Praha 8, Střelničná 1 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Praha 8
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Praha 8, Střelničná 1

Výživová poradna Praha 8

Hana Vrbová, 68 let, -9 kg

Nepatřím mezi mladé dívky, kterým jde hubnutí snáz, ale k ženám 65+. Dietám jsem nevěřila, ale řekla jsem si, že tentokrát něco vyzkouším, a navázala jsem kontakt s paní Ing. Markétou Vránovou, která je poradkyní The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan programu. Její přístup byl velmi profesionální. Vzhledem k mým určitým diagnosám navázala kontakt s odborníky v IKEM, aby se ujistila, že mi celý The 1:1 Diet program bude vyhovovat. Rozhodla se, že začneme krokem, kterým běžně celý program končí a lékař jí to potvrdil. Během 4 měsíců jsem pomocí programu The 1:1 Diet a za podpory paní Markéty zhubla 9 kg na cílovou hmotnost, kterou jsem si stanovila – 65 kg. Ani jsem nemusela dojít k nejstriktnějšímu Kroku 1, skončila jsem u Kroku 3. Došlo opravdu pouze k úbytku tuků, množství svalové hmoty zůstalo nezměněno.
Pokud se týká produktů The 1:1 Diet, chutnal mi shake a každé ráno jsem se na něj těšila. Cítím se dobře, a jsem v dobré kondici.  Velice děkuji paní inženýrce za její lidský přístup a dokonalé profesionální vedení.

 

Michaela Nováková

Jsem bývalá profesionální tanečnice a v současné době působím jako trenérka sportovního tance a lektorka skupinových lekcí pro ženy. Také jsem se zúčastnila televizního pořadu Stardance, kde jsme trénovali denně po dobu 5 měsíců. Tím, že pohyb je má práce, tak se musím cítit dobře a hlavně lehce, ale musím mít energii. V těchto případech mi moc pomáhají výrobky The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Díky nim nemám hlad, necítím se těžce, mohu se hýbat, ale také být v klidu, že nepřibírám, když nemám čas myslet, a připravovat si zdravé, lehké jídlo po celý den.
S paní Ing. Markétou Vránovou je výborná a profesionální spolupráce. Vždy jsme společně vše probraly a vytvořily ten nejlepší a nejvhodnější plán. Jak v případě udržování váhy nebo když bylo třeba něco shodit. Jako velké pozitivum byla pro mě komunikace s paní Vránovu a možnost naplánování schůzek a celková pravidelnost. 

Olga Lupová

O programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, tak jsem si řekla, že do toho také půjdu. Na stránkách společnosti The 1:1 Diet jsem si našla výživovou poradkyni Ing. Markétu Vránovou, napsala jí a ona se mi velice brzy ozvala a objednala mě na první konzultaci. Po zvážení byly mé výsledky katastrofální. Domů jsem si odvezla produkty The 1:1 Diet, spoustu cenných rad a má cesta k vysněné váze začala. Den D začal v pohodě a bez problémů. Jídlo mi chutnalo, jen díky mému předchozímu špatnému stravování jsem měla problém tu spoustu jídla sníst. A vůbec nemluvím o tom, že jsem měla vypít 3 litry vody, ale den po dni se to zlepšovalo.
Chtěla bych také zmínit, že jsem vyzkoušela spoustu výživových poradců a bohužel s žádným výsledkem. U programu The 1:1 Diet jsem viděla první výsledky již po deseti dnech, byla jsem strašně nadšená. Díky programu The 1:1 Diet Plan a své skvělé výživové poradkyni mám více elánu, naučila jsem se pravidelně a zdravě stravovat, dodržovat pitný režim a hlavně se můžu opět naplno věnovat všemu, co mne baví.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Ing. Markéta Vránová Výživová poradna Praha 8

Moje pozitivní práce mě velmi baví, ráda poslouchám životní příběhy klientů a pomáhám jim na cestě k jejich vysněné váze. A ráda pomůžu i vám.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.