-27kg

Miluška Palečková, 35 let

Zdravím všechny moje čtenáře. Zamyslím se….jak se mi změnil život při programu Cambridge ? Asi se nebudu, ani nechci chválit nad ztracenými kily, protože je to asi samozřejmostí v tomto programu, ale chci se pochlubit ostatními změnami: změnou stravovacích návyků, ukázkovým laboratorním vyšetřením, zlepšením příznaků mé vzácné nemoci a určitě zlepšení lupénky. ALE největším úspěchem je narození mého krásného a zdravého syna Ondráška. A proč bych měla eventuálně vyhrát tuto soutěž? Asi nechci ani vyhrát, ale chci se podělit o zážitky a třeba i někoho motivovat, že to jde, když se chce. Ale teď se zamyslím daleko víc a půjdu do mé minulosti, aby každý pochopil….

Žila byla… 

Kdysi dávno před 35ti lety se narodila krásná, zdravá holčička a nic nenasvědčovalo tomu, jaký jednou bude mít těžký a složitý život. Doslova a do písmene obrovské životní zkoušky. V 5ti letech jsem měla ošklivou angínu a krátce po této nemoci se objevila kožní nemoc známá jako lupénka. Kdybych tenkrát tušila, jak mi změní život, asi bych se chovala jinak, ale kdyby, nemá smysl psát. Najednou jsem byla vůči všem „jiná“. Děti v mém věku se mi smály, ukazovaly si na mně a mnohdy i štítily…..a proč? Asi jim nikdy nikdo nevysvětlil, nikdo jim neřekl, co to je lupénka, i učitelkám i mým rodičům nedocházelo, jak začínám psychicky trpět. 

Tak jsem se začala uzavírat do sebe, sebevědomí na bodu mrazu, začala jsem se stranit a vyhýbat lidem. Nedokázala jsem sama v sobě jinak reagovat. A hlavně jsem byla dítě a taky jsem pořádně všechno nechápala. Najednou mi bylo 15 a já měla za největší kámošku lednici. Jídlem jsem řešila svoje psychické problémy, ale to jsem opravdu netušila, že mně to vlastně uspokojuje. Takže nejen, že jsem byla „jiná“, ale ještě ke všemu tlustá J Co myslíte, že to udělá s puberťačkou? 

Vztek, nechápavost, otázky tipu proč zrovna jáááá??? Extrémní stydlivost a sebevědomí minus 200 % a neustále jsem poslouchala od rodičů nadávky, že jsem tlustá. Nikdo mně neposlal k psychologovi, nikdo mně nechápal, byla jsem na to „sama“ a HLAVNĚ jsem se o tom styděla mluvit. Proto jsem možná vystudovala zdrávku. Chtěla jsem pomáhat. 

První pokusy zhubnout 

Když mi bylo 20-22 let, nějaké pokusy o hubnutí proběhly, klasika Adipex a různé reklamní blafy anebo jsem nejedla vůbec. Ano pomohlo to, ale pak JOJO efekt a bylo vymalováno. Pak proběhnul můj první vážný 5ti letý vztah, vyklouznutí z rodinného hnízda a já šla do světa a najednou mi bylo 27. 

Váha hrozná a jednoho dne jsem při cestě do práce skončila v nemocnici. Přestala jsem mluvit, chodit, polykat….hrůza, nepřeji nikomu. Po týdnu byla diagnóza na světě – porucha nervosvalového přenosu nebo-li myastenia gravis. BUCH !!! Další nemoc podmíněná stresem a imunitou. Nebudu to rozmazávat, dostala jsem se hrobníkovi z lopaty a to doslova. Dostala jsem druhou šanci na život a můj žebříček hodnot byl najednou úplně někde jinde. 

Rozešla jsem se s přítelem, který byl důvodem mého stresu a začala na sobě makat. Po roce jsem se vrátila do práce o 20 kilo lehčí, ale bohužel mi pro zhoršení museli nasadit hormonální léčbu a BYLO. 

Kilíčka šla nahoru a to docela hodně rychle, byla jsem oteklá a nateklá jak měsíc a 30 kilo bylo nahoře. Co se dalo dělat, ale žila jsem!!! Pak jsem potkala dalšího chlapa, se kterým jsem byla 4 roky a tak nějak jsem prostě žila, bavila se, jedla a jednou jsem si řekla DOST! 

