Aktuality

Proměny klientů The 1:1 Diet

Stále váháte, jestli to za to stojí? Zdráháte se odhodlat udělat první krok? Možná čekáte na ten správný impuls a možná právě hledáte inspiraci k hubnutí před a po. Přečtěte si příběhy našich klientů a představte si, že už za nějaký čas můžete být tam, kde si přejete být. 

„Bylo to nejlepší rozhodnutí v životě,“ říká Lenka Ryšavá z Tábora

Když Lenka Ryšavá přišla poprvé k poradkyni Zuzaně Vostárkové, vážila 133 kilo. Bolely ji klouby, páteř, záda a kolena. Bývala často bez energie a unavená. V šatníku měla oblečení převážně v černé barvě a byla nešťastná z toho, že se nemůže věnovat svojí největší zálibě – jízdě na koni.

Poradkyně Zuzka během první konzultace udělala Lence tělesnou analýzu na přístroji InBody, zeptala se na důležité informace a vysvětlila, které kroky budou následovat.

Proměna trvala od října do dubna a Lenka za půl roku dokázala zhubnout 55 kilo. Svou novou váhu si Lenka udržuje, dochází na kontroly a dodržuje doporučený jídelníček. Nyní se cítí jako úplně nový člověk, má více elánu a více se také směje. A bolesti zad? Jak sama říká, o těch už vůbec neví.

Přečtěte si celý příběh Lenky