Praha 5, Seydlerova 3 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 5
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ano

Praha 5, Seydlerova 3

Výživová poradna Praha 5

Michaela Hrabová, 31 let, -15 kg

-15kg

 V létě 2018 jsem byla na dovolené v Egyptě. Po návratu jsme si s kamarádkami ukazovali fotky a najednou jsem si uvědomila, že fakt v plavkách vypadám hrozně. Začínala jsem mít potíže s dechem a fyzicky jsem nestíhala svému šestiletému synovi. Se svou výškou 150 cm jsem vážila 75kg, když jsem se rozhodla, že se sebou musím něco udělat. Brouzdala jsem po internetu a najednou na mě vyskočila reklama na The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zřejmě znamení.

Pročetla jsem příběhy a vybrala si svou poradkyni Ing. Viki Handrychovou. Společně jsme tenkrát zhubli 15 kg. Můj život v depresích se utápějící svobodné tlusté matky po rozchodu s přítelem začínal nabírat úplně nový směr. Dnes je to již tři roky, co téměř pravidelně Viki navštěvuji v poradně. Někdy volám SOS, že jsem přibrala. Přijdu, proběhne vážení a odcházím spokojená, že se mi jen přetvořil tuk ve svaly. Synovi jsem zdatným parťákem ve všech sportovních aktivitách. Má fyzičká i duševní proměna mi přivedla do cesty znova lásku a já se cítím báječně. V životě je vždy vše, jak má být a já bych dnes neměnila. Prostě jsem si tím strastiplným obdobím musela projít, abych se nyní cítila tak spokojená. Rozhodnout se pro změnu, je první a nejdůležitější krok!

Určitě všem, kteří mají potíže s nadváhou program The 1:1 Diet doporučuji a nejlepším průvodcem ke změně životního stylu mi byla Viki. Je mou chápavou podporou a vždy najde nějakou radu nebo trik, kterou mě motivuje pracovat na sobě i přes nějaké to škobrtnutí dál.

Barbora Jiříková, -30 kg

-30kg

S The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem začala na jaře 2017. Vážila jsem 92 kg a velikost 44 – 46. V té době už jsem zkusila kde co. Shodila jsem vždy 2-3 kg a pak jsem ztratila motivaci. Když jsem viděla, jak zhubl náš pan veterinář a manželka bývalého spolužáka,  našla jsem si poradkyni Ing. Viki Handrychovou. Ta rozvrhla můj jídelníček a já věděla, že tohle půjde. Cestou domů jsem si nakoupila zmrzlinu, čokoládu, sušenky a doma splácala všechno co mi tak chutnalo a druhý den jsem začala.

Kila ze mě doslova padala! Začala jsem se cítit lépe, zmizel hlad, chutě, bolest hlavy, únava, špatná nálada. Překypovala jsem energií, dobrou náladou a radostí. Viki byla vždy po ruce, usměvavá, připravená poradit, neustále motivující a chválící. Nemohla jsem si vybrat líp. I okolí si začalo všímat změny. Začala jsem si kupovat nové oblečení do té doby nemyslitelných velikostí, a i moderní odvážnější kousky. Začala jsem s chutí sportovat.  Poznala nové lidi, nová přátelství. Známí mě nepoznávali, rodina podporovala, začala jsem se cítit úplně jinak. Sebevědomě.

Je to již více než 4 roky.

Roky jsem si přála nové pracovní místo, ale vzhledem ke své váze a nulovému sebevědomí jsem se ani neodvážila se přihlásit do konkurzu. Už přes dva roky pracuji na svém vysněném místě! Partner na mě po 20 letech začal žárlit, náš vztah se oživil a posunul k lepšímu. Děkuji programu The 1:1 Diet a ještě více své nej poradkyni Viki, ke které se dodnes jezdím občas zvážit nebo pro nějaký ten produkt.

Veronika a Richard Nachbaurovi, -33 kg

S manželem jsem v posledních pár letech hodně přibrali. V dubnu  letošního roku jsme dohromady vážili přes 212 kg. Několik měsíců jsme se odhodlávali k redukční dietě. Vždy jsme začínali od pondělí, ale ...  Léto za dveřmi a s ním dovolená. Představa, že se s našimi postavami objevíme na pláži byla otřesná. 

Manžel se dozvěděl o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a rozhodli jsme se ji zkusit.  První schůzka s naší poradkyní měla být informativní, že se rozmyslíme. Výsledky měření na speciálním přístroji InBody u Viki však jasně ukázali, že není co rozmýšlet. Za hodinu a půl jsme odcházeli s nastaveným programem a plnými taškami produktů. První dny byly těžké. Žádné pečivo, žádné oříšky, žádné večerní popíjení vínečka… Po prvních dvou týdnech jsme si zvykli a přesně dodržovali nastavený program. Každou návštěvu nás Viki motivovala pochvalou k dalším úspěchům. 

Po krátké době máme dohromady dole 33 kg. Už se nebojíme na sebe podívat do zrcadla. A těšíme se na dovolenou. Pořídili jsme si nové plavky a nemusíme se stydět v nich vyjít na pláž. Ale hlavní benefit se ukázal manželovi na krevních testech! Všechny hodnoty se krásně upravily a nehrozí mu již problémy při lékařské pracovní prohlídce. A já spím po dlouhých měsících bez tabletek na spaní! 

Teď nás čeká nejtěžší část programu. Přechod na běžný jídelníček bez pomoci produktů a váhu si udržet. Věřím však, že s laskavou podporou Viki to dokážeme. Budeme prý pod jejím dozorem ještě dlouho a doufám, že naše obézní těla budou navždy minulostí.