Nový začátek 

Našla jsem si OB kliniku na netu a tam se dozvěděla o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Zároveň jsem poslala k vodě dalšího chlapa…měl marihuanu raději než mně, takže jsem skončila u paní Viktorie Handrychové, fajn ženské a já začala žít. Tenkrát to bylo tuším 20 kg dolu a já chtěla pokračovat po létě, ale jak to tak bývá….s novým přítelem jsme si dovezli z dovolené v bříšku miminko. 

Myslím si, že kdybych nezhubla, tak ani žádné miminko nebude!!! Den předtím jsem byla u paní Viktorie a za 2 dny jsem jí šla produkty vrátit. Byla jsem z toho moc překvapená, ale bylo to jasné. Žádný stres, pročištěná po The 1:1 Diet programu, líbila jsem se sama sobě, pacienti mně milovali, byla jsem prostě šťastná. Nosila jsem oblečení jaké jsem chtěla a HLAVNĚ mi bylo naprosto jedno, co si o mně lidi myslí!!!! 

Asi se divíte, proč ještě nepadla nějaká hodnota kg, ale jednak si to nijak extra nepamatuju a jednak je to pro mě nepodstatné. Takže jsem se s paní Viki na nějaký čas rozloučila a šla si užívat čas příchodu miminka. I přes moje nemoci jsem zvládla všechno dobře, dokonce jsem do poslední chvíle chodila do práce, ale to víte….papáníčko, chutě, mňam mňam a doslova a do písmene v den porodu byla váha 136 kg tuším a mohu za sebe říct, že den po porodu už jsem chtěla kontaktovat Viki, abych mohla začít, ale musela jsem 3 měsíce počkat. 

Myslím, že jsem opět začala někdy v červnu 2018, byla jsem na program úplně nažhavená, chtěla jsem se dostat zatím tam, kde jsem skončila před porodem a to se mi do teď povedlo a dokonce jsem už dávno dál a jsem kousek od dvouciferného čísla. Za ten rok se mi vrátilo zpátky alespoň ten kousek sebevědomí, laborka krásná, bojuju se všemi nemocemi dál. I když bohužel cíl je daleko, snažím se. 

Kdybych nebyla tak pozitivně naladěný člověk, možná už bych to dávno vzdala, ale Viktorie to muže potvrdit, několikrát jsem musela přerušovat ze zdravotních důvodu, antibiotika, různé nové léky na moje nemoci atd. atd. Takže pomalinku se sunu k cíli, možná tam nedorazím, ale ráda bych. Záleží na mém těle a hlavně mých kamarádech diagnózách, co jsou součástí mého já. Díky The 1:1 Diet jsem si uvědomila, že jsem závislá na jídle – respektive stres řeším jídlem, proto jsem podstoupila i kineziologii na radu paní Viktorie. Docela zajímavé, co se člověk o svém „já“ dozví. 

Jedu dál 

V tuto chvíli jím pouze porkovou polívku a naturální kaše, zbytek mi už prostě nechutná. Jako odměnu si dávám bublinkovou vodu s příchutí melounu a je to príma. Snažím se jíst, tak jak se má, jsem pod stálým dohledem mé poradkyně, ale samozřejmě každý občas hřeší. A kdo ne, tak lže anebo je to blázen :-D Myslím si, že nic se nemá v životě přehánět, ale hlavně všechno řešit selským rozumem a hlavou. 

Před rokem jsem měla velikost 54 – možná i víc, dneska jsem na 44! Tak asi dobrý výsledek, co myslíte? Možná třeba ne? Nevím, ale pro mě ANO a to je důležité!!! Už mně nezajímá, co si myslí okolí. Nejlepší na tom všem je, že jsem musela prodat svůj šatník, abych měla na nový. Při rodičovské peníze nejsou, ale to ví každý. A ohromě mě pobavilo, že moje velké oblečení bylo některým ženám 

malé! Ted je to prima, nosím si co chci a je mi mooooc fajn. Já nikoho nesoudím, jak vypadá, protože je to každého věc, každého vůle a každého přístup. Důležitější je, že jsou lidi spokojení. 

