i zeleninu ( což pro mě bylo taky nepředstavitelné), pila jsem vodu . No prostě komplet jiná osoba. V září loňského roku jsme měli svatbu a já si připadala v šatech jak hubená princezna. Měla jsem ze sebe obrovskou radost, že jsem to dokázala a vím, že jak jsem se stravovala předtím, už nikdy nechci.

Do The 1:1 Diet jsem vstupovala při své výšce 162 cm se 74 kg. Během 3-4 měsíců se mi podařilo díky této stravě, pravidelným kontrolám u paní Markéty,která mě vždy podpořila jít dál a dál, shodit 13 kg. Stále se udržuji, hlídám váhu a začala jsem se i pravidelně aktivně hýbat.

Musím říct, že mě to motivovalo, pozvedlo sebevědomí, najednou si kupuji velikost džínů 36 místo vel.42 a motto „ když se chce všechno jde „ platí na 100%.

Děkuji za to, že existuje The 1:1 Diet a za to, že jsem poznala skvělou, vždy usměvavou paní Markétu Liškovou, bez níž bych to nedokázala.

Miroslav Videcký, 39 let, -21 kg

-21kg

Korunu jsem tomu dal na vánoce 2017. Na připomínky mojí partnerky „Nežer, po vánocích nedopneš kalhoty“ jsem moc ohledy nebral. A tak jsem do nového roku 2018 vstoupil s váhou 121 kg. Uvědomil jsem si, že tento problém už musím opravdu řešit. Nejen, že přítelkyně měla opět pravdu a já si musel jít po Vánocích koupit nové kalhoty, (vlastně všechno oblečení), ale i při sebemenším pohybu jsem se potil (jako prase), zadýchával a funěl jak lokomotiva. Vysilovalo mě už jen si zavázat tkaničky. Při každém zavazování jsem si nedobrovolně musel zahrát na potápěče. Nádech, rychlý ponor, honem honem zavázat tkaničku, narovnat se a výdech.

Od jedné známé jsem se dozvěděl o existenci nějakého programu, který mi určitě pomůže. S obavami jsem si sjednal schůzku. Když jsem šel do The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan centra, tak jsem se opravdu styděl. Jsem tlusťoch!!! Dveře mi otevřela usměvavá a příjemná paní Markéta Lišková. Vysvětlila mi, jak tento program funguje a jak je důležité pravidelně jíst. Poté mě zvážila a pak mi nabídla poměrně veliký výběr produktů, které budu užívat. Také mi ukázala na grafu šílené hodnoty toho, co na první pohled není vůbec vidět, a to je viscerální tuk. O tom jsem ani nevěděl. Smekám před paní Liškovou, protože se mnou měla opravdu trpělivost, vše mi vysvětlila a dodala mi jistotu, že to zvládnu.

První týden to byl opravdu nezvyk. Hlad jsem díky produktům The 1:1 Diet neměl, ale musel jsem hodně pít. Na to jsem opravdu zvyklý nebyl. Výhodou bylo i to, že jídla, tedy produkty The 1:1 Diet, nejsou moc náročné na přípravu. Opravdu, moc času vám to nezabere. Takže i v pracovním procesu jde dodržovat pravidelnost jídel. Pak už to šlo jako po másle. Každou další schůzkou jsem zjišťoval své výsledky, za které jsem byl opravdu rád. Dokonce si mých výsledků všimla i má partnerka, která do The 1:1 Diet centra začala chodit také.

Začalo si všímat i okolí. Velkou radost mi dělalo i to, že jsem mohl kupovat menší a menší velikosti oblečení. Za 4 měsíce se mi podařilo s pomocí programu, změny životního stylu a za podpory mé poradkyně shodit 21 kg, tedy na váhu 100 kg a program jsem ukončil. Mám ale v plánu v roce 2019 (tedy opět po Vánocích) se do programu The 1:1 Diet a k paní Liškové opět vrátit, protože mým přáním je váha 95 kg.

Už teď ale vím, že to dokážu. A víte co? Já se těším.

Hana Fifková, 57 let, -10 kg

-10kg

Začal kolotoč předsevzetí, diet, hladovění a následných a dalších selhání. Zhubnout mi prostě nešlo. Časem jsem si pak byla tak protivná, že jsem nakonec váhu vyhodila, nemohla jsem se na to jednoduše koukat. Řekla jsem si, že už kila nebudu řešit. Nakonec – na prahu šedesátky by mi to už mohlo být jedno a stejně je to asi věkem, že nemůžu zhubnout. Před dvěma lety jsem začala dělat triatlon. Chtěla jsem si něco dokázat. Naučila jsem se plavat kraul, oprášila běžecké boty a koupila silniční kolo. Po roce tréninku jsem absolvovala první závody a zvládla jsem je. Ale pořád jsem s sebou tahala pneumatiku kolem pasu a svaly jsem měla zalité do tuku. Začala jsem hledat profesionální pomoc a našla jsem The 1:1 Diet by Cambridge weight Plan a paní Markétu Liškovou– moji poradkyni. Vstoupila jsem do programu The 1:1 Diet a rozhodla se na doporučení Markéty upravit stravování a doplnit ho o jídla a tyčinky The 1:1 Diet.

Po půl roce pod Markétiným vedením mám o deset kilo méně a v triatlonu jsem se zlepšila o dvacet minut. Líp se mi plave, líp se mi jezdí na kole a líp se mi běhá. Váhu teď držíme na stejné úrovni a jsme domluvené, že na další triatlonovou sezonu půjdeme ještě o kousek níž. Už se na to moc těším – fakt jsem si myslela, že už to nikdy nepůjde!!!

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Monika Burešová Výživová poradna Praha 5

Je důležité mít důvěru ve svého poradce, dobře sestavený plán, vyváženou a kvalitní stravu a podporu. To vše vám nabízím společně s programem The 1:1 Diet.

Markéta Lišková Výživová poradna Praha 5

Věřte mi, že můžete. A dokážete to, tak jako jsem to dokázala já. Dáte mi důvěru a vykročíme společně za vaším spokojenějším já?

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.