Tišnov, náměstí Komenského 124 - Výživová poradna | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Tišnov
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje:

InBody

Platba kartou: Ne

Tišnov, náměstí Komenského 124

Výživová poradna Tišnov

Petra Duchoňová, 32 let, -28 kg

-28kg

Jmenuji se Petra Duchoňová. Je mi 32 let a od porodu syna (což je už 13 let!) stale bojuji s velkou nadváhou.

Po spoustě různých diet, co jsem zkoušela, následoval vždy neúspěch, zklamání a další kila nahoru. Byla jsem pořád protivná, bez nálady a útěchu jsem hledala zase v jídle …ještě, že mám tak tolerantního manžela. Pak jsme ale otevřeli půjčovnu bagrů a já jsem potřebovala spoustu energie i pro rozvoj našeho podnikání. Shodou náhod jsem právě tehdy potkala starou známou, kterou jsem vůbec nemohla poznat. Prozradila mi, že za to může The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan program a tak mi to vychválila, že jsem si vyhledala stránky. 

Obrátila jsem se na úžasnou paní doktorku Soňu Semrádovou. Ta mi vše vysvětlila, udělala mi analýzu těla na přístroji InBody a při té příležitosti mi naměřila strašných 104 kilo! Takové číslo jsem už nikdy na váze vidět nechtěla, takže jsem se okamžitě rozhodla do toho jít. Bála jsem se jen, jak to budu zvládat s produkty – ale byly překvapivě chutné! Navíc jejich příprava nedala žádnou práci, což pro mě bylo při mém vytížení moc důležité. Díky tomu jsem se naučila I jíst pravidelně a dnes už si to jinak ani nedovedu představit. První týden byl samozřejmě náročný, ale když jsem došla po čtrnácti dnech na konzultaci a zjistila, jak šla kila dolů, byla jsem úplně bez sebe.

Teď po pár měsících mám 28 kilo dole, jsem plná energie a připadám si mladší nejmíň o 10 let! Všichni kolem mě obdivují, že jsem to dokázala a já všem jen doporučuji The 1:1 Diet program, který to umožnil.

Je to cesta k novému zdravému životnímu stylu, kterou je radost projít. Jsem šťastná a moc děkuji paní doktorko Semrádová.

Vendula Valentová, 43 let, -20 kg

-20kg

Přišla jsem o 20 kilo a bylo to jednoduché …

No, bylo to jednoduché, ale až v ten moment, kdy jsem začala, a tím myslím, že jsem opravdu začala. Těch ZAČÁTKŮ totiž bylo v minulosti několik a tak, jak začaly, také brzy skončily. Jediné, co jsem dělala vždycky, bylo pravidelné cvičení, ale samo o sobě to nijak nepomáhalo. Tou poslední kapkou, kdy pohár přetekl a já si řekla: TAK S TÍM MUSÍM NĚCO UDĚLAT, byla fotografie na dovolené v dubnu 2019. Dcera mé kamarádky mě vyfotila na mole u moře, fotku nasdílela na sociální síti a já po shlédnutí té fotky doslova oněměla. Proč mi nikdo neřekl, že vypadám jak slon?

Po návratu z dovolené jsem si vyhledala jako možné řešení The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a vybrala si paní doktorku Semrádovou. 30.4. proběhla schůzka, po vstupní konzultaci jsem odešla s „nákupem“ produktů doporučených jídel a od 1.5. striktně najela na program se svými 88 kily. Šla jsem do toho naplno! Ano, první tři, čtyři dny to byl šok. Ale po týdnu jsem se cítila fajn, po dvou týdnech jsem natáhla přes zadek kalhoty, které předtím zůstaly na „půl žerdi“ a to bylo nakopnutí.

Pak první kontrola po dvou týdnech u paní doktorky a 3 kila dole. To byl šok. Zjištění, že to jde. Následující každá návštěva byla doslova nalitím sil do žil. Vidět úbytky na váze při měření na InBody, vidět to na těle, sledovat reakce okolí, obléknout kalhoty, které sjedou ke kolenům přes zapnutý zip... … prostě skvělé. Takže, takhle to pak bylo jednoduché. Chtělo to se zdravě naštvat a jít do toho.