Nebylo pro mě lehké všechno takhle psát a jít s kůži na trh, to mi věřte, ale třeba jeden nebo dva lidi se zamyslí nad svým chováním vůči jiným nebo i sám sobě, nebo někdo se zamyslí nad tím, že se někdo někomu posmíval nebo říkal o něm hrozné věci, protože i obezita muže být a JE nemoc, ať je to z toho nebo z tamtoho důvodu. Možná kdyby si to přečetli někteří moji kamarádi z dětství, tak se chytnou za nos, jak dokázali zkazit celý život jednou jedinou větou člověku, který za to vlastně ani nemohl. Takhle bych se mohla zamýšlet X hodin! A mohla bych psát a psát, ale to by nikoho nebavilo. A se nehodlám litovat! Já jedu dál, aby můj syn měl šťastné dětství, maminku i rodinu! 

Ze srdce děkuji za mou životní proměnu a pomoc 

TAKŽE děkuji za The 1:1 Diet, děkuji za paní ING. Viktorii Handrychovou. Musím i zmínit paní Sabinu Čadkovou, která chvíli pracovala u Viktorie. Všem držím v životě palce, protože život JE BOJ !!! A já si ho krutě vybojovala! 

A malý vzkaz pro lidi, co soudí ostatní podle vzhledu: NIKDY NEVÍTE, KDY ONEMOCNÍTE A NASADÍ VÁM HORMONY. Já Vás taky pak nebudu soudit, jak vypadáte. 

Jen na závěr, měli jste čest s mojí maličkostí, jmenuji se Miluška, je mi 35 let, jsem zdravotní sestra, pracuji v jedné pražské nemocnici 10 let a pocházím z Vysočiny. Nejsem sladká a nikdy jsem na sladké nebyla, jsem masová a na The 1:1 Diet J

 

 

Klient

Jméno: Miluška Palečková
Věk: 35
Váha na začátku: 114kg
Aktuální váha: 87kg
Zhubl/a: -27kg
Poradce: Ing. Viktorie Ovesná

