Jana Štanglerová - Výživový poradce | The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Výživová poradna Neratovice
Výživová poradna Mělník
Výživová poradna Neratovice
Hamplova 1482, Neratovice 27701
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne


Výživová poradna Mělník
Pražská 529/23, Mělník 27601
Otevírací hodiny
Po: Na základě telefonické domluvy
Út: Na základě telefonické domluvy
St: Na základě telefonické domluvy
Čt: Na základě telefonické domluvy
Pá: Na základě telefonické domluvy
So: Na základě telefonické domluvy
Ne: Na základě telefonické domluvy

Typ přístroje: InBody
Platba kartou: Ne

Jana Štanglerová

Výživová poradna Neratovice
Výživová poradna Mělník

Není lepší důkaz toho, že něco funguje, než osobní příběh a já začnu tím svým. Po romantické svatbě a narození dvou nezbedných dětí jsem přibrala 15 kg. Chtěla jsem s dětmi více sportovat, ale moc to nešlo. Byla jsem pořád unavená a bez energie. Moje sestra mi tou dobou řekla o programu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan a já se rozhodla to zkusit. Byla jsem překvapená jak jednoduše a lehce lze zhubnout. Díky programu jsem shodila 18 kg a dostala se na svoji vysněnou váhu.

Teď můžu říct, že se cítím skvěle, jsem plná energie a sport je pro mě zase zábava. Ta proměna je tak zřejmá, že na ni mé okolí často reaguje slovy, že jsem omládla o deset let. To potěší, co říkáte? 

No a protože věřím, že The 1:1 Diet může pomoc i vám, rozhodla jsem se, předávat ji dál. Já totiž sama vím, jak se člověk při hubnutí cítí. Ráda vám pomohu projít všemi kroky při vaší cestě k vysněné váze i změně životního stylu. Diagnostika na špičkovém přístroji InBody 270 je nedílnou součástí všech návštěv v poradně.

 

 

 

Kristýna Barešová, 23 let, -16 kg

-16 kg

Už od dětství jsem měla problémy s nadváhou. Celý život jsem střídala „normální“ stravu s dietami, ale u ničeho jsem dlouho nevydržela. V pubertě jsem měla období, kdy jsem nejedla a měla jsem problém sama se sebou. Dostala jsem do sebe maximálně jeden rohlík denně, někdy ani to ne. Před rodiči jsem vždy alespoň jednu porci jídla snědla, aby neměli podezření, že je něco špatně. Ale dokázala jsem si to jakýmsi způsobem hlídat, abych nespadla do nějakého extrému. Potom přišla první láska a ta mě „uzdravila“. V tu dobu jsem vážila 63 kg

Nakonec mi váha v mých 23. letech vystoupala na hrozných 85 kg. Zrcadlu jsem se obloukem vyhýbala a nad váhou tiše plakala. Při první návštěvě mi má poradkyně Paní Štanglerová  vše vysvětlila a poradila. Velice rychle jsem si na stravu zvykla. Už po týdnu jsem na sobě viděla výsledky. Byl to pro mě neuvěřitelně hřejivý pocit. Naučila jsem se dostatečně pít. Kila šla dolů a mé okolí si začalo všímat a chválit. I když jsem do toho šla jen kvůli sobě a své psychice, chvála mě opravdu motivovala.

Díky The 1:1 diet by Cambridge Weight Plan a paní Janě Štanglerové jsem si splnila sen a konečně za celý svůj život jsem si mohla dovolit upnuté šaty. Po 6 letech jsem mohla vytáhnout i své oblíbené kousky ze šatníku, které jsem si poctivě schovávala. Momentální váha je 69 kg bez syslích tváří a ještě jedu dál.

Určitě doporučuji všem, kteří nejsou spokojeni, protože mé sebevědomí se určitě vrátilo a už se neschovávám pod oblečení.

Radka Lážková, 47 let, -20 kg

-20 kg

Dlouho jsem váhala, zda příběh napsat, není to tak docela mé já, ale ráda bych tímto poděkovala mé kamarádce a poradkyni Janě Štanglerové, která mi moc pomohla ve splnění mého přání vrátit se do kondice a ráda bych tímto podpořila i ostatní.
Dříve jsem sportovala a byla aktivní. Kila jsem nabrala postupně v těhotenství, životním stylem, sedavým zaměstnáním i stravou. S rodinou jsem šťastná a žijeme aktivní a zajímavý život, nárůst kg jsem si dlouho nepřipouštěla. Ze svých 57 kg jsem se propracovala až na 82 kg! To už se se sportem kloubilo hůř. Náhoda tomu chtěla, že zrovna v době, kdy mě situace trápila, tj. rodině jsem nestačila na kole, při výšlapech na horách, pociťovala to u mého milovaného lyžování a sama sobě se nelíbila, jsem se po dlouhé době potkala s Janou, která byla jak chodící reklama na to, jak se znovu dostat do kondice, vypadat hezky a sebevědomě.

Právě jsem se začínala o hubnutí snažit, ráda jsem tedy přijala nabídku, že zkusím The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Přiznávám, že začátky byly těžké, ale rychle jsem si zvykla. Pomohla podpora partnera a dětí, kteří byli skvělí a pomohli mi společně sportovat, například i domácím „virtuálním“ výstupem na Everest, to pomohlo rozhýbat i naše děti na on-line výuce. Dokázala jsem si, že mám pevnou vůli a cítím se fajn. Nyní mám 62,5 kg a dělám vše, aby mi váha vydržela. Přeji všem ostatním zdraví, pevnou vůli a splnění tajných snů.

Zuzana Postlerová, 60 let, -9 kg

-9 kg

Bude mi 60 …. jsem česká zdravotní sestra …. manželka...matka. V mládí a dětství zralá na ozdravovnu pro neduživé děti. Život po dětech se točil kolem dětí plotny …služby v nemocnici …pohyb byl, ne že ne ……Občas uvědomění se, přestat kouřit, začít zdravě žít. Sport byl samozřejmostí mého života ... Pomalu a jistě kila stoupala, ale tak tajemně. Nebylo nic vidět...

Léta ubíhala stravování při pacientech absolutně nepravidelné. Když byl čas šlo se jíst. Odpolední nákupy s prázdným žaludkem, ve znamení VŠECHNO KOUPÍM a potom si to sním... Večerní gastronomický koutek pro rodinu, znamenal vždy nějaké kalorie navíc. Přišla 50´sátka, změna, děti z hnízda, jen manžel začal více intensivněji vyžadovat krmi. V práci stále nepravidelný stravovací režim, přiřadila se chuť na sladké a v mysli stále... musím zhubnout ….

V životě se dějí vždy překvapivá setkání a jedno z nich bylo s kamarádkou, která se v 60 letech rozhodla změnit svou postavu… její změna byla neuvěřitelná 11 kilo dole. Tak a přišel můj okamžik …a DOST!  Bude mi 60 a nechci být kulatá s bolavým žaludkem... Nevěřila bych, jak tento program ovlivnil celou moji osobu. I přes některá příkoří, že nevím o nepřítomnosti chleba v chlebníku másla v lednici, jsem velmi šťastná se svým rozhodnutím. Kila jdou dolů. Energie stoupá... a cítím se dobře a doufám, že mi to vydrží i přes 60´sátku …. Zatím 9 kilo …hurá.

Podzimní akce 3+1 týden zdarma - akce platí od 5.10. - 31.10.2021