Když dnes potkávám známé a žasnou nad tou změnou, tak ze sebe mám radost. Je to můj osobní úspěch a jsem za něj na sebe pyšná s váhou kolem 66 kilo na 169 cm.

Ladislava Grošková, 57 let, -57 kg

-57kg

Moje problémy s váhou začaly pomalu a nenápadně už v mládí, kdy mi po narození druhého dítěte zůstalo navíc téměř 30 kilogramů. Váha se tehdy zastavila na neuvěřitelných 93 kilech. Starosti, práce, výchova a péče o děti mi nedovolovaly najít si více času pro sebe a začít to řešit. Pomalu jsem si na tento stav začala zvykat. Několik let jsem váhu držela těsně pod 100 kilo, pak ale přišla osudová rána, kdy můj manžel onemocněl rakovinou. Tento obrovský stres jsem samozřejmě zajídala. Abych psychicky zvládla péči o těžce nemocného manžela, začala jsem užívat antidepresiva a dílo bylo dokonáno. Během necelých tří let jsem přibrala 17 kilogramů. Celou situaci jsem se po smrti manžela rozhodla radikálně řešit a s obezitou jsem začala bojovat.
Největší inspirací byly moje děti. O programu The 1:1 Diet jsem se dověděla od svého syna. Ten  jej už několik měsíců dodržoval – a s úžasným výsledkem. Nadchl taky dceru, která po třech dětech měla co napravovat. Tehdy jsem si řekla, že se přece nenechám zahanbit a zvládnu to taky.
U paní doktorky Semrádové mě syn objednal na první konzultaci 9. 6. 2015. Byla jsem nervózní, ale nemohla jsem se dočkat. Po důkladně konzultaci a měření na přístroji InBody, kdy přesná váha ukázala počáteční stav 120 kilogramů, jsem sice byla zdrcená, ale zároveň ještě více odhodlaná zabojovat. Trvalo to téměř 14 dnů než si moje tělo zvyklo na změnu ve stravování. To bylo snad největší úskalí, které jsem vnímala. Po těchto nejtěžších 14 dnech to jako mávnutím kouzelného proutku přestal být boj sama se sebou a naopak to začala být zábava. Nesmírně snadná příprava pokrmů a rychlý úbytek na váze každý den způsobovaly, že jsem byla i psychicky v pohodě. Každé ráno jsem se těšila na vážení, které jsem si zapisovala, a strašně jsem se radovala. Každý den malá výhra nad sebou i kily.
Po osmi měsících ta chvíle přišla. V únoru, na pravidelné kontrole u paní doktorky Semrádové, váha ukázala moji na počátku plánovanou cílovou hodnotu – tedy 68 kilogramů. Už stál tedy přede mnou poslední úkol, postupný přechod k pestrému a vyváženému jídelníčku. Díky perfektním informacím, které jsem od své milé paní poradkyně dostala, jsem docela v pohodě i tento úkol zvládla. S váhou jsem se definitivně zastavila na 63 kilech. Tedy rozdíl oproti počáteční váze a dnešní je neskutečných, ale nádherných 57 kilogramů. Nový životní styl, možnost bez námahy a problémů si zasportovat a obléknout si to, co se mi líbí, je ta nejsladší odměna.
Moc bych si přála, aby můj příběh inspiroval a pomohl k rozhodnutí i dalším lidem, kteří zatím váhají a pochybují, zda je to vůbec možné dokázat. Věřte mi, s programem The 1:1 Diet to lze bez větších problémů. Jsem skutečná a hlavně jsem opět šťastná a sebevědomá