Poradce

Ing. Viktorie Ovesná
Karlovy Vary
Praha 5

Další příběhy

Kristýna Kotásková,
30 let
-20kg
Alexandra Jeřábková,
43 let
-16kg
Anna Polcarová,
52 let
-30kg
Martin Virt,
28 let
-60kg
Jana Čechová,
48 let
-10kg
Jana Roštínská,
39 let
-18kg
Jaroslava Riantová,
42 let
-21kg
Marie Fričová,
38 let
-7kg
Jana Sochorová,
41 let
-45kg
Dora Joukalová,
35 let
-20kg
Vladimíra Chudá,
43 let
-17kg
Lenka Coufalová,
38 let
-20kg
Kristýna Pavlíková,
20 let
-9kg
Lucie Držíková,
44 let
-23kg
Hana Hondlová,
43 let
-9kg
Denisa Barabášová,
44 let
-13kg
Josef Pavlas,
36 let
-35kg
Andrea Šímová,
36 let
-50kg
Martina Zdrubecká,
46 let
-12kg
Daniela Slezáková,
22 let
-26kg
Zdeněk Janovský,
43 let
-20kg
Ivana Bílá,
57 let
-25kg
Marie Teršová,
56 let
-35kg
Petra Haraštová,
23 let
-20kg
Ladislava Masaryková,
44 let
-50kg
Hynek Hejda,
48 let
-42kg
Václav Čermák,
64 let
-20kg
Iveta Paličková,
51 let
-21kg
Blanka Sklářová,
34 let
-35kg
Veronika Effenbergerová,
37 let
-35kg
Pavel Laštůvka,
46 let
-55kg
Martina Rybnikářová,
39 let
-32kg
Michaela Hrabová,
31 let
-15kg
Miriam Jantošová,
53 let
-25kg
Monika Kulíková,
47 let
-5kg
Michaela Kohoutová,
46 let
-34kg
Petr Valášek,
41 let
-25kg
Gabriela Vavírková,
51 let
-26kg
Lucie Zajícová,
30 let
-15kg
Dominika Brabcová,
29 let
-30kg
Jitka Ivanovová,
47 let
-66kg
Petra Duchoňová,
32 let
-28kg
Vendula Valentová,
43 let
-20kg
Nikol Kahlenová,
31 let
-30kg
Adéla Půhonová,
19 let
-20kg
Michal Tošovský,
32 let
-26kg
Petra Šikutová,
41 let
-26kg
Šimon Pečenka,
44 let
-25kg
Zuzana Postlerová,
60 let
-9kg
Radka Lážková,
47 let
-20kg
Kristýna Barešová,
23 let
-16kg
Lucie Černá,
23 let
-67kg
Renata Matějíčková,
45 let
-25kg
Jarmila Klvačová,
45 let
-17kg
Dagmar Bednařová,
42 let
-45kg
Marcel Bystřický,
47 let
-55kg
Romana Doležalová,
51 let
-25kg
Alexandra Doležalová,
25 let
-27kg
Lucie Lukavcová,
36 let
-25kg
Tereza Marková,
29 let
-12kg
Olga Havle,
38 let
-22kg
Zuzana Glaserová,
35 let
-20kg
Radka Stratilová,
52 let
-15kg
Petra N.,
36 let
-15kg
Klára Soukupová,
32 let
-20kg
Kateřina Schaffnerová,
38 let
-14kg
Lada Řeháková,
46 let
-12kg
Vilém Tham,
74 let
-12kg
Michaela Rochová,
44 let
-30kg
Pavlína Linhartová,
34 let
-20kg
Zuzana Nachlingerová,
30 let
-42kg
Andrea Nagy,
36 let
-29kg
Krista Prokopová,
45 let
-17kg
Jana Šperglová,
37 let
-8kg
Ilona Sudková,
48 let
-18kg
Lenka Pazderníková,
48 let
-16kg
Gabriela Moustafa,
44 let
-17kg
Petr Kolář,
40 let
-34kg
Hana Matoušková,
60 let
-16kg
Roman Vícha,
43 let
-29kg
René Matlášek,
50 let
-27kg
Anna Krasulová,
63 let
-15kg
Denisa Křížová,
27 let
-21kg
Krista Prokopová,
45 let
-17kg
Hana Michálková,
55 let
-26kg
Milan Müller,
56 let
-23kg
Miroslav Lochman,
70 let
-16kg
Magdaléna Hemzová,
26 let
-46kg
Michala Grendárová,
47 let
-32kg
Gabriela Rambousková,
41 let
-25kg
Jiří Krásný,
62 let
-35kg
Eva Bednářová,
67 let
-18kg
Michal Michálek,
40 let
-21kg
Jana Procházková,
37 let
-35kg
Radek Máj,
52 let
-55kg
Roman Vícha,
44 let
-30kg
Simona Přikrylová,
46 let
-40kg
Libuše Hrušková,
48 let
-10kg
Petr Ryšavý,
48 let
-39kg
Lenka Ryšavá,
44 let
-55kg
Viktor Konopka,
29 let
-37kg
Miluška Palečková,
35 let
-27kg
Jiří Foltýn,
39 let
-11kg
Zuzana Celarová,
26 let
-27kg
Anna Krasulová,
63 let
-15kg
Jana V.,
46 let
-27kg
Barbora Čvančarová,
19 let
-10kg
Martina Vítů,
46 let
-30kg
Monika Dočekalová,
50 let
-26kg
Nela Sladková,
31 let
-28kg
Silvie Rybníčková,
44 let
-30kg
Vladimír Kolář,
50 let
-40kg
Jana Čechová,
41 let
-50kg
Marcela Ludvová,
32 let
-28kg
Milada Böhmová,
46 let
-37kg
Hana Bali Šotlésová,
25 let
-22kg
Andrea Navrátilová,
41 let
-26kg
Katka Vránová,
41 let
-25kg
Monika Barvíková,
23 let
-38kg
Ilona Kuklová,
47 let
-25kg
Jana Vyčichlová,
56 let
-35kg
Jarmila Ščučková,
75 let
-20kg
Libor Chocholatý,
25 let
-37kg
Radka Puščiznová,
30 let
-71kg
Jana Vítková,
60 let
-50kg
Adam Tesarčík,
36 let
-32kg

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Souhlasíte se správou, zpracováním a uchováváním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR

Máte zájem o zasílání novinek a akčních nabídek. Více info zde!

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
× The 1:1 Diet

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.