Silvie Rybníčková, 44 let, -30 kg

-30kg

Nikdy v mladším věku jsem problémy s váhou neměla. Při své výšce 172 cm jsem vážila 59 kg, což mi, jako mladé slečně připadalo hrozně moc. To jsem ale ještě netušila, kam až může moje tělo „dorůst“ J ve věku pozdějším. Co bych teď za těch 59kg dala!
Po dvou dětech a rozvodu, kdy se mi vše nějak zbořilo, jsem se uchýlila řešit jak úspěchy, tak neúspěchy jídlem. K úspěchu přece patří oslava s jídlem a pitím….Když se mi něco nedařilo, opět jídlo, ale spíš jako „zalepení“ špatné nálady.
Jak  mi ta kila pomaloučku přibývala, ani jsem si nevšimla, že tloustnu. To si člověk koupí větší oblečení , povolí pásek … a najednou zjistí, že kolena bolí, na vysoký krevní tlak má předepsané léky a ještě více upadá do depresí z toho , že si nemůže koupit na oblečení to, co  by chtěl, ale jen to, do čeho se vejde.
Při svých 110 kilech jsem si připadala jako slon v porcelánu. Mým životem je chov a výcvik koní, ale s takovou váhou jsem místo ježdění pracovala s koňmi pouze ze země.
Když jsem si vychovala svoje hříbě v dospělého koně, nastal čas, kdy bylo potřeba koně obsednout. Moje trenérka se ptala, kdo na tom koni bude jezdit a já smutně prohlásila, že jsem chtěla já, ale že bych musela shodit těch 30 kilo co mám navíc…..
Ona se jen tak podívala a řekla: „tak to máš o čem přemýšlet!“ No... a tak jsem začala.
Hledala jsem na internetu a našla program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Domluvila jsem si konzultaci s paní poradkyní Pavlou. Po mé první návštěvě a zvážení jsem došla k názoru, že do toho jdu s plným nasazením.
Jsem ráda za toto rozhodnutí, protože už po 4 měsících mě lidé, kteří mě znají, skoro nepoznávali. Začala jsem si připadat hezčí a moje sebevědomí rostlo. Tím, že se mi postupně podařilo shodit potřebná kila, zlepšil se i můj zdravotní stav. Prášku na tlak beru už jen polovinu, kolena přestala otékat a bolet.
Ale co víc! Opravdu se mi splnil můj sen a zase můžu vidět svět z koňského hřbetu! A ten nezapomenutelný pocit usednout na mladého koně jako první, ten se popsat nedá! To bude zážitek do konce života…
Tímto bych chtěla poděkovat společnosti The 1:1 Diet, jejíž hubnoucí program je výborně propracovaný a dá se aplikovat do každodenního života. Pevná vůle, odborné vedení, citlivá podpora mojí paní poradkyně a pomoc mé rodiny mi opět vrátily chuť a elán do života s tělem, za které se nemusím stydět.
Všem, kteří mi s hubnutím pomáhali, patří mé velké………děkuji.
Silvie R.

Kontaktní formulář

Vyplňte vaše kontaktní údaje a budeme vás kontaktovat.

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Nepodařilo se odeslat formulář.

Poradci v poradně

Pavla Hes Výživová poradna Tišnov Výživová poradna Velké Meziříčí

Nebylo to vždy lehké, ale jsem moc ráda, že jsem tuto zkušenost získala a těší mě, že ji mohu úspěšně předávat dál svým klientkám jako certifikovaná poradkyně programu The 1:1 Diet.

MUDr. Soňa Semrádová Výživová poradna Brno-město Výživová poradna Tišnov Výživová poradna Brno

Mým zájmem je vaše spokojenost s výsledky i jejich dlouhodobé udržování. Nabízím individuální přístup opírající se o mnohaleté zkušenosti s redukcí váhy a znalosti medicíny a psychologie.

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Hledáte Cambridge Weight Plan?

Jste tu správně.

S hrdostí vám představujeme naši novou značku The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan.

The 1:1 Diet

Rádi vám představíme všechny naše novinky.

Náš osobní výživový poradce vás celým programem provede a představí vám jak naše chutné produkty, tak i propracovaný výživový plán šitý každému na míru.

#SpoluKilaDolu